Обява

Свий
Няма добавени обяви.

БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    А куркудилити?Това да пикам,а то да ме гони за пикалото мани ти.+ това е жега и имат урагани.


    Ти само ми четеш половината от това дето го пиша,а аз съм толкова добре ориентиран в някои неща,че няма на къде повече.

    Сега ще кажеш Тексас,знам те аз
    Там са халигатори.... ма па може да пукаш по тех на воля. Тексас също имат гьол. Каролините тоже не е лошо. Вирджиния също.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:come_and_take_it_ar15_post_card-r71dae197bb3549de922904920a7b4dd6_vgbaq_8byvr_512.jpg
Прегледи:1
Размер:24.1 КБ
ID:5528114
    Последно редактирано от Mad Dog; 20-10-13, 18:25.
    Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
    No man left's behind !!!!

    Коментар


    • От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

      Бях там миналата година
      Мьди Ривьр Джорджиа,има колко искаш цели


      Ти си по Немските пушки,кажи сега за СИГа,забравяме за момент всичко Американско и си говорим за Мерцедес.Сига си идва с Макмилън,малко кофти ма Макмилън,едни цайси му слагаш и става Немец у Калифорния за половината пари на Щвейцареца у Женева.Освен,че е странник и няма тунинг за него по 5 лева на будката за вестници кое друго му е кофти?
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
        Освен,че е странник и няма тунинг за него по 5 лева на будката за вестници кое друго му е кофти?
        Това не му е кофтито, а това му е хубавото. Пушката е уникална сама по себеси. Правиш сватба на пушката с един Леополд или Шмидт&Бендер и забравяш за друго. Да, не е най-добрата, не е и най-хубавата може би (не знам, все пак има още десетки/стотици модели). Ама има характер и ако си паснете ще си доволен. Говоря за SSG-3000.

        Абе как да ти го обясня? Кое от двете кучета си избираш?
        тунингован снайпер от марката ХУХ


        ИЛИ
        SSG-3000
        Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

        Коментар


        • От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

          Първото естествено,Френска булонка,толкова е сладичко.........
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

            http://www.rifleshootermag.com/2013/...y-price-point/


            Кое колко струва тука и къде се пада в редичката на отличниците.

            Савидж,Ремингтон,ТикаТ3 и SSG3000 - това е избора.
            Последно редактирано от BENZBOSS; 21-10-13, 15:27.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

              Мъж влиза в магазин за оръжие и пита продавача:
              - Искам да си купя пушка с оптика ама да е много добра! На един километър муха да убива!
              Продавача веднага сваля една пушка от рафта и му я подава:
              - Ето най-добрия ни снайпер я го насочи към ейййй онази сграда аз там живея и тя е на около километър разстояние. Четвърти етаж крайния прозорец отляво виждаш ли я блондинката? Това е жена ми. Добре закарва дотам нали?
              - Ми да супер закарва виждам я съвсем ясно ама знаеш ли, че тя не е сама? С нея има един мъж и и двамата са голи!
              -Така ли? Я дай да видя дай!
              Взема продавача снайпера поглежда през оптиката, сваля го, почесва се и вика:
              - Знаеш ли какво тоя снайпер струва 2000 евро обаче аз ще ти го подаря ако с един куршум уцелиш жена ми в главата и с още един уцелиш оня пич в кура.
              Клиента вдига снайпера поглежда през оптиката и се засмива:
              - Пич май ще ги уцеля само с един куршум и двете работи...


              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

              Коментар


              • От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

                Мъж влиза в магазина и излиза с едни пари по-беден.

                От ровенето в нета и разговорите с разни добряци става ясно,че Ремингтона много става,но ми трябват пари и то доста за да блесне,реално му се сменя почти всичко.
                Савиджа и той долу горе така,като цев става,но и там се почват едни игри които изискват знания,свободно време,пари и ровене.Аз тия знания ги нямам и да скоча да събирам първи снайпер няма да стане
                Тика Т3 Вермит или Супер Вермит или там както и викат я има тук само в лекия вариант с нерьждавейка цев в 308 калибър,Сако я прави и всеки е много доволен,но за съжаление от 2 години не се внася в Щатите,а аз втора ръка пукало не искам,ако ми изпадне нещо ново ще взема една за жената.Имат Тактикъл модела,но предпочетох гаранцията на Сиг и факта,че им заформят семейство.

                Победителя в питанката е Сиг ССГ3000 като с такси и поръчка ми стъпи на малко над 1600 кинта пръчката.Това поне го имат на склад и на втори отивам да си го пребера.Имат Скар 16,нямат 17 и няма да имат та следващия лов на пръчки ще е интернетски.

                Благодаря на включилите се в темата,иде ми да пусна друга Първи стъпки на пишман снайпериста..........но ще ме метнете на лицеви опори да правя и няма да се разберем.









                Брат,те сега стана страшно,пищовите ги няма ма снайпера е с 24 инча цев,мерника още му го търся,но за отбрана на дома е едно бижу,лягам в коридора на пусия и ега цъфне някой от 3 метра,ако не с пукалото у главата,12 паунда гола тежи.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

                  Честито………Мерси………Моля

                  Това пуцало дойде,сина на 5.5 годинки само успя едно УАУУУУ да каже,а майка му така ме изгледа,че сьм заключил с големия катинар кофата с патроните,трябва да ми порьчва карабина и сьм леко притеснен


                  Та
                  1 какьв ремьк да си взема,че като ми командват НА РЕМЬК да не се чудя с какьв каиш да се беся?
                  2 питане - има място за странични кьси Пикатини над двуногата,кои марки и модели,искам нещо кьсо е така да има.
                  3 пьлнители от кьде и от какво стават,че не намирам никакво 10 зарядни,за 5 ще си порьчам от магазина
                  4 коя марка вьзглавничка за ченето става,онова на приклада което се слага?Като се успивам на него да не ми рьби.

                  На това освен резервна цев какво дрго му трябва,гледам болта си идва с номера на пушката,резервен кит има ли за модела?
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

                    Добре,това горе го намерих кое и какво та няма да питам сложни вьпроси или такова с много неизвестни опции.

                    Един по-лесен - след колко време долу горе се нагрява средно дебела цев около 80 см в калибьр .308 уинчестьр или нашенското 7.62Х51 ако стреляш през 3 минути с патрони 170 грайн,нямаш дупки за охлаждане под цевта,тя самата пуца на около 25 градуса вьншна температура.

                    Под нагрявва да се разбира до положение в което маранята от цевта ти пречи на оптиката.Плюс минус някакво време ми трябва или след колко патрона вече си недоскив и всичко ти танцува пред окото?

                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

                      Моята Tikka T3 Lite кал 308 WIN след седмия осмия изстрел цевта се нагрява до толкова , че почвам да виждам маранята през оптиката , ама изстрелите са последователни , без паузи между тях освен за зареждане и смяна на пълнител . При теб с тия паузи от 3 мин. между изстрелите трябва да мине доста повече време и изстрели за да виждаш трептенето на въздуха през оптиката ...
                      Вчера успях да сваля 2 прасета на около 100 метра със 7 изстрела , като първите 5 ги дадох сватбарската без много много да се целя , но като видях че не пада нищо смених пълнителя и като се прицелих добре с последните два ги свалих и двете трептене имаше , но беше много малко и то само след шестия изстрел .
                      VEREYA MOTORSPORT TEAM

                      Коментар


                      • От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ



                        Е аз сьм флегматичен и няма да ми бягат прасетата та за това казвам едно 3 минути от грьм до грьм - да го видя кьде е нещото по което стрелям,да го сметна,да наглася и настроя,да обсьдим сьс спотьра,да подишам през задника и пак бой.
                        Кофтито е,че я глася за в пустинята,а там без да стрелям може да е 35 градуса на сьлнце,сянка няма освен ако не си нося чадьрче,цевта черна.Наточил сьм се да пуцам и на повечко от 100 метра та ясна е работата,ще ми трябва каиш над цевта.


                        Мерси,точно това ми трябваше да знам.
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

                          При мен, също с Тикка Т3 лайт 308win, но с 51см. цев, при стрелба на стрелбище при условния сходни с тези които описваш, след 15-20-тия изстрел загряването е значително, при това при отворен затвор между изстрелите.Чак да пречи на оптиката, не съм забелязал, но моята е с малко увеличение(1-4х24), та може и да е заради това!

                          Коментар


                          • От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

                            Едно от стрелбищата е без покрив,представи си пяськ и камьни и 600 метра пред теб нищо.Орьжието не се пипа след час на сльнцето без да си стрелял.Аз ще си взема едно Мексиканско сомбреро АЙАЙАЙЙЙЙЙЙЙЙ ПА ма се чудех как да и запазя цевта,че ако ми се наложи да стрелям по обяд поне да видя хоризонта леко прав.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

                              Къде ми изчезнаха постовете..........

                              Коментар


                              • От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

                                Първоначално публикуван от snipi Преглед на мнение
                                Къде ми изчезнаха постовете..........
                                За техниката и дистанциите ли?Пробвай съседната тема,Снайпериските Фифели
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X