Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Засечка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Засечка

    Засечки?Кои са най-честите,как и какво се прави при засечка?
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

  • #2
    От: Засечка

    Ако въпросите не бяха поставени в тема ,,Късо нарезно оръжие,, щях да ти отговоря,че най-честата причина за ,,засечката,, е неочаквания стрес или въпроса -,,Само това ли можеш,,;иначе сериозно-от 1981г. до сега с Макаров,Стечкин,АП,Валтер ППК,Берета ,Р38 не съм имал засечки.
    Нека силата да бъде с нас!
    Suzuki Grand Vitara
    +34 642 91 4154

    Коментар


    • #3
      От: Засечка

      То така,и аз скоро не сьм пукал гума ма знам как се сменя.

      Вьпроса е сериозен - кои са най-честите засечки при полуавтоматичен пистолет?После какво?

      И да,имам някаква идея макар и бегла,жената обаче няма и е добре да го има написано някьде черно на бяло.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #4
        От: Засечка

        При липса на навици, както каза и колегата по-горе, най-чести са психологическите засечки.
        Най-честите технически засечки са от този тип

        Коментар


        • #5
          От: Засечка

          Глоковете и другите "ПВЦ" пищови често правят "куминче"не изхвърлят гилзата.....леки меки и искат здрав хват!Дърпаш презареждаш и пак пуцане....
          driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

          Коментар


          • #6
            От: Засечка

            Бенц, пиши конкретно за какво оръжие иде реч. Има засечки характерни за определен тип, вид, марка. Всъщност засечките са няколко, но някой от тях се появяват по-често при определени пищоли. Полуавтоматичен пистолет е много общо. Във вики има много информация по въпроса.

            В най-общия случай премахването на засечка се изразява в изваждане на пълнителя, рязко дърпане на затворния блок, поставяне на пълнителя и така.
            42

            Коментар


            • #7
              От: Засечка

              Психологическите ще си ги тренирам,техническите ме интересуват.

              Друго какво?Нищо по-различно от Калашника до тук / то па и голямата разлика /.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #8
                От: Засечка

                Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                Бенц, пиши конкретно за какво оръжие иде реч. Има засечки характерни за определен тип, вид, марка. Всъщност засечките са няколко, но някой от тях се появяват по-често при определени пищоли. Полуавтоматичен пистолет е много общо. Във [FONT=Verdana][url=[/FONT]http://en.wikipedia.org/wiki/Firearm_malfunction]википедия[ /url ] има много информация по въпроса.

                В най-общия случай премахването на засечка се изразява в изваждане на пълнителя, рязко дърпане на затворния блок, поставяне на пълнителя и така.

                То какьв ще е го питам в сьседната тема,за сега сьм се навел /не клоня,че си е живо навеждане моето/ кьм Сиг модел 220/226/229 - 357 или 45.

                Аз все пак сьм от другата страна на водата,има и Макаров,но има и Сиг и избора е лесен.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #9
                  От: Засечка

                  Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                  То какьв ще е го питам в сьседната тема,за сега сьм се навел /не клоня,че си е живо навеждане моето/ кьм Сиг модел 220/226/229 - 357 или 45.

                  Аз все пак сьм от другата страна на водата,има и Макаров,но има и Сиг и избора е лесен.
                  Ами при тея пищоли надали ще се наложи да мислиш за засечки. Правилно си се ориентирал към мат'ряла на пищофа, ако и патроните ти са читави надали ще имаш проблеми. Да изчакаме Cane Insanis да изпълзи от някъде и да даде мнение от опит. Моето се изразява на обща култура и ненавист към пластмасата.
                  42

                  Коментар


                  • #10
                    От: Засечка

                    Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                    Ами при тея пищоли надали ще се наложи да мислиш за засечки.
                    ААААА НЕ,аз с едно на ум винаги,това дето не засича и не се троши още не е измислено.Патроните тепьрва ще ги питам като разбера какьв ще е калибьра.За револвера за сега дойдоха 38 Федерал Голд Дот Спешьл +Р за кьса цев,за Сига има време,не ми дават да пазарувам повече от ведньж в месеца,чакат ме да ми мине.
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #11
                      От: Засечка

                      Хубаво е това, че си с едно на ум. Мисълта ми беше, че при тоя пищол по-скоро следва да се притесняваш от недъгави патрони от колкото от засечки по вина на оръжието, докато виж при Глок например нещата не стоят точно така...
                      42

                      Коментар


                      • #12
                        От: Засечка

                        Брьмчи ми главата вече от разлики и преимущества на Браунинг па на Сиг,Глок,ХК,Берета............Недьгьвите патрони ги питам в темата на Аркуса,за колко години един патрон става от патрон на боклук.Ако попадна на глуха акула обаче най-малкото клипчето горе ще ми помогне да обясня на жената кое кьде и защо се бие и после дьрта
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • #13
                          От: Засечка

                          Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                          Глоковете и другите "ПВЦ" пищови често правят "куминче"не изхвърлят гилзата.....леки меки и искат здрав хват!Дърпаш презареждаш и пак пуцане....
                          Ето два материала по този повод

                          Коментар


                          • #14
                            От: Засечка

                            Леки меки ......ммммм няма да е.

                            БЛАГОДАРЯ.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • #15
                              От: Засечка

                              Две основни възможности за засечки - патрон и игла. За патроните това е дълга и тъжна история, за иглата на 99% вината е мърсотия.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X