Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб-Glock

    Аз съм със 17 С (компетишън), не знам защо му казвате "сет". Дай малко повече инфо за иридиевите мерни прибори, до сега не съм виждал и не съм чувал дори за такива. Аз също съм с оригиналните. Мисля да слагам фиброоптични регулируеми, отворени.
    If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

    Коментар


    • От: Клуб-Glock

      Колега, "С" не означава "компетишън" а "компенсатор" и е заради двете дупки не цевта ти дето фръгат огин нагоре и намаляват отката на оръжието, също така намаляват скоростта на куршума ти с 10 м/сек. Моя е "SET" - има доста неща написани за сет серията. Общо казано - първо - метални мерни прибори с иридий (светят в тъмното, ама не като фосфорециращите стрелки на часовника ти които се нуждаят преди това от осветяване - тези си светят без да са били на слънце преди това), второ - по удобен палец на затворната задръжка, трето - бутона за освобождаване на пълнителя е по.... удобен и четвърто (ама за мен най-убавото ) - по-мек спусък - 2 кг (за сравнение стандартния е 2,5 кг)

      Коментар


      • От: Клуб-Glock

        "Иридия" не беше ли радиоактивен елемент? И с натрупването на толкова олово по полигоналните цеви, изгорелите барутни газове, найлонова рама и т.н. все вредни елементи, май нито един глокаджия не се грижи нито за здравето си, нито за околната среда.
        Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

        Коментар


        • От: Клуб-Glock

          СЕТ не съм виждал, както и в сайта на глок няма, вярно че С означава компенсатор, бъркам ги с фабричния компетишън. Приборите да не са тритиеви? Цъкни една снимка ако можеш да ги видя тези иридеви, че досега не съм срещал такива, а ми е интересно.
          If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

          Коментар


          • От: Клуб-Glock

            Първоначално публикуван от Dimitar Nenchev Преглед на мнение
            СЕТ не съм виждал, както и в сайта на глок няма, вярно че С означава компенсатор, бъркам ги с фабричния компетишън. Приборите да не са тритиеви? Цъкни една снимка ако можеш да ги видя тези иридеви, че досега не съм срещал такива, а ми е интересно.
            За приборите се извинявам - не знам от къде ми е влязло в главата "иридиум" - тритиеви са. Ама няма сега как да ти ги снимам защото съм го дал в КОС да гръмнат за гилзотеката си. Иначе така като ги гледах мога да ги опиша така: дупка с бели стени и по средата цилиндрична стъклена капсула (предполагам трития е в нея).

            Коментар


            • От: Клуб-Glock

              Здравейте !От вчера съм собственик на Глок 17С за което ще почерпя!Утре отивам на стрелбището...

              Коментар


              • От: Клуб-Glock

                Предлагам да направим среща на клуб Глок .
                If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                Коментар


                • От: Клуб-Glock

                  Първоначално публикуван от Dimitar Nenchev Преглед на мнение
                  Предлагам да направим среща на клуб Глок .
                  +1, eй така просто да се опознаем, без да си ги мерим /ако е възможно /

                  И да не отварям нова тема, някой чувал/виждал ли е пълнител за глок 17/19 с опция за прикрепване на фенерче отдолу. Интересувам се, защото ми го предлагат, без да съм го виждал/чувал досега, а искам да знам до колко си струва. Трябва ми за вилата, за да сложа силен фенер отдолу, надявам се никога да не стрелям с него....

                  Коментар


                  • От: Клуб-Glock

                    Ето адаптера за пълнителя http://glockstore.com/pgroup_descrip...ght%2BAdapter/

                    Що не си ползваш обикновен адаптер за релсата на глок-а? Има ги в Бг навсякъде и не са скъпи. Ако мислиш да го носиш с фенер за оригиналната му релса на глок-а трябва да си смениш и кобура, Фобус имат такива, навсякъде ги има и в БГ, около 40 лева струват (независимо дали е само за пистолет или за пистолет+фенер).
                    Последно редактирано от derhunter; 01-04-12, 17:23.
                    If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                    Коментар


                    • От: Клуб-Glock

                      Преди години разглеждах такъв пълнител(в магазина го бяха поръчали специално заради мен), но не го взех.Стори ми се неудобен и недомислен.По-добре фенерчето да се прикрепи към рамата.

                      Коментар


                      • От: Клуб-Glock

                        А още по-добре да се държи правилно в ръка. Боби наскоро проведе такъв курс в София.

                        http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=127463
                        Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

                        Коментар


                        • От: Клуб-Glock

                          Първоначално публикуван от Maksim Преглед на мнение
                          И да не отварям нова тема, някой чувал/виждал ли е пълнител за глок 17/19 с опция за прикрепване на фенерче отдолу. Интересувам се, защото ми го предлагат, без да съм го виждал/чувал досега, а искам да знам до колко си струва. Трябва ми за вилата, за да сложа силен фенер отдолу, надявам се никога да не стрелям с него....
                          http://eu.glock.com/english/index_acc.htm
                          Only after the last tree has been cut down,
                          Only after the last river has been poisoned,
                          Only after the last fish has been caught,
                          Only then will you find that money cannot be eaten.

                          Коментар


                          • От: Клуб-Glock

                            Колеги, без задни мисли, но да попитам. вие на нощни сафарита ли ще ходите с пищова или искате да приличате на героите от американските филми. Какви са тези иридиеви мерници, фенерчета, лазери..? Пистолета е оръжие за самоотбрана, поне за това го ползваме ние и трябва да е максимално изчистен, и лесен за вадене и употреба, докато си помислил, че ти трябва и вече да е изваден. Ако недай си Боже /пу, пу/ ти се наложи, какво ще мислиш: дали как ще го извадиш без да си покъсаш дрехите или да го изпуснеш, кой от "прикачния инвентар" да включиш, или дали да го заредиш, ми ако дръпнеш в бързината фенерчето или лазера вместо затвора...?

                            Виж, ако ще го ползваш само на стрелбище или "да показваш ниво пред приятели", то е друго.
                            сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                            dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                            Коментар


                            • От: Клуб-Glock

                              Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
                              Колеги, без задни мисли, но да попитам. вие на нощни сафарита ли ще ходите с пищова или искате да приличате на героите от американските филми. Какви са тези иридиеви мерници, фенерчета, лазери..? Пистолета е оръжие за самоотбрана, поне за това го ползваме ние и трябва да е максимално изчистен, и лесен за вадене и употреба, докато си помислил, че ти трябва и вече да е изваден. Ако недай си Боже /пу, пу/ ти се наложи, какво ще мислиш: дали как ще го извадиш без да си покъсаш дрехите или да го изпуснеш, кой от "прикачния инвентар" да включиш, или дали да го заредиш, ми ако дръпнеш в бързината фенерчето или лазера вместо затвора...?

                              Виж, ако ще го ползваш само на стрелбище или "да показваш ниво пред приятели", то е друго.
                              +1

                              Коментар


                              • От: Клуб-Glock

                                Е хубава работа, кой не иска нови мерни прибори. Щом му радват окото на човека, нека си сложи. А за фенера нека си тренира действие с фенер и пистолет, лошо няма, повишават се уменията по този начин. Доказано е, че ножът е по-бърз от пистолета, но все пак носим ютиите с нас. Дано не му се налага на колегата, но в тъмното ако ви виждаш тритиевите мерни прибори а не си виждаш целта какъв е смисъла? Да разчитаме на стрелба по силует? Аз лично нямам опит в стрелба на тъмно с тритиеви мерни прибори, без осветление. Резултата би бил интересен, някой да сподели малко опит?
                                If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X