Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новият пистолет на Арсенал

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Новият пистолет на Арсенал

    Някой има ли наблюдения върху новия пистолет на Арсенал- Казанлък. Полимерни рами, полигонални цеви, това онова.....
    http://www.arsenal-bg.com/defense_po...%20Compact.htm
    Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

  • #2
    До: Новия пистолет на Арсенал

    От десетина години се носят само слухове за него арсеналци си го пазят в пълна тайна.
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #3
      До: Новия пистолет на Арсенал

      Виждам, че ръкохватката може да се регулира.Така или иначе ще се разбере дали
      става след 5 или 10 години най малко.Дано да е сполучлив, все пак е български.

      Коментар


      • #4
        До: Новия пистолет на Арсенал

        Ако се прецакат да го пуснат скоро на пазара, бих ударил едно рамо на Българската оръжейна промишленост! Но в скорошната му поява все пак се съмнявам, много го забатачиха пак!

        Коментар


        • #5
          До: Новия пистолет на Арсенал

          И аз бях решил да ударя едно рамо на българската оръжейна промишленост чрез покупката на универсалния 9мм( 9х18, 9х19, .38Spec, .357Mag) револвер на Аркус. Но ми казаха, че и той бил "таен" и на последното изложение не давали да се пипа Вероятно още е на етап- макет
          Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

          Коментар


          • #6
            До: Новия пистолет на Арсенал

            Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
            И аз бях решил да ударя едно рамо на българската оръжейна промишленост чрез покупката на универсалния 9мм( 9х18, 9х19, .38Spec, .357Mag) револвер на Аркус. Но ми казаха, че и той бил "таен" и на последното изложение не давали да се пипа Вероятно още е на етап- макет
            Таен бауууу докато тия се наиграят на секретност хората направиха пари от новите си разработки.
            Дано арсеналския да е по-добър от онова дърво на Аркус
            Eдинственото и достатъчно условие за да повярваш на нечии глупости е ти да си по-тъп от този който ги е казал.

            Коментар


            • #7
              До: Новия пистолет на Арсенал

              Аркуса си е много добър,само трябва да можеш да стреляш,със всичко.

              Коментар


              • #8
                До: Новия пистолет на Арсенал

                Колега имаш ли лични впечатления от револвера на Аркус?
                Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                Коментар


                • #9
                  До: Новия пистолет на Арсенал

                  Не.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Новия пистолет на Арсенал

                    Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                    Аркуса си е много добър,само трябва да можеш да стреляш,със всичко.
                    Вярно е!И жигулито е кола ма нещо не ги караме вече.Ние българите всичко можем и нищо на скопос нямаме.
                    Land rover discovery 300 Tdi

                    Коментар


                    • #11
                      До: Новия пистолет на Арсенал

                      пълен, боклук е този пистолет, нашите можеби единственно могат да докарат само един пистолет и това е макаров.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Новия пистолет на Арсенал

                        Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                        Аркуса си е много добър,само трябва да можеш да стреляш,със всичко.
                        Правилно колега ..." Няма калпав иструмент има калпав МАЙСТОР "
                        С две думи " КОЙТО МОЖЕ ГО МОЖЕ "

                        Коментар


                        • #13
                          До: Новия пистолет на Арсенал

                          Аз съм имал въжможноста да вляза в " АРСЕНАЛ" имат музей в завода там е изложено всичко което е правено в завода и като разработки и като производство ........няма оръжие по света което да не може да бъде произведено там ....имат уникална апаратура и съоръжения.....други са причините .......лицензи ...и номенклатура .........

                          Коментар


                          • #14
                            До: Новия пистолет на Арсенал

                            Първоначално публикуван от nindja Преглед на мнение
                            Аз съм имал въжможноста да вляза в " АРСЕНАЛ" имат музей в завода там е изложено всичко което е правено в завода и като разработки и като производство ........няма оръжие по света което да не може да бъде произведено там ....имат уникална апаратура и съоръжения.....други са причините .......лицензи ...и номенклатура .........
                            И тъпото ръководство.Но това е проблем за цяла България.Но и нали ние мишките си ги избираме..........ми ще си траемнали сме си мишки
                            Land rover discovery 300 Tdi

                            Коментар


                            • #15
                              До: Новия пистолет на Арсенал

                              Новият пистолет вече влиза на въоръжение в някои държавни служби.Първите впечатления са негативни.Неможах да разбера какво не му харесват?В дизайна ли е проблема или просто всичко ново се приема с подозрение?Единствено разбрах, че се расглобявал трудно.
                              Надявам се скоро да мога да го видя на живо и да споделя лично мнение.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X