Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб-Glock

    Хей хо , румънеску, ти се появи най-после, което е хубаво! А аз пък имам син от 1 седмица, което е още по- хубаво, и се натрясках тая вечер най-после!!!
    "Do not correct a fool, for he will hate you;
    Correct a wise man, for he will appreciate you."

    Коментар


    • От: Клуб-Glock

      ...браво уважавам усърдноста ти !Ще те помоля сега да го сметнеш като пари това и да добавиш че всичко това се сменя за 10минути ....никого не убеждавам каквото и да е било.Пуснал съм тази тема....ако не си забелязал за да има къде да се дискутира на тема Глок...а не съм пуснал тема за уплюване за Глок ....или кой е най хубавия пистолет....просто темата е за Глок...свикнето с това ....а това за кой какво ....щом ги помниш добре радвам се .....одавна съм им забравил броя и на оръжия и на брой патрони.За някой хоби за други това е работа
      Първо- както си видял имам и Глок- 19 ка с доста тунинги-пружинки , мружинк, конекторчета.... Второ инмл съм през почти всички марки на пазара и не само на него. Не ги помня, а ги пиша. Пуснал си тема за Глок- похвално- ами не не е най великия пистолет , но е много приличен за парите си. Трето- ти знаеш ли какво работя? Ами занимавам се с оръжие - хоби ми е от над 22 години а професия от 16... Колкото и да ти е странно, стрелял съм доста на три континента.... И? Говорим за Глок- и аз казвам неща които знам за системата...
      И когато дискутирам едно оръжие имам предвид единствено...приложимоста му за работа на терен и гарантирана безотказност...когато тия пистолети който си избройл там зиг-миг.... почнат да стрелят безотказно с всякъкви патрони...от български до танганайаски+гаражно пройзводство ...и то след като не са почиствани по половин-една година ...заповядай да се презентираш в тая тема...другия вариянт е много лесен ...пишеш си нова тема..примерно Тюрлю-гювеч пистолети или кой му е най хував пистолета и няма да те занимавам ...приятна самоохрана ...
      ВСЕКИ един съвременен пистолет има безотказност близка или превишаваща тази на Глок. Зиг -Зауер 2022 примерно на тестовете във ВП и ВКР показа 0 засечки от 10 000 изстрела за три дни- първите 5000 изстрела без чистене.- Моят личен П 226 има 2 засечки за над 30 000 патрона. И да стрелял съм и с български и с релоудвани. И не съм фен на чистенето.
      Глок е един много приятен пистолет, но айде без градски легенди и без преувеличения а?
      Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
      No man left's behind !!!!

      Коментар


      • От: Клуб-Glock

        Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
        Хей хо , румънеску, ти се появи най-после, което е хубаво! А аз пък имам син от 1 седмица, което е още по- хубаво, и се натрясках тая вечер най-после!!!
        Честито!Да ви е жив и здрав и вие да го отгледате!Пищови и пищовджии няма да се свършат.
        А тези простотии се правят от името на всички ни.
        Даника
        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

        Коментар


        • От: Клуб-Glock

          Първоначално публикуван от rumaneza77 Преглед на мнение
          ...и то след като не са почиствани по половин-една година ...
          Eдинствената причина, поради която оръжие може да седи половин-една година непочистено, е мърлящина. А мърлящината има свойството да е такава по отношение на всичко, с което мърлявият индивид влиза в контакт.

          Коментар


          • От: Клуб-Glock

            Ся пък мърлячи излязохме всички почитатели на ПВЦто............и за кво да го чистя той и така си работи!
            Последно не се сещам кога го опръсках обилно с някакъв обезмаслител/бая чернилка изтече/и като поизсъхна го напръсках някакво чудо за развиване на гайки.........и толкоз за една година номера е да се стреля често....нагара е най добрата смазка е пък ако е от черен барут
            driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

            Коментар


            • От: Клуб-Glock

              Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
              Ся пък мърлячи излязохме всички почитатели на ПВЦто............и за кво да го чистя той и така си работи!
              Последно не се сещам кога го опръсках обилно с някакъв обезмаслител/бая чернилка изтече/и като поизсъхна го напръсках някакво чудо за развиване на гайки.........и толкоз за една година номера е да се стреля често....нагара е най добрата смазка е пък ако е от черен барут
              Ъ?
              Само не ми казвай че си ползвал WD 40 при Глок!!! И тва за черния барут... за шишенета ли говорим или за ПВЦ пистолети? Глок най добре се чисти по два начина- с топла вода и сапун - домакинските гелове вършат чудесна работа, или в ултразвукова вана. Второто важи за абсолютно всички оръжия апропо. Това което трябва да се внимава при Глок е да не се поставя почти никаква смазка в канала на иглата... че после става Г18 без да искаш. Моя го чистя не на период от време а на изстреляни патрони- като минат 500 го почиствам с не пълно разглобяване на 1000 - правя пълно разглобяване. Ако се ползва комплект пружини за намаляване на усилието за спускане, трябва да се има предвид че пищова става една идея по чувствителен към качеството на боеприпаса и към почистването на канала на иглата.
              Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
              No man left's behind !!!!

              Коментар


              • От: Клуб-Glock

                Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                Ъ?
                Само не ми казвай че си ползвал WD 40 при Глок!!! И тва за черния барут... за шишенета ли говорим или за ПВЦ пистолети? Глок най добре се чисти по два начина- с топла вода и сапун - домакинските гелове вършат чудесна работа, или в ултразвукова вана. Второто важи за абсолютно всички оръжия апропо. Това което трябва да се внимава при Глок е да не се поставя почти никаква смазка в канала на иглата... че после става Г18 без да искаш. Моя го чистя не на период от време а на изстреляни патрони- като минат 500 го почиствам с не пълно разглобяване на 1000 - правя пълно разглобяване. Ако се ползва комплект пружини за намаляване на усилието за спускане, трябва да се има предвид че пищова става една идея по чувствителен към качеството на боеприпаса и към почистването на канала на иглата.

                ЕЕ WD 40 ма не съм чак толкова зле...........и аз отдавна се занимавам с железа и пластмаса но по често с камъни
                driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                Коментар


                • От: Клуб-Glock

                  Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                  ЕЕ WD 40 ма не съм чак толкова зле...........и аз отдавна се занимавам с железа и пластмаса но по често с камъни
                  Ахахахаха ... То щото народ всякакъв. Преди няколко години един титан на мисълта и действието беше набарал от някъде армейска смазка РЖ от по- старата и пльоснал пистолета вътре да се "разкисне".... Не знам за друго но трайно беше променил цвета на пластмасата.
                  Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                  No man left's behind !!!!

                  Коментар


                  • От: Клуб-Glock

                    Еееее да ти е жив и здрав!!!Честито и от мен !!!
                    Land rover discovery 300 Tdi

                    Коментар


                    • От: Клуб-Glock

                      Първоначално публикуван от GN2355 Преглед на мнение
                      Eдинствената причина, поради която оръжие може да седи половин-една година непочистено, е мърлящина. А мърлящината има свойството да е такава по отношение на всичко, с което мърлявият индивид влиза в контакт.
                      ...аха ясно
                      Аз лично си чистя оръжията възможно най бързо веднага след употреба........излагане на прах,кал,вода..или ако не са ползвани поне веднъж на седмица две......проблем ли ти и това?.....или май не разбираш какво е пример
                      Land rover discovery 300 Tdi

                      Коментар


                      • От: Клуб-Glock

                        Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                        Първо- както си видял имам и Глок- 19 ка с доста тунинги-пружинки , мружинк, конекторчета.... Второ инмл съм през почти всички марки на пазара и не само на него. Не ги помня, а ги пиша. Пуснал си тема за Глок- похвално- ами не не е най великия пистолет , но е много приличен за парите си. Трето- ти знаеш ли какво работя? Ами занимавам се с оръжие - хоби ми е от над 22 години а професия от 16... Колкото и да ти е странно, стрелял съм доста на три континента.... И? Говорим за Глок- и аз казвам неща които знам за системата...

                        ВСЕКИ един съвременен пистолет има безотказност близка или превишаваща тази на Глок. Зиг -Зауер 2022 примерно на тестовете във ВП и ВКР показа 0 засечки от 10 000 изстрела за три дни- първите 5000 изстрела без чистене.- Моят личен П 226 има 2 засечки за над 30 000 патрона. И да стрелял съм и с български и с релоудвани. И не съм фен на чистенето.
                        Глок е един много приятен пистолет, но айде без градски легенди и без преувеличения а?
                        ....не съм казъл че е най великия пистолет Калине ..знам много добре кой си.....къде си работил....и какво работиш в момента....много поздрави на г-н Делев .....прочети какво съм написъл...и се опитай да оделиш личното си его от факта за турлю-гювеча.....
                        Land rover discovery 300 Tdi

                        Коментар


                        • От: Клуб-Glock

                          Първоначално публикуван от rumaneza77 Преглед на мнение
                          ....не съм казъл че е най великия пистолет Калине ..знам много добре кой си.....къде си работил....и какво работиш в момента....много поздрави на г-н Делев .....прочети какво съм написъл...и се опитай да оделиш личното си его от факта за турлю-гювеча.....

                          Ами като знаеш къде работя и кой съм, със сигурност знаеш и, че не съм от хората които "припадат" по определена марка и модел! Личното ми его е едно- изказването на бомбастично неверни твърдения - съвсем друго. Само за сведение - в петък поредния Глок ген 4 предаде богу дух- след около 65 000 изстрела. Спукан затворен блок.... Глок е много добър пистолет , но не виждам, защо трябва да се вкарват градски легенди....
                          Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                          No man left's behind !!!!

                          Коментар


                          • От: Клуб-Glock

                            Първоначално публикуван от rumaneza77 Преглед на мнение
                            ...аха ясно
                            Аз лично си чистя оръжията възможно най бързо веднага след употреба........излагане на прах,кал,вода..или ако не са ползвани поне веднъж на седмица две......проблем ли ти и това?.....или май не разбираш какво е пример
                            Извинявай, не сме се разбрали. Немога да си преставя че точно ти ще го оставиш половин-една година нечистено. Моето мнение бе също обобщаващо.

                            Коментар


                            • От: Клуб-Glock

                              Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                              Ами като знаеш къде работя и кой съм, със сигурност знаеш и, че не съм от хората които "припадат" по определена марка и модел! Личното ми его е едно- изказването на бомбастично неверни твърдения - съвсем друго. Само за сведение - в петък поредния Глок ген 4 предаде богу дух- след около 65 000 изстрела. Спукан затворен блок.... Глок е много добър пистолет , но не виждам, защо трябва да се вкарват градски легенди....
                              .....е за това съм съгласен ......едно е търговоското мислене на тема оръжие......друго е с оръжие да работиш в реални ситуации (дълга тема)...65 000 изтрела добър ресурс...на тая цена ..смятам че е добре....Аз също не припадам пред даден модел и марка ...просто уважавам всичко което с неуспорими качества на терен си е заело място под слънцето в графа.... много добро оръжие
                              Land rover discovery 300 Tdi

                              Коментар


                              • От: Клуб-Glock

                                Първоначално публикуван от GN2355 Преглед на мнение
                                Извинявай, не сме се разбрали. Немога да си преставя че точно ти ще го оставиш половин-една година нечистено. Моето мнение бе също обобщаващо.

                                Доста обобщаващо ....бих казъл...
                                Land rover discovery 300 Tdi

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X