Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пистолет за носене лятото???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Пистолет за носене лятото???

    То няма какво толкова да питам,в заглавието си го пише ма да уточня.

    Има голям шанс да направят процедурата по получаване на разрешително за носене един вид фиктивна,пишеш че ти трябва за самозащита и ти дават тапия за каубой.

    Питанката - кой пищов да взема за носене?Тук зимата е 15 градуса,лятото е 25 до 30 или с 2 думи зимата я имам яке или елек,а лятото съм по фанелка.Максимума е 10 патрона в пълнителя.

    Марка,модел и мммм калибър?

    Имам тежък Сиг 220,имам револверче късо и тежко 357,имам 22/45 Ругер в 22 и сега ще взимам Сиг в 9мм.Пьрвите 3 не стават,това ще ми свали гащите,а 22 пък за нищо не става.Идеята е самозащита,10 патрона,бързо презареждане и точна стрелба.Нещо удобно,леко,среден размер,а за калибъра претенции нямам,може и 45 да е.Трябва да ми се събира над стройният задник,под 70 килца съм на 180 см та нямам много сланина да го покрива.

    Сиг229 или м11 нам си какво там беше?
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

  • #2
    От: Пистолет за носене лятото???

    Аз ползвам cz 92 при сходни с теб размери, но е само за крайни случаи и близки дистанции.
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #3
      От: Пистолет за носене лятото???

      Кептъне, а за сухо, дъждовно, слънчево и облачно време отделни ще купуваш ли
      Издъних се на Тюринг теста

      Коментар


      • #4
        От: Пистолет за носене лятото???

        Ти се побъркА с тия железа бре. Я се спри малко. Ама първо си вземи една базука като ходиш на работа.
        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

        Коментар


        • #5
          От: Пистолет за носене лятото???

          Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
          Аз ползвам cz 92 при сходни с теб размери, но е само за крайни случаи и близки дистанции.
          Не е ли много малко това 6.35 ?Че и само 8 патрончета?

          Бьзикате се вие ма като ти падне и цакаш,щом дават що па да не взема,не е задължително навсякъде въоръжен да ходя.Базука не дават,слънчево и топло го пиша в смисъл все едно е Август в БГто и трябва да го криете, ако зимата ни беше зима там и Сига мога у гащите да вкарам.

          Друго нещо плоско,среден размер и поне 9мм с десетина патрона някой да препоръча?
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #6
            От: Пистолет за носене лятото???

            Е тва е....леко удобно нищо не стърчи от него и като навън е над 30 гр.не ти залепва по кожата https://www.google.bg/search?q=Glock...A&ved=0CCkQsAQ
            driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

            Коментар


            • #7
              От: Пистолет за носене лятото???

              Босе,да не се задава война у Щатско

              Коментар


              • #8
                От: Пистолет за носене лятото???

                Sig Sauer P232 9x17мм, ама този курц патрон нещо лично мен не ме кефи.

                Коментар


                • #9
                  От: Пистолет за носене лятото???

                  Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                  Не е ли много малко това 6.35 ?Че и само 8 патрончета?
                  Ако не си в условия на гражданска война, и си по фанелка ще те нападат 2ма, максимум 3ма. и то целящи бърз и лесна плячка. Изстрел от близо в която и част на главата ще ги откаже на мига. С патрон в цевта са 9 зарядите.......

                  Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                  .......
                  Извън темата за малък летен пистолет е, но сега се сетих да те питам:www.youtube.com/watch?v=fvVQwQtgvzs Ще дойдеш ли да ми разкажеш това което се вижда от 1'47 до 1'50 минута какво е, и как се ползва?
                  Последно редактирано от дядо владо; 22-02-14, 09:41.
                  0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                  Коментар


                  • #10
                    От: Пистолет за носене лятото???

                    НСВ ли? Мнооооогооо добра картечница!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Пистолет за носене лятото???

                      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                      То няма какво толкова да питам,в заглавието си го пише ма да уточня.

                      Има голям шанс да направят процедурата по получаване на разрешително за носене един вид фиктивна,пишеш че ти трябва за самозащита и ти дават тапия за каубой.

                      Питанката - кой пищов да взема за носене?Тук зимата е 15 градуса,лятото е 25 до 30 или с 2 думи зимата я имам яке или елек,а лятото съм по фанелка.Максимума е 10 патрона в пълнителя.

                      Марка,модел и мммм калибър?

                      Имам тежък Сиг 220,имам револверче късо и тежко 357,имам 22/45 Ругер в 22 и сега ще взимам Сиг в 9мм.Пьрвите 3 не стават,това ще ми свали гащите,а 22 пък за нищо не става.Идеята е самозащита,10 патрона,бързо презареждане и точна стрелба.Нещо удобно,леко,среден размер,а за калибъра претенции нямам,може и 45 да е.Трябва да ми се събира над стройният задник,под 70 килца съм на 180 см та нямам много сланина да го покрива.

                      Сиг229 или м11 нам си какво там беше?
                      http://www.bersa.com/bersa-firearms/thunder-series.html

                      Коментар


                      • #12
                        От: Пистолет за носене лятото???

                        Понеже според така поставените изисквания работата отива на към пластмаса някаква, аз бих препоръчал Валтер П99 - това съм пробвал и ми харесва! Гледам и ЧЗ са представили в САЩ пластмасови модели та даже и външни чукчета си имат като истинските пистолети, та от тях се позагледах в ЧЗ П-07 в .40 слоу анд уиик, имат и разни компактни и субкомпактни метални модели също хващащи око.
                        "Do not correct a fool, for he will hate you;
                        Correct a wise man, for he will appreciate you."

                        Коментар


                        • #13
                          От: Пистолет за носене лятото???

                          Хубу де косе босе, при нас ги няма ама ти що не се метнеш на един boberg xr-9s? 7+1 патрона, 9мм Р+, като му сложеш едни корави холоупойнти за лятото си кукла...
                          Верно цената е интересна но пък можеш да го приемеш и като инвестиция.
                          едит:
                          Сега видях, че планират и .45 -ти за това джудже със 6+1 патрона. Определено ще е интресно.
                          Прикачени файлове
                          Последно редактирано от slaf4u; 22-02-14, 13:49.
                          42

                          Коментар


                          • #14
                            От: Пистолет за носене лятото???

                            По твоите изисквания си отиваш направо на Макаров
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • #15
                              От: Пистолет за носене лятото???

                              Глок 26 в голям калибър. Или се местиш в щат, в който носенето задължително е открито и си вземаш нещо в 12.7.
                              If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X