Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб-Glock

    Може, но на тези дето са поставени на някаква маса, мушките им изобщо не се виждат. На този от последната ти снимка се различава от тази на снимката с негърката. `Що не кажеш с две думи какво имаш предвид, че отиде темата за Глока.
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • От: Клуб-Glock

      Обърни внимание на кръгова защита на самата мушка.

      Коментар


      • От: Клуб-Glock

        А-а, визираш това, че едните са отворени, а другите не. На най-първата снимка тази подробност не личи, но определено го няма постоянният несваляем щик (не че той не може да е `артисал в джунглата де).
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • От: Клуб-Glock

          Пост #345

          Коментар


          • От: Клуб-Glock

            А какво общо има между Калашников и ГЛОК -

            Коментар


            • От: Клуб-Glock

              Няма и резба на дулото и муфа.
              "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
              Неизвестен мъдрец

              Коментар


              • От: Клуб-Glock

                Здравейте колеги,
                в тази тема никъде не срещнах коментари за мунициите, които използвате с техните предимства и недостатъци. Смятам скоро да се присъединя към клуба със 17-ка или 19 -ка и молбата ми е тези, които имат повече опит да направят съпоставка между тях.

                Коментар


                • От: Клуб-Glock

                  Здрасти Касаков,
                  Аз съм се насочил към ГЛОК 19 и смятам към края на тази седмица да си го купя. Вече имам разрешително за закупуване и чакам да мине 8-ми март защото до тази дата ще ми трябват всичките финанси с които разполагам и вече след нея мога да купувам
                  Тука има теми за боеприпаси:
                  http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=125311
                  http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=39155
                  Почети - има доста интересни работи...
                  Аз след доста четене на това какво е разрешено и какво е за предпочитане - стигнах до следното решение - боеприпаси с "тежки" куршуми (147 грейна), "Фулл метал джакет" (поради законовото изискване да не са експандиращи) и форма "пресечен конус".

                  Коментар


                  • От: Клуб-Glock

                    Първоначално публикуван от gre6nik Преглед на мнение
                    Здрасти Касаков,
                    Аз съм се насочил към ГЛОК 19 и смятам към края на тази седмица да си го купя. Вече имам разрешително за закупуване и чакам да мине 8-ми март защото до тази дата ще ми трябват всичките финанси с които разполагам и вече след нея мога да купувам
                    Тука има теми за боеприпаси:
                    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=125311
                    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=39155
                    Почети - има доста интересни работи...
                    Аз след доста четене на това какво е разрешено и какво е за предпочитане - стигнах до следното решение - боеприпаси с "тежки" куршуми (147 грейна), "Фулл метал джакет" (поради законовото изискване да не са експандиращи) и форма "пресечен конус".
                    Глока "яде"всякакви патрони!Мисля да си взема стоп патрони за моя!
                    Прикачени файлове
                    driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                    Коментар


                    • От: Клуб-Glock

                      Първоначално публикуван от gre6nik Преглед на мнение
                      Здрасти Касаков,
                      Аз съм се насочил към ГЛОК 19 и смятам към края на тази седмица да си го купя. Вече имам разрешително за закупуване и чакам да мине 8-ми март защото до тази дата ще ми трябват всичките финанси с които разполагам и вече след нея мога да купувам
                      Тука има теми за боеприпаси:
                      http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=125311
                      http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=39155
                      Почети - има доста интересни работи...
                      Аз след доста четене на това какво е разрешено и какво е за предпочитане - стигнах до следното решение - боеприпаси с "тежки" куршуми (147 грейна), "Фулл метал джакет" (поради законовото изискване да не са експандиращи) и форма "сечен конус".
                      Наистина се задава тежък празник! Моето разрешително трябва да излезе /след дългите обяснения - защо и как.../ в средата на месеца. Проблема е, че в моя град има едно стрелбище и там избора на КНО е мнооооого беден, пък и по магазинчетата няма много варианти и се получава така, че трябва да отида до София примерно и да взема решение на момента. Благодаря за линковете, ще прочета и се надявам да придобия по-ясен поглед над нещата.
                      ПС при 19-ката ще се появи ли ефекта на "меката китка", ако ти е по-голяма ръката.

                      Коментар


                      • От: Клуб-Glock

                        И аз ползвам стоп патрони, ремингтон ТМЖ (тъп мек връх), най-тежките (мисля че бяха 147 грейна), много добре се спират.
                        If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                        Коментар


                        • От: Клуб-Glock

                          Първоначално публикуван от kasakoff Преглед на мнение
                          Наистина се задава тежък празник! Моето разрешително трябва да излезе /след дългите обяснения - защо и как.../ в средата на месеца. Проблема е, че в моя град има едно стрелбище и там избора на КНО е мнооооого беден, пък и по магазинчетата няма много варианти и се получава така, че трябва да отида до София примерно и да взема решение на момента. Благодаря за линковете, ще прочета и се надявам да придобия по-ясен поглед над нещата.
                          ПС при 19-ката ще се появи ли ефекта на "меката китка", ако ти е по-голяма ръката.
                          Не съм стрелял с 19-ка, стрелял съм с 17-ка... Мисля че ако имаш големи лапи е по-добре отколкото малки Въпреки, че като се замисля... така наречените "меки китки" са по-точно "халтави стави" и може да не зависи от размера на ръцете. Все пак - проблема едва ли е толкова голям, мисля че ако държиш оръжието здраво (без да го стискаш) няма да имаш проблеми.

                          Коментар


                          • От: Клуб-Glock

                            Първоначално публикуван от Dimitar Nenchev Преглед на мнение
                            И аз ползвам стоп патрони, ремингтон ТМЖ (тъп мек връх), най-тежките (мисля че бяха 147 грейна), много добре се спират.
                            ТМЖ е Truncated (пресечен) Metal (метална) Jaket (ризница) - не означава че са меки, а само с плосък връх (пресечен конус). Виж... ако някъде другаде по опаковката им е написано че са меки - да - възможно е и да са такива.

                            Коментар


                            • От: Клуб-Glock

                              Първоначално публикуван от Dimitar Nenchev Преглед на мнение
                              И аз ползвам стоп патрони, ремингтон ТМЖ (тъп мек връх), най-тежките (мисля че бяха 147 грейна), много добре се спират.
                              Колега, как така хем "Стоп", хем "TMJ"? При така наречените "Стоп" патрони, куршумаът представлява кръгла торбичка от текстилен материал, пълна с оловни сачми. Какво означава "много добре се спират"?

                              Коментар


                              • От: Клуб-Glock

                                Това за "стоп" беше шега бре. Имам предвид, че са с плосък връх и са доста по-меки от оловните. Не се използва олово. На опаковката изрично пише leadless, в чужбина май олово вече не се използва, че вреди на околната среда.
                                If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X