Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новият пистолет на Арсенал

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Новия пистолет на Арсенал

    Самата концепция - да стреля с два толкова различни боеприпаса е сбъркана.
    Може би тайно разработват в секретните си лаборатории двигател, който се задвижва от бензин, дизел, керосин, метан и мазут, без значение.
    Nissan NP 300 '10, Honda Transalp '94, а сега и TLC 90 '97

    Коментар


    • #17
      До: Новия пистолет на Арсенал

      Първоначално публикуван от Little Joe Преглед на мнение
      Самата концепция - да стреля с два толкова различни боеприпаса е сбъркана.
      Може би тайно разработват в секретните си лаборатории двигател, който се задвижва от бензин, дизел, керосин, метан и мазут, без значение.
      И аз чух, че можел да стреля и с 9х18, ама си помислих, че нещо не са разбрали.Ако наистина стреля с макаровски патрони, 9х19 няма ли да "хлопа" в цевта?
      Последно редактирано от traktorist; 25-07-09, 10:35.

      Коментар


      • #18
        До: Новия пистолет на Арсенал

        Няма как да хлопа в цевта, защото и при двата боеприпаса куршума е 9 мм. 9х19 просто е по-мощен като заряд.
        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

        Коментар


        • #19
          До: Новия пистолет на Арсенал

          Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
          Няма как да хлопа в цевта, защото и при двата боеприпаса куршума е 9 мм. 9х19 просто е по-мощен като заряд.
          Сериозен ли си?
          Land rover discovery 300 Tdi

          Коментар


          • #20
            До: Новия пистолет на Арсенал

            Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
            Няма как да хлопа в цевта, защото и при двата боеприпаса куршума е 9 мм. 9х19 просто е по-мощен като заряд.
            9х18 всъщост е 9,3мм. ако не ме лъже паметта.Не виждам вариант, да стане подобен хибрид свестно. И топлата вода и колелото са открити отдавна.

            Коментар


            • #21
              До: Новия пистолет на Арсенал

              Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
              Няма как да хлопа в цевта, защото и при двата боеприпаса куршума е 9 мм. 9х19 просто е по-мощен като заряд.
              Колега, имаш интернет.Прочети малко и тогава пиши.Куршумът на 9х18 е с по-голям диаметър от този на 9х19.Патронникът може и да са го докарали за двете гилзи, но с много компромиси.
              Остава съмнението за качеството на универсалните неща.Изпълняват много функции, но нито една достатъчно добре.

              П.С.
              Писъл съм заедно с Румънеца и Лама.

              Коментар


              • #22
                До: Новия пистолет на Арсенал

                Първоначално публикуван от rumaneza77 Преглед на мнение
                Сериозен ли си?

                Да, схванах.
                Последно редактирано от windwarrior; 25-07-09, 21:40.
                Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                Коментар


                • #23
                  До: Новия пистолет на Арсенал

                  Споделям едно чуждо мнение, поради това, че лично не съм ползвал това КНО.
                  По данни на служител от ГД "Охрана" при Министерство на правосъдието, който преди това е бил доста години полицай и е изстрелял доста патрони с различни оръжия (включително на състезания), въпросният пистолет (зачислен му служебно) е удобен за носене, с добър захват, лек е и е със съвсем прилични резултати както в бързата, така и в прицелната стрелба. Асоциацията, която е предизвикал, е с някои от моделите на Щаер.
                  proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                  NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                  Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                  Коментар


                  • #24
                    До: Новия пистолет на Арсенал

                    Момчета,този пистолет ще се произвежда в калибър 9X18 и 9X19!Два напълно различни калибъра! А не в някакъв си там хибрид.Целта е да се покрие цивилния пазар.И да замени ПМа в армията и полицията,до изтерлване на складовите наличности от парони 9X18.Това е замисъла на производителя.Друг е въпроса дали ще се разберат колко да бутнат ,за да станеЯвно в съдебна са се разбрали.Остават другите.
                    Последно редактирано от rumaneza77; 26-07-09, 18:28.
                    Land rover discovery 300 Tdi

                    Коментар


                    • #25
                      До: Новия пистолет на Арсенал

                      Първоначално публикуван от rumaneza77 Преглед на мнение
                      Момчета,този пистолет ще се произвежда в калибър 9X18 и 9X19! А не в някакъв си там хибрид.
                      Виж така съм напълно съгласен!

                      Коментар


                      • #26
                        До: Новия пистолет на Арсенал

                        Качете,някаква снимка ако може.Щото пистолет се купува първо с очите и след това със разума.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Новия пистолет на Арсенал

                          Сега и на мен ми стана ясно.Ама иди обеснявай на старите милиционери, че такова животно няма.
                          Преди няколко дни един бивш полицейски оръжеен майстор ми каза, че не знам как ми се казва пушката(флоберката).Човекът за първи път виждаше такава, но това не му попречи да се прави на разбирач и да напише всичко каквото видя като натписи в документа за преглед.При други обстоятелства нямаше да го изтърпя, но прегледа беше належащ, а нямаше къде другаде да го направя.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Новия пистолет на Арсенал

                            Снимки и информация има в първия пост, но ето още две.
                            Моя личен коментар относно оръжието (без да съм го виждал или докосвал) е, че на първо четене едва ли ще си заменя ПМ-а за това "грозно, малко, пластмасово, бутално Викингче".
                            От патриотични чувства гледах да не съм прекалено критичен.
                            Прикачени файлове
                            Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Новия пистолет на Арсенал

                              И на мен не ми харесваДаже и с полигонална цев,газова спирачка и полимер.
                              Land rover discovery 300 Tdi

                              Коментар


                              • #30
                                До: Новия пистолет на Арсенал

                                Аз първо бих пострелял Ако се доближава до ПМ бих си купил. Все пак трябва да помогнем на майка България да възвърне старите си позиции в оръжейната промишленост.
                                Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X