Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Армейска каска срещу 22lr и 9х18

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Армейска каска срещу 22lr и 9х18

    Момчета толко ли е сложно да намерим една такава каска и да направим няколко опита? Аз съм виждал да ги продават на Александар Невсски (не казвам че са същите)никога не съм бил воиник и нищо не разбирам.... Та ако има навити даите да съберем по некои лев за каска и да проведем експеримента. Колкото до свинския въпрос последните 10 години бащата всяка година трепе по 2 прасета нат 150кг с макаров като ги стреля точно междо учите но някаде на нивото на ушите и всички са падали веднага ако някои не вярва около коледа ще има видеоматериял за доказателство.
    0-

    Коментар


    • #62
      От: Армейска каска срещу 22lr и 9х18

      Какви опити имаш предвид? Ако става въпрос да стреляме по каска - то с това започва темата, има и картинки.
      Ако ти се стреля по каска, в която има глава... По добре, стой си "пас"!
      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

      Коментар


      • #63
        От: Армейска каска срещу 22lr и 9х18

        Не съм разбирач, но относно отката и равната сила и в 2-те посоки - да. НО в единия случай силата приложена на твоето рамо е при площ 20 кв см, а в другия случай силата приложена върху каската е с площ 1 кв мм(върха на куршума). Клипчетата за Афганистан и Ирак са пак поредната американска пропаганда срещу АК.И тяхната не е лесна- толкоз пластмасов боклук не е лесно да се пробута пред доказало се име. Имам информация от 1-ва ръка, че арабските АК са със много отслабена цевна кутия(изкушавам се да кажа ламаринена).За качеството на арабските 7,62х39 си правете сами изводи.

        Коментар


        • #64
          От: Армейска каска срещу 22lr и 9х18

          Първоначално публикуван от maliok Преглед на мнение
          ...цевна кутия(изкушавам се да кажа ламаринена)...
          И да се изкушаваш, и да не се изкушаваш, цевната им кутия си е ламаринена. И не само на "арабските". В момента, май само Арсенал е със фрезована цевна кутия!
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X