Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новият пистолет на Арсенал

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Новия пистолет на Арсенал

    Първоначално публикуван от valio_07 Преглед на мнение
    ТоЗИ полимер си го бива / дами / но наистина иска да си хвърлил малко патрони за да го опознаеш.
    Първо ,този портал си има правила за писане.Спазвайте ги.
    Второ, как да разбирам израза в скобите?! Ако е обръщение към пишещите тук ти обещавам дълга творческа почивка.
    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

    Коментар


    • #62
      До: Новия пистолет на Арсенал

      Първоначално публикуван от valio_07 Преглед на мнение
      Да бе мечтай си 2 десети никак не са млако.
      Не е приемливо като начин на изразяване. Виж горното.
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • #63
        До: Новия пистолет на Арсенал

        В крайна сметка въпреки многобройните спекулации и публикации за уникални полигонални цеви и профили, уникални патронници, уникални забавители на отката, уникален и еднакъв бой на 25м с двата боеприпаса, заявки в патентното ведомство, за да не ни откраднат уникалната идеята враговете, и т.н. разсъждения по картинка се оказа, че въпросното Арсеналско недоносче е пригодено да стреля само с патрони 9х19 Para. Същото естествено вече тихомълков е отразено на страницата на фирмата производител:

        http://www.arsenal-bg.com/defense_po...%20Compact.htm

        Като всичко българско и родно, май и това стана като във филма "Кит".
        Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

        Коментар


        • #64
          До: Новия пистолет на Арсенал

          Първоначално публикуван от paunoff Преглед на мнение

          Като всичко българско и родно, май и това стана като във филма "Кит".
          Аз лично друго и не съм очаквал. Като машинен инженер не можах лично за себе си да си обясня как дори и с полигонална цев ще поеме разлика от над две десети от милиметъра разлика в двата калибъра. Да не говорим за разликата в патронника.
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #65
            До: Новия пистолет на Арсенал

            няма как да стреля с двата калибъра просто
            Прикачени файлове
            Honda HR-V 4WD D16W1

            Коментар


            • #66
              До: Новия пистолет на Арсенал

              Теорията е хубаво нещо, но колегата Венци Крумов, който е оръжейник на съдебната охрана в Плевен ми каза , че пистолета си стреля добре и с двата боеприпаса. А сега де... На кого да вярваме?
              Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

              Коментар


              • #67
                До: Новия пистолет на Арсенал

                Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                Теорията е хубаво нещо, но колегата Венци Крумов, който е оръжейник на съдебната охрана в Плевен ми каза , че пистолета си стреля добре и с двата боеприпаса. А сега де... На кого да вярваме?

                Не вярвам полуавтоматичен пистолет да стреля безпроблемно и с двата калибъра.Ако имаше нещо такова, от Арсенал отдавна щяха да го обявят във всички форуми в които се обсъжда оръжието.И не само там.
                Все не мога да се докопам до този пистолет и да го разгледам отблизо.Не вярвам да е нещо радикално ново и по-добро.

                Коментар


                • #68
                  От: Новия пистолет на Арсенал

                  Един полицай от бившето БМБ сподели че миналата седмица е участвал на учебни стрелби с този недодялан пистолет,но човека ми потвърди че са стреляли с двете муниции,като пистолета не е дал засечка.Пробвали са го с наредени един след друг 9х18 и 9х19.

                  Коментар


                  • #69
                    От: Новия пистолет на Арсенал

                    Как,става това?С Макаров,съм стрелял с 9х19,но с пистолет 9х19 неможеш да гръмнеш 9х18.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Новия пистолет на Арсенал

                      АЙ СТИГА БРЕ,кОРЕЧИИИ !??!
                      driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                      Коментар


                      • #71
                        От: Новия пистолет на Арсенал

                        Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                        Как,става това?С Макаров,съм стрелял с 9х19,но с пистолет 9х19 неможеш да гръмнеш 9х18.
                        Може, ако му "модифицираш" патронника
                        сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                        dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                        Коментар


                        • #72
                          От: Новия пистолет на Арсенал

                          Явно са намерили някакъв начин.
                          Доколкото знам, на този пистолет основният недостатък е ниската надеждност на газовата спирачка или буфер за намаляване на отката - аналогична система има при HK P7.

                          Последно редактирано от sk67; 27-09-14, 07:33.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Новия пистолет на Арсенал

                            Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
                            Може, ако му "модифицираш" патронника
                            Патронника ти е най малкия проблем . Разликата в диаметрите на куршумите как се компенсира ? Две десети е много .
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • #74
                              От: Новия пистолет на Арсенал

                              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                              Патронника ти е най малкия проблем . Разликата в диаметрите на куршумите как се компенсира ? Две десети е много .
                              Да кажем три.
                              Не е проблем, изкарва ги.
                              Така като се замисля на Пара гилзата е един мм по-дълга и може да се направят две "стъпки" в патронника на които подпира дулцето на гилзата, но ще се раздува гилзата и ще има много засечки /на Макаров е с по-голям диаметър/ ако изобщо "ги вади".
                              Не съм правил такъв експеримент, но Макаров през цев за Пара и 9х17 къс минават спокойно.
                              сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                              dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                              Коментар


                              • #75
                                От: Новият пистолет на Арсенал

                                Деда знам и аз как става.Ще ги накарам тия да снимат ако могат и да споделят по точно по колко патрона са изгърмели.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X