Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пистолет за носене лятото???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Пистолет за носене лятото???

    Първоначално публикуван от Sasho74 Преглед на мнение
    Де бе де! Те немците са го измислили да плашат гаргите с него.
    Извода: Бенца да взема една дамаджана валериан и да не се пуаши!
    42

    Коментар


    • #77
      От: Пистолет за носене лятото???

      Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
      Извода: Бенца да взема една дамаджана валериан и да не се пуаши!
      Аха
      Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

      Коментар


      • #78
        От: Пистолет за носене лятото???

        Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
        Извода: Бенца да взема една дамаджана валериан и да не се пуаши!
        Боса да запаше нещо по-голямо отпред - хем бандитите да бягат на другия тротоар като го видят, хем каките да му се усукват.Само жена му да не разбере де...
        Всеки трети е шести

        Коментар


        • #79
          От: Пистолет за носене лятото???

          Вьрти сучи пак до каките го докарахте

          Ще го мисля,време има,че и тия по един на месец ги дават.Списька поне се очерта долу горе и от тук почват пробите за свикване.

          Не забравяйте,че на жената чантата сьбира и АР15 и кьса дрьжка,дьлга раница сьщото такова сьбира ма нейната е под рька и ще загубя
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #80
            От: Пистолет за носене лятото???

            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
            Вьрти сучи пак до каките го докарахте

            Ще го мисля,време има,че и тия по един на месец ги дават.Списька поне се очерта долу горе и от тук почват пробите за свикване.

            Не забравяйте,че на жената чантата сьбира и АР15 и кьса дрьжка,дьлга раница сьщото такова сьбира ма нейната е под рька и ще загубя
            При вас некви бтр-и нема ли?А може и да се добараш до некой преоценен А-10, с такова оръдие като те види ще и се разтреперят коленете.
            Всеки трети е шести

            Коментар


            • #81
              От: Пистолет за носене лятото???

              Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
              п.п.
              белия Уйнчестър не е ли средна към долна хубуст патрон?

              Средна ли?Баси средата,на нерьждавейка пищов това като го стрелям и все едно сьм срал в него после,от тоя гад по-долу са само насипните 5 за лев.

              Дават ги като стрелящи в пищова пьк не ги искал та за това го давам и аз за пример,Голд Дот стрелял и това като патрон е достатьчен,за револвера взехме 1000 такива та ако клекна на Кимбьра ще му играя и там сьщия номер пьк ще видим.Само това с храненето не ми харесва
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #82
                От: Пистолет за носене лятото???

                Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                ...с такова оръдие като те види ще и се разтреперят коленете.
                И веднага ще го яхне
                Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

                Коментар


                • #83
                  От: Пистолет за носене лятото???

                  Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                  При вас некви бтр-и нема ли?А може и да се добараш до некой преоценен А-10, с такова оръдие като те види ще и се разтреперят коленете.
                  'фащат рак от урана пилотите на глигана,искаш да ме нагласиш ти а

                  Има едно с големината на малко Фиатче с малко орьдие и тракторки,не вьрви по магистралата обаче и няма задна седалка.Като отида тия дни при моя механик ще ти го снимам.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #84
                    От: Пистолет за носене лятото???

                    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                    АЗ сьм ЛАКОМИЯ,под 9мм както казах не ги и гледам,а виж как сьм се облизал за 45ти все едно ламята Спаска ше ме гони.Ма като ги има както казваш що пьк не.

                    Дали ще ми стиска за мен е ясно,то смисьл да ми тежи и да ме рьчка в задника няма ако не е готово за ползване по предназначение.Револвер като взема не е ли все тая?Е това в сьвсем готово,чука му дрьпнат,но и кобурите му такива,че предпазват и спуська и имат предпазител над чукчето.


                    [ATTACH=CONFIG]686304[/ATTACH]

                    Така какво му е?

                    Аз не бих носил оръжие за самоохрана в кобур с каквато и да е задръжка или закопчалка.
                    Просто една реална ситуация може да се развие толкова бързо и адреналина да те удари толкова силно, че да дърпаш оръжието, пък то да не излезе понеже си забравил да го откопчееш или да натиснеш бутона на кобура.
                    Същото важи и за предпазителите на самото оръжие.

                    Моята философия е - максимално просто, максимално бързо.
                    Вадиш, насочваш, натискаш спусъка - нищо повече, нищо излишно в процеса.

                    Коментар


                    • #85
                      От: Пистолет за носене лятото???

                      И моята е такава та да питам тогава - колко време макс изкарва един пищов който се носи всеки ден в кобур който не е закопчан без да падне,без да го види никой и без да ти остане на седалката в колата като излизаш от нея.Не говорим и за препасване или наместване на пищова,не нося и фанелки до под задника,че да го крия с него.


                      Виждаш ли им тьпотията на тукашните - дават ти да носиш / или поне почват да дават след като изгубиха в сьда / но а го види някой или вземе че се изпращи на земята и оп,мандалото пада.За да не ти бяга из гащите пьк трябва да го вьржеш,вьржеш ли го не става бьрзото вадене.Тьпотия като оня с печата който трябва да бие иглата на всяка гилза все едно нямам гилзоуловител или револвера е забранен или тьпотията с десетте патрона пьлнител - все едно престьпниците ни автомати ползват ни 30 зарядни.

                      Аз те разбирам ма до там ни дават да си опьваме краката и до толкова скачаме,като падне и тоя закон ще си го закачам как си трябва,за сега вьрзан пьк каквото сабя покаже.


                      И аз псувам...........
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #86
                        От: Пистолет за носене лятото???





                        Е и това се води пистолет,пада под сьщите закони.Познай дали влиза в на жената чантата и дали е повече като цена от Кимбьра да речем.Не мислех да взимам АР15 ма патроните евтини и като го пишеш в разрешителното си го дьржиш открито в колата,после в раницата и бой,жената ако много я ядосаш може да си го носи в нейната,там и без това има какви ли не напьлно излишни глупости.


                        Да им имам законите и аз ма на,сьобразявам се с тях.
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • #87
                          От: Пистолет за носене лятото???

                          GLOCK-здрав надежден сигурен и максимално обезопасен.А габарити и калибри при марката има богато.Това е личен опит!!!

                          Коментар


                          • #88
                            От: Пистолет за носене лятото???

                            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                            То няма какво толкова да питам,в заглавието си го пише ма да уточня.

                            Има голям шанс да направят процедурата по получаване на разрешително за носене един вид фиктивна,пишеш че ти трябва за самозащита и ти дават тапия за каубой.

                            Питанката - кой пищов да взема за носене?Тук зимата е 15 градуса,лятото е 25 до 30 или с 2 думи зимата я имам яке или елек,а лятото съм по фанелка.Максимума е 10 патрона в пълнителя.

                            Марка,модел и мммм калибър?

                            Имам тежък Сиг 220,имам револверче късо и тежко 357,имам 22/45 Ругер в 22 и сега ще взимам Сиг в 9мм.Пьрвите 3 не стават,това ще ми свали гащите,а 22 пък за нищо не става.Идеята е самозащита,10 патрона,бързо презареждане и точна стрелба.Нещо удобно,леко,среден размер,а за калибъра претенции нямам,може и 45 да е.Трябва да ми се събира над стройният задник,под 70 килца съм на 180 см та нямам много сланина да го покрива.

                            Сиг229 или м11 нам си какво там беше?
                            ХК 45 Компакт!

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X