Обява

Свий
Няма добавени обяви.

9 mm - Smith&Wesson M&P или Jericho 941 ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: 9 mm - Smith&Wesson M&P или Jericho 941 ?

    Да преди да им се усмихна като ми писна да ги чакам и да си го намеря стотина долара по-евтин в ТопГьн Сьплай,ония пък го пратиха на втория ден и се застъпиха.Аз за това ти казвам,че не е ли в магазина пред очите ми не го купувам вече,интернет дълъг и широк,клик и иде един пищов по жицата.Нов,гаранция,куфарчето......как си излиза от фабриката.

    Да ти намеря един а?

    Ти сега кажи,че и патрони трябва от магазина да купуваш и съвсем ще припадна,кликай майка,ако не знаеш къде само ми кажи кой калибър и да видиш кви сделки с куфарите ти намирам,че и куфари знам къде има.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #62
      От: 9 mm - Smith&Wesson M&P или Jericho 941 ?

      Босеее, образовам се .. полека - с помощ от приятели. Намерих един същия като този дето ми го показа .. от частно лице .. на 250 патрона и е бръш-стийл. А патрони - онлайн намерил съм откъде.

      Коментар


      • #63
        От: 9 mm - Smith&Wesson M&P или Jericho 941 ?

        Краси, пищовите не са ли в ристриктед уепан при нас? Какви са ограниченията в сравнение с дългото оръжие?
        Помня, преди години питах в оръжеен магазин какво късо оръжие мога да си взема за самозщита срещу мечки кагато ходя за риба. Препоъчаха ми спрей като по ефективен
        Toyota Land Cruiser BJ70 1985
        Lexus LS430

        Коментар


        • #64
          От: 9 mm - Smith&Wesson M&P или Jericho 941 ?

          За защита от мечки единственото късо, което съм чел че е ефективно е в калибър .454 Casull. Аз бях полудел да взимам такова ама засега е на изчакване за неопределено време. Извинете за офтопика.
          Subaru Legacy 2.5
          Suzuki GS500 E

          Коментар


          • #65
            От: 9 mm - Smith&Wesson M&P или Jericho 941 ?

            И този револвер май също става за мечки.

            Коментар


            • #66
              От: 9 mm - Smith&Wesson M&P или Jericho 941 ?

              Юрка, така е, но говорим за налични за продажба неща в западния свят.
              Но да не бягаме от темата, я и като стрелял с моя МР и с Глога на Влади сподели непредубедено мнение
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • #67
                От: 9 mm - Smith&Wesson M&P или Jericho 941 ?

                Първоначално публикуван от vento5 Преглед на мнение
                Краси, пищовите не са ли в ристриктед уепан при нас? Какви са ограниченията в сравнение с дългото оръжие?
                Помня, преди години питах в оръжеен магазин какво късо оръжие мога да си взема за самозщита срещу мечки кагато ходя за риба. Препоъчаха ми спрей като по ефективен
                Да, с ограничителен режим са. Официално - от дома до стелбището и обратно, без право на скрито носене. Всеки пренос - само с специално разрещително за транспорт.Късо за лов е забранено. За самозащита в горта - кой каквото си има - или както е кзал Марти - има баш топве в калибър до .50 ако не ке лъжа

                Пушките - гладкоцевни или не - ловни са с по-облекчен режим.

                Коментар


                • #68
                  От: 9 mm - Smith&Wesson M&P или Jericho 941 ?

                  Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                  Юрка, така е, но говорим за налични за продажба неща в западния свят.
                  Но да не бягаме от темата, я и като стрелял с моя МР и с Глога на Влади сподели непредубедено мнение
                  ДА, може ли? - за споделянето на впечатленията от Глог и МиП ще ми е интересно

                  Коментар


                  • #69
                    От: 9 mm - Smith&Wesson M&P или Jericho 941 ?

                    Сега четох някаква щатска класация за най-продаваните пистолети през 2013г. в САЩ. Според класацията номер едно по продажби за 2013 година е Глок, а номер две са Смит и Уесън МП-серията. Като калибър, номер едно по продажби е 9х19, а номер две е .40....
                    If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                    Коментар


                    • #70
                      От: 9 mm - Smith&Wesson M&P или Jericho 941 ?

                      Аз пък четох за Хонда и Тойота Приус ма ако имам 30 бона за кола няма да е Приус,ба ли го що,нещо май не ме кефи.

                      Намери класация за пищови до 600 кинта и до 1000,сравни ако искаш Глока със Сига или ХКто или ЧЗто и кой на какво мнение е.Лично даване с тия нямяма ма нямам и с Приус нищо,че много ги карат.

                      И той като мене не е свикнал с дадена система,че да му е търсене що това е така па не иначе та според скромното ми мнение е по-добре да вземе класен пишов от колкото бюджетен за 570 долара,под Класен вече всеки да избира какво е.

                      За 40 и 9 мм искаш ли да врътнем една тема,кое какво защо и как залязва?
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #71
                        От: 9 mm - Smith&Wesson M&P или Jericho 941 ?

                        Пускай като искаш. Аз не отричам .40. Аз не отричам нито един калибър. Просто знам за себе си кой в какъв случай за какво е подходящ.
                        If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                        Коментар


                        • #72
                          От: 9 mm - Smith&Wesson M&P или Jericho 941 ?

                          И цената и цената е важна защото ако говорим за 3 пълнителя и пищов за у касата е все тая ма да плащаш цената на 40 па той да е кекав някак си не им се връзва на много хора вече,голямо бягане от тоя калибър към 9 или 45.Това ако стреляш и искаш да му се кефиш,ако не........всичко става,така или иначе са скопчени до дадена цев и 10 патрона та каквото и да избереш все ще гръмне
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #73
                            От: 9 mm - Smith&Wesson M&P или Jericho 941 ?

                            Днес преборих изпитите. Сега остава малко събиране на подписи и изпращане на бумащина .. следвано от 28-дневен период на изчакване преди да ми издадат документчето.

                            Готиното е че намерих един другар - който ще ми даде да пробвам револвер Sig .357 както и Sig 226 ,СZ SP-01 и Глог 17.

                            Коментар


                            • #74
                              От: 9 mm - Smith&Wesson M&P или Jericho 941 ?

                              Sig 226 калибър 9мм ще ми е следващото желязо. Само ми е трудно да убедя половинката, че за 4ти пореден месец се нуждая от ново паткало.
                              За револвера в .357- темата за оръжие за жената си я чел, нали?
                              ЧЗто и него го хвалят.
                              Глок си е класика и не случайно е толкова разпространен.

                              Абе я взимай всичките. Мечо Пух е прав...
                              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                              Коментар


                              • #75
                                От: 9 mm - Smith&Wesson M&P или Jericho 941 ?

                                Едно от следващите ще е МК25 в 9мм за тренировки,патрончета се намират на 25 цента.

                                Честитка Краси,да не изтървеш само тоя дето ти го пратих,че на мен ми е ясно кое ще ти пасне.
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X