Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб-Glock

    Някой може ли да каже каква е идеята на отворите в т.нар. ambi-cut пълнители за Glock?

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ambi_cut.jpg
Прегледи:1
Размер:58.5 КБ
ID:5244814

    П.П. Левият пълнител е за Glock 4, другия е за по-старите модели.
    Only after the last tree has been cut down,
    Only after the last river has been poisoned,
    Only after the last fish has been caught,
    Only then will you find that money cannot be eaten.

    Коментар


    • От: Клуб-Glock

      Идеята е, че така задържащият щифт от снимката може да се натиска и от двете посоки, като пълнителят може да се освобождава независимо с коя ръка се държи пистолетът.

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:868982.jpg
Прегледи:1
Размер:29.2 КБ
ID:5244824

      Коментар


      • От: Клуб-Glock

        Възможността за движение на задържащия щифт в двете посоки за освобождаване на пълнителя не е ли валидна само за левия пълнител, който има и съответната конфигурация за това /оцветеното в зелено/?

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ambi_cut.jpg
Прегледи:1
Размер:58.3 КБ
ID:5244867
        Only after the last tree has been cut down,
        Only after the last river has been poisoned,
        Only after the last fish has been caught,
        Only then will you find that money cannot be eaten.

        Коментар


        • От: Клуб-Glock

          Левият може да се ползва и с по-старото заключване - става и за двата щифта

          Коментар


          • От: Клуб-Glock

            Значи да разбирам, че има по-ново заключване на пълнителите. В случая и двата пълнителя от снимката могат да се ползват и с по-старото заключване на Глок, при което няма възможност за двустранно освобождаване. Така ли е?
            Only after the last tree has been cut down,
            Only after the last river has been poisoned,
            Only after the last fish has been caught,
            Only then will you find that money cannot be eaten.

            Коментар


            • От: Клуб-Glock

              Левият е универсален и е съвместим с по-старите, а десният е само за двупосочното заключване на новите.

              Коментар


              • От: Клуб-Glock

                Мисля, че точно левият е за Glock Gen4...
                Only after the last tree has been cut down,
                Only after the last river has been poisoned,
                Only after the last fish has been caught,
                Only then will you find that money cannot be eaten.

                Коментар


                • От: Клуб-Glock

                  Здравейте и от мен. Да възродим темата за Глок с няколко въпросчета. Знае ли някой каквое покритието на металните части на Глок оксидация или фосфатно? И ако може някой компетентен да разясни по какви признаци да познаем глок с който са изстреляни много патрони. Говоря за белези които не могат да се скрият, например подбитости по упорите или износване на цевта и как се оценява в каква степен е износването. Питам последното защото ми предстои закопуване на КНО, но не разполагам с бюджет за нов Глок и евентуално ще си купя втора ръка.
                  А има ли магазини в Пловдив, в които се правят отстъпки за служители на МО и МВР?

                  Коментар


                  • От: Клуб-Glock

                    Колега, виждам, че от доста време стои твоят въпрос за покритието на Glock, но мен това също ме интересува дори бих добавил и въпроса......има ли разлика в покритието на Gen.3 и Gen.4?
                    Ще съм радвам на всеки, който даде малко разяснения по тези въпроси.
                    Благодаря предварително!

                    Коментар


                    • От: Клуб-Glock

                      За покритието незнам...ползвам ''19'' от 10 години. Винаги е в кобур. Няма никакви следи по покритието. Цевите са полигонални и много високо устойчиви на износване. Чел съм за разни инциденти , но аз лично никога не съм попадал на човек който се оплаква от Глока си.
                      Аз си му казвам ''Калашника'' при пистолетите...Минимум части и просто обслужване... А колко аксесоари има за него .....
                      ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                      Коментар


                      • От: Клуб-Glock

                        Първоначално публикуван от Geno80 Преглед на мнение
                        Здравейте и от мен. Да възродим темата за Глок с няколко въпросчета. Знае ли някой каквое покритието на металните части на Глок оксидация или фосфатно? И ако може някой компетентен да разясни по какви признаци да познаем глок с който са изстреляни много патрони. Говоря за белези които не могат да се скрият, например подбитости по упорите или износване на цевта и как се оценява в каква степен е износването. Питам последното защото ми предстои закопуване на КНО, но не разполагам с бюджет за нов Глок и евентуално ще си купя втора ръка.
                        А има ли магазини в Пловдив, в които се правят отстъпки за служители на МО и МВР?
                        здравей колега, в пловдив отстъпки правят в "стар форс" зад тримонциум.

                        Коментар


                        • От: Клуб-Glock

                          и аз да попитам от къде мога да си взема тритиеви мерници или други светещи за глок 17.

                          Коментар


                          • И аз вече влязох в този клуб

                            Коментар


                            • От: Клуб-Glock

                              Първоначално публикуван от ORKA_71 Преглед на мнение
                              И аз вече влязох в този клуб
                              Честито и със здраве да си го носиш !

                              Коментар


                              • От: Клуб-Glock

                                Скоро очаквам да ми излезе разрешителното че и аз с вас... със една 17ка дето пише-GEN 4
                                driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X