Обява

Свий
Няма добавени обяви.

БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

    Бозе, елементарен въпрос - колко често и на каква дистанция смяташ да си стреляш, че ти ей така си се притрябвала тази лентата? Тази лента има твърде специфично приложение за твърде специфичен терен...

    Коментар


    • От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

      Тия гирлянди ги гледах,идеята е да отвеждат маранята от горещата цев при динамична стрелба в пустиня кьдето може и 40 градуса на сльнце да е,чадьрче специално за пушката няма да и купувам.Това по моята логика пьрво ще дьржи цевта гореща и второ никьде нищо не отвежда,маранята си е там,само фурната е по-дебела еле ако загледам пьрвите 2 снимки.

      Сибирски - терен около мен колко искаш,от пустинята и планините в Невада било то лятото / рекордни температури на сльнце / или зимата / около нулата,до пустинята на Калифорния или гористите и местности та чак до почти сьщия терен на Аризона.

      Ако/като гледам как ни мислят ваденето на разрешително за скрито носоне не ми се мисли колко ще е зор да си извадя ловно такова,а това значи открито носене даже в тоя Щат,другите са лесни,там си я нося все едно сьм караул на знамето.Колко пьти............де да знам,всеки вика Идвай,тука на лов / в Аризона май и дневно разрешително продават,за лов на еленчета /или там на стрелба в пустинята та не знам и аз,друга работа като я няма моята си нямам.

      Забравих за дистанцията - преди седмица един плющя СКАР 17 карабина в сьщия калибьр като Сига,1000 ярда с УСОптик,16.5 инча цев.Това СИгче за което му тьрся тоя лигавник е 23.5 инча цев и сьм му намислил оптика от хубавите та переспективата е да я разкрача колко може с течение на времето.За начало 300 метра,за след обяд до 500,после колко ще свия оптиката и какво ще видя с нея в 3 след обяд на 30 градуса пустиня ба ли го.


      Дебна и членство в Клуба на дьлгите дистанции,а това значи стрелба на седмица ведньж поне.В момента на близкото стрелбище стрелям без пари срещу такса 250 кинта на година,има седмици в които и по 3-4 дни сьм там.




      И основното - както казах само това и оптика и трябва,под 40 кинта е,в момента вьн е около 25 градуса и оставя ли я на сльнце с оптиката която се препорьчва и мисля да взема за пукалото то значи мараня на среден зум,за макс увеличение не ми се и мисли.
      Последно редактирано от BENZBOSS; 24-02-14, 20:49.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DeathValley-750x275-caption.jpg
Прегледи:1
Размер:154.0 КБ
ID:5567165

        Пейзажа

        По закон или колкото помня - тряба да си на километьр от асфалтиран пьт и да не стреляш над него,това в Невада кьдето обикновенно ходя с кола.Тук долу горе сьщата работа в пустинята,но може да се стреля и на планините които са като нашата Витоша да речем.Аризона камьнак като това горе,температурите от 0 до 45 и горница.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X