Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изберете своето оръжие!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Изберете своето оръжие!

    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    АААААА за ТЕБ може,а за МЕН НЕ,ти се бориш с престьпници,а на мен ми остава НАДЕЖДАТА да не ме среща такьв като спра да пуша в пустинята в 4 сутринта.
    Е, то беше инцидентно и не беше свързано със застрашеност
    Мисля, че служебни лица и някои "рискови" цивилни не пречи да носят по два, един голям и един малък.
    Скоро препрочитах книга за "СМЕРШ". Носят Наган, Валтер П-44 /13 патронен/, Валтер ППК и "шестаче.
    Но там е друго - война.
    сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
    dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

    Коментар


    • #47
      От: Изберете своето оръжие!

      И аз така мисля,кьде едно там и 2 по книга,но реално тоя втория на никой не пречи,а на теб само може да ти помогне.Да се мисли закон който да се спазва главно от престьпния контингент малко странно ми се вижда,сечеш нормалните хора с него,а престьпника даже може да не знае какьв е закона,какво му дреме на него.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #48
        От: Изберете своето оръжие!

        Не знам, ако ми засече второто, ще трябва да помисля и за трето..... Моля, дай ми определение за "нормален".
        Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
        "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
        "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

        Коментар


        • #49
          От: Изберете своето оръжие!

          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
          Самозащита,имаш едно и засича,нямаш право на револверче в джоба защото...........???Защото тоя закон предпазвал крими контингента...........те да ме дебнат да ме резнат пьк аз точно по закон ще я карам и точка по точка ще го спазвам.

          Режеш кримиконтингента,но таковаш мамата на хиляди нормални хора които го спазват тоя закон,като се опете положението точно кримиконтингента ще я кара точка по точка.

          Тьп закон............


          По закон Можеш да носиш.........може ли да смятам,че не можеш да имаш едно на крьста като караш кола и едно до скоростния лост за по-удобно?
          Не ми става ясно защо крими контингента те дебне да те разстреля, ако не си от него. Пък дори и така да е, ако първото засече, кой ще те чака да пробваш второ или трето... ей така хипотетично ми хрумва
          Зима иде

          Коментар


          • #50
            От: Изберете своето оръжие!

            Да го почерпя ли или да му благодаря,че най-добре знае на МЕН какво ми трябва?
            Във всяка една държава има дадени рестрикции. Не може да се угоди на всички. Принципа на действие (не казвам, че е правилен) е: Гласуваш на изборите за народни представители и те като глас народен гласуват закон. Така са прецинили - така са направили, ние изпълняваме, независимо дали ни харесва или не. Ти утре може да кажеш що наркотиците са забранени, от къде на къде "ТЕ" ще ми казват кое е добре за мен или не". Логиката ти издиша.
            If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

            Коментар


            • #51
              От: Изберете своето оръжие!

              Първоначално публикуван от huko Преглед на мнение
              , ако първото засече, кой ще те чака да пробваш второ или трето... ей така хипотетично ми хрумва
              По принцип изправните оръжия с редовни боеприпаси НЕ ЗАСИЧАТ. Ако ти засече първото оръжие при първия изстрел трябва сериозно да се замислиш дали има изобщо смисъл да носиш оръжие.
              Второто оръжие е подсигуряващо. Първото може да ти го вземат, може да го изпуснеш в тъмнината или при сложен терен, всичко става.
              Основните задачи се решават с първото оръжие, вземеш ли да мислиш при ситуация кое оръжие да използваш и да се бъркаш...заеби.
              При директен сблъсък решаващ е първия, най-много втория изстрел /и никой няма да те чака/.
              Ако водиш престрелка зад укритие, тогава може да ползваш "цялата раница".
              сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
              dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

              Коментар


              • #52
                От: Изберете своето оръжие!

                Единствения смисъл според мен да носиш второ оръжие е, ако основното е дълго, второто късо.
                If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                Коментар


                • #53
                  От: Изберете своето оръжие!

                  Изберете своето оръжие!
                  Избрал съм го - не засича, кой знае каква поддръжка му не трябва, никой не ти забранява тук да носиш по две-три или цяла чанта. Предимства и недостатъци - дълга тема. Ей го:





                  Търся само марков екип за да изглеждам нормален.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Изберете своето оръжие!

                    Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
                    Във всяка една държава има дадени рестрикции. Не може да се угоди на всички. Принципа на действие (не казвам, че е правилен) е: Гласуваш на изборите за народни представители и те като глас народен гласуват закон. Така са прецинили - така са направили, ние изпълняваме, независимо дали ни харесва или не. Ти утре може да кажеш що наркотиците са забранени, от къде на къде "ТЕ" ще ми казват кое е добре за мен или не". Логиката ти издиша.

                    Е кое издиша???Това,че сме избрали едни,те пък гласували нещо което е тъпо според МЕН не ми сваля и грам от логиката.

                    Тъпо ли е да ме ограничават с 10 в пълнител?А кажи кое му е умното и точно толкова умно е да пречи малкия пищов на глезена на някой бизнесмен в даден момент.И засечката я дадох за пример,къде всички на нея скочите.Влизаш в ресторант,става скандал и от теб като притежател се очаква ДА РЕЧЕМ да се намериш,имаш един 45 и един 38ми,имаш избор...........ма си престъпник защото някой "умен " гласувал нещо тъпо.

                    Какво пречи второ оръжие в ръцете на свестен притежател???Или се прави закон който да се спазва от престъпниците?Рук като гледам гангстерчетата само с по 10 зарядни се стрелят ма нас са ни скочили до там.И е правилно защото тоя дето сме го избрали го е решил така,а това,че в момента го съдят за нелегална търговия с оръжие за китайската мафия отделен въпрос,той ни го нахака с 10 зарядни пък ние на гола вяра вярваме,че е правилно просто защото е правилно.

                    Мойта логика не работи така,добрите винаги са повече от лошите,връзваш ръцете на добрите с идеята и лошите да спазват закона???ЛОГИКА???

                    Аз съм до тук,че не виждам смисъл,щом така са решили и няма шанс да засече или да ви притрябва друг или друг калибър или да падне като те гони някой или.......ма пък на кримито са му вързани ръцете,горкия той.

                    Тъп закон според мен.
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #55
                      От: Изберете своето оръжие!

                      Наистина няма смисъл, нищо не се разбира.
                      Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                      "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                      "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                      Коментар


                      • #56
                        От: Изберете своето оръжие!



                        Разбирай,че тоя който реши тук едни закони за оръжието,какво да има по него и какво не в момента го съдят за незаконна търговия с нелегално пълно автоматично доставяно за мафията та логиката Някой решил на мен какво ми трябва нещо не я приемам за вярна на голо доверие.
                        Същата логика като тая по която полицая може да носи второ,а бизнесмена НЕ или че няма случай в който резервно оръжие да ти опази кожата,а то самото пречело на.........и аз не разбирам на кой ма как да е.
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • #57
                          От: Изберете своето оръжие!

                          А бе БЕНЦ, ти ескурзия ли си тръгнал или ше превзимаш Хувър Дам

                          Коментар


                          • #58
                            От: Изберете своето оръжие!

                            Второ оръжие бих носил само ако съм тръгнал на задача където вероятността да се случи престрелка е много голяма. Говоря за КНО. Иначе е нормално да имаш комбинацията дълго/късо. Смешно е да се накичиш с два патлака и небрежно да преметнеш крак на кафето да ти се види "back-up"-a Това съм го виждал на живо...Обикновено тези които го правят изглеждат,като "стрелци", които няма да могат да стигнат и до основното ако се наложи!
                            ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Изберете своето оръжие!

                              Виждал съм 'охранители' , коЙто след една пиратка...сервитьорите не може да ги догонят да им върнат разпиляното оръжие.
                              Последно редактирано от derhunter; 20-05-14, 19:09.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Изберете своето оръжие!

                                Главният чете тук и поздравява бенцбоса.

                                Я го е:

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X