Обява

Свий
Няма добавени обяви.

БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

    Първоначално публикуван от snipi Преглед на мнение
    Къде ми изчезнаха постовете..........
    Безсмислени, нямат място тук някакви рекламни клипчета.
    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

    Коментар


    • От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

      Първоначално публикуван от snipi
      Това не са рекламни клипчета ,а реални,чисто спортни стрелби,в които съм участвал лично,както и в ред други.
      Прати ми ги на лични ако може,че ми е интересно.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

        Първоначално публикуван от Vimpel Преглед на мнение
        Много дини си хванал под една мишница, докъде ще стигнеш ти си знаеш.

        Снайперската стрелба е умение тънко, ако перфразираме поета (сценариста).
        Иска си времето, за да се усвои, пък трябват и заложби наистина.

        И по темата - Ремингтън 700 е за болтовите пушки като АР за карабините - добра платформа, върху която може да се гради много.
        Заводски Ремингтън си струва да е М24A2 или нещо друго от военната им серия, ако изобщо можеш да се добереш до такъв.
        Базовите цивилни версии искат много работа докато станат конкурентноспособни.

        Разгледай и Тикка/Сако, Щаер, Зауер - имат добри болтове, но са далеч над 600 долара.

        Стрелба на 1000 метра с .308 е близо до максимума, постиган от хора с опит и с много добра пушка и патрон.
        Този калибър е по-адекватен до към 800 метра.
        И като стана дума - ако искаш да целиш дини на такива дистанции ще трябва сам да си правиш патроните, а там е цяла друга вселена като нужни знания и опит.

        Ако е за удоволствие само аз бих намалил дистанцията или сменил калибъра.

        Оптика - колкото повече, толкова повече.
        В смисъл, гледай за максимални увеличения - Х32 Х42
        Звучат много, но като погледнеш диня на 1000 метра през нещо по-слабо и няма да видиш нищо.

        Аз съм с Найтфорс 8-32Х56 и съжалявам, че не взех Х42 модела.
        Военните се справят с по-малко, но там опитът е важен.

        Леуполд май ги правят само в Китай вече, не знам дори военните им модели дали останаха да се сглобяват в САЩ.
        Найтфорс са по-добри.
        В САЩ най-желани са USOptics.
        В Европа Шмид от тактическите, Цайс също имат добри модели, както и Сваровски, но те са предимно ловни.
        Никон cа доста добри, макар и в по-ниска ценова категория.
        Горе-долу това е на върха.
        По-евтините оптики също не са лоши, стига да не са най-евтините китайци.

        Оптика се избира с гледане, не става само по спецификации.
        Отделните производители имат различен отенък и пропускливост, на някои им харесва Леуполд, други само Сваровски и т.н. - погледни през няколко оптики преди да я купиш.
        Пропусна комшиите, IOR.

        Коментар


        • От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ



          Вьпрос - само такова си нямам и само такова не си намирам - трябва ми миражна лента или тоя жартиер над цевта,пишка СИГ САУЕР ССГ3000,струва някакви 35 долара ма го няма и няма.

          От кьде мога да си го купя или кой може да ми го прати,плащам ембаргово
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение


            Вьпрос - само такова си нямам и само такова не си намирам - трябва ми миражна лента или тоя жартиер над цевта,пишка СИГ САУЕР ССГ3000,струва някакви 35 долара ма го няма и няма.

            От кьде мога да си го купя или кой може да ми го прати,плащам ембаргово
            Хубава шега

            Всичко което е за ВОЕННА УПОТРЕБА или с двойна употреба подлежи на стриктен контрол и още по-стриктни наказания за импорт/експорт със США!

            Ако ти имаш таква пушка лично ще ти дойда на гости и ще опитам да ти донеса жартиера влюбих се в модела, сериозно.
            Бъдете живи и здрави!

            Коментар


            • От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

              Ей накара ме да намеря снимка на Сиг ССГ3000 с жартиера над цевта.

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:sig-sauer-ssg-3000-.jpg
Прегледи:1
Размер:29.7 КБ
ID:5567105

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SSG3000_level_4.gif
Прегледи:1
Размер:264.2 КБ
ID:5567106

              Аз писах ма си пропуснал - трябва ми за SIG SAUER SSG 3000 жартиер,мираж банд му викат,кажи кьде има пьк аз ще си го купя сам или все ще се намери някой да ми го донесе.Просто ми попадна снимката в Украинската тема и пак се присетих за тоя ластик та реших да попитам.Ако ми намериш и за това горе пак става,все ще успея да я захрепя на пикатинито под оптиката пьк за цевта ще му мисля,една яка тел ще свьрши работа.

              Пьк ако вьпроса е дали или сьвсем си правя майтап ще ходя да я дьрпам из под леглото за снимка ма е грозна,предупреждавам,липсва и оптиката.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                Ей накара ме да намеря снимка на Сиг ССГ3000 с жартиера над цевта.

                [ATTACH=CONFIG]686375[/ATTACH]

                [ATTACH=CONFIG]686376[/ATTACH]

                Аз писах ма си пропуснал - трябва ми за SIG SAUER SSG 3000 жартиер,мираж банд му викат,кажи кьде има пьк аз ще си го купя сам или все ще се намери някой да ми го донесе.Просто ми попадна снимката в Украинската тема и пак се присетих за тоя ластик та реших да попитам.Ако ми намериш и за това горе пак става,все ще успея да я захрепя на пикатинито под оптиката пьк за цевта ще му мисля,една яка тел ще свьрши работа.

                Пьк ако вьпроса е дали или сьвсем си правя майтап ще ходя да я дьрпам из под леглото за снимка ма е грозна,предупреждавам,липсва и оптиката.

                Майтапа е относно експорт/импорта... наскоро минах едно обучение за военна техника и такава с двойно предназначение, нещата никак не са лекомислени и безгрижни, за това и казах, че се шегуваш някой да ти я прати, аз не бих ти я пратил дори и да си ми брат
                Бъдете живи и здрави!

                Коментар


                • От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

                  Две подходящи катарами от първата кинкалерия (надявам се имате подобни дюкяни)и 50 санта широк,черен ластик +шев и кройка=на къстъм миражна лента за 2/3 $...

                  Коментар


                  • От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

                    Ще се стопи ластик след няколко изстрела.

                    Коментар


                    • От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

                      Каква ти миражна лента,какви ти ембаргови стоки? Нямате ли алуминиеви щори за прозорци в Америката? Вземаш една лентичка от някоя такава огъваш една стоманена тел от простор че е по здрава и си готов.

                      Коментар


                      • От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

                        Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                        Ще се стопи ластик след няколко изстрела.

                        Правилно,оригинала е правен от някаква негоряща пласмаса,а и идеята е на цялата 'убост да не слагам нещо дето да куца,само димящ найлон ми трябва като се разпуцам.

                        Питах кьде ли не,с много зор намерх резервни пьлнители / 90 кинта бройката,грьм да ги разчекне / ма жартиер няма и няма,че няма и за американски пушки та да хвана бабата сьс Сингера да бродира.

                        Тук чете кой ли не от кьде ли не,не ме бьрка да си я купя и от Ибей,вие само кьжете кьде го има това пьк ако се наложи ще си го вкарам аз,нищо незаконно в тая дьржава.
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

                          Първоначално публикуван от vasilev Преглед на мнение
                          Каква ти миражна лента,какви ти ембаргови стоки? Нямате ли алуминиеви щори за прозорци в Америката? Вземаш една лентичка от някоя такава огъваш една стоманена тел от простор че е по здрава и си готов.
                          Това не сьм се сетил,бях се засилил да питам за кевларена лента която ползват за усилване на платна по яхтите ма ме гледат като прецицал бибата как казва Кучето.Оригинала е под 40 кинта обаче и сьм запьнал на него,вече ако опре таковата до дупето ще го мисля и това,за сега сьм на вьлна оригинала
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

                            Още един акъл щото си ми приятел.Вземи че иди до магазина за лодки и виж дали продават изолационни ленти за ауспуси тея май бяха азбестови ма него го забраниха че е вреден ако не иди до някой магазин за тунинг газариики и там има такива ленти за даунпайпове

                            Коментар


                            • От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

                              Ма не се разпьва много,с такива увиваме турбото на моторите на някои лодки,има и по педя широки,палатка мога да и скроя,цялата на сянка да стои.

                              Мислил сьм го и това,зор маамустара
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

                                А нещо такова за омотаване на цевта не ти ли допада или държиш да е жартиер?



                                Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X