Обява

Свий
Няма добавени обяви.

9 mm - Smith&Wesson M&P или Jericho 941 ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: 9 mm - Smith&Wesson M&P или Jericho 941 ?

    Четох теми аз преди да пусна тази. Ако ми допадне револвера, честно казано няма да ме спре капитанската неволя .
    Мерси Босе - ще се постарая, а нали казах, че и тук набарах един почти същия.

    Заформя се интересен финал и се надявам скоро да имам отговора

    Коментар


    • #77
      От: 9 mm - Smith&Wesson M&P или Jericho 941 ?

      Какво значи финал?Нали имаш разрешителното вече,за втори пищов друго трябва ли или може с това и обратно в магазина?

      Вчера ходих да си навестя двата дето ги чакам и си харесах ХК45 нелегален в калифорния и преправен от нов на СШ дет му викат.Дано устиска 6-7 месеца още тоя закон.

      За домашно верно си вземи един револвер в 357 с повечко патронки в него,не ти дреме колко е голям,няма да го носиш,няма да ти тежи,кьс е и се завира кьде искаш.Аз очаквах кой знае какво,но Н рамка не е нищо особенно,тежи колко Сига,само дето е дебел.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #78
        От: 9 mm - Smith&Wesson M&P или Jericho 941 ?

        Разрешително официално ще имам след месец живот и здраве. Взел съм изпитите, сега следва бумащина малко - праща формуляр с резултатите от тях + подписи от разни познаващи ме че не съм куку и некъде на другия край на страната чичото ще ми издаде една карта на която пише PAL - Purchase and acquisition license, като и ATT - Authorization to transport. (това е само разрешение да го нося надлежно заключен и увит у два ката одеала от нас до стрИлбищиту)

        Няма ограничения за броя доколкото знам. А под финал имах предвид кой ще е първия. Дали ще е 357 револвер или 9 мм (най вероятно Г 17 или S&W M&P). Въпреки че и Джелезата - Р226 или "чАхкинчето" ще са и те обект на изследване, но засега стоят на малко по-задна позиция. Другата седмица ще имам преки впечатления от гореизброените и това да ми помогне в избора.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X