Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Жените в армиите по света

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Жените в армиите по света

    Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
    А с това всеки виси с единия край в дранголника за сексуално насилие на работното място.
    Тежко ранените, особено тия дето знаят че умират, в половина изречение се прощанат с живота, в другата половина предлагат на сестрата да се ожени за тях. Всички армии във всички времена изнасилват масово кво да е на всички чужди територии. Независимо от културното равнище на населението от което са формирани. Особено веднага след боя. Непреодолима генетична програма - преди смъртта и след избягване на смъртна опастност рефлексът за размножаване е практически непреодолим. Така че с днешният шизоиден пуританизъм, освен безполезни, жените в армията са ужасен проблем. Психологически, социален, правен.
    олелеее осещам ,че съвременните воини са много по-опасни ,много педераси се навъдиха....да не си на пътя на такава воиска...Не! На пътя ,но с калашник!И да се брани мъжката чест =))

    Коментар


    • #17
      До: Жените в армиите по света

      Не безумие Не НЕ НЕ СВЕТОТАТСТВО ЖЕНА с автомат .А МЪЖЕТЕ какви ще бъдат медицински милосърдни братя и регулировчици
      К мирной жизни не пригоден.
      Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
      ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

      Коментар


      • #18
        До: Жените в армиите по света

        Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
        А с това всеки виси с единия край в дранголника за сексуално насилие на работното място.
        Тежко ранените, особено тия дето знаят че умират, в половината изречение се прощават с живота, в другата половина предлагат на сестрата да се ожени за тях. Всички армии във всички времена изнасилват масово кво да е на всички чужди територии. Независимо от културното равнище на населението от което са формирани. Особено веднага след боя. Непреодолима генетична програма - преди смъртта и след избягване на смъртна опастност рефлексът за размножаване е практически непреодолим. Така че с днешният шизоиден пуританизъм, освен безполезни, жените в армията са ужасен проблем. Психологически, социален, правен.
        Съчетано с педерасите във всяка армия, в някои даже официално, май по-добре жени.

        А в тази връзка, обичайни ли са смесените войскови части?

        Коментар


        • #19
          До: Жените в армиите по света

          При равни други условия, жената е 10% по-слаба физически от мъжът. Във всичко. Няма как предният мост да се върти 10% по-бавно, и колата да не се счупи. Даже да не се турят в сметката останалата физиология, поведенческите стереотипи и разликите в логиката.

          Коментар


          • #20
            До: Жените в армиите по света


            Доктор пита сестрата колко случая има днес . Тя му отговаря :
            - Има 3 случая- 2 леки и 1 тежък . Първият лек е мъж , скочил от небостъргач , а вторият -жена , блъсната от камион .
            -Оууу , а тежкият ?
            -Мъж , отказал да измие чиниите .

            Ама вижте и ръцете , с френски маникюр са

            Коментар


            • #21
              До: Жените в армиите по света

              А, пълно е с такива снимки, май са главно за календари. То си се вижда кои са модели.

              Коментар


              • #22
                До: Жените в армиите по света

                Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                При равни други условия, жената е 10% по-слаба физически от мъжът. Във всичко. Няма как предният мост да се върти 10% по-бавно, и колата да не се счупи. Даже да не се турят в сметката останалата физиология, поведенческите стереотипи и разликите в логиката.
                Стефане, надявам се да не се обидиш, но не се стърпях.
                Съдя за теб по постовете ти тук, защото лично не те познавам. И определено мога да заявя, че познавам доста представителки на нежния пол, които имат далеч по-добра логика от теб.
                Разбирам, че се дразниш от жени в армията, но все пак не изпадай в крайности - всяко стадо си има изключения. Примерно, имам колеги, които са по-хилави от крехки девойки, но се водят старши IT експерти, а на колежките-техничарки се казва, че не могат да достигнат ниво Старши експерт, защото физиката им е крехка. Така че...
                Последно редактирано от Tiger; 12-01-08, 14:32.

                Коментар


                • #23
                  До: Жените в армиите по света

                  И аз се мъча да разбера логиката на Стефан относно процентите.
                  Значи мислиме така: Хващаме кой да е мъж и коя да е жена и ги поставяме в "равни условия", независимо какви, и получаваме разлика в 10% в успеваемостта. Резултатите трябва да са точно такива, ако желаем примера за разликата в 10 процентовото натоварване на 2-те оси да звучи ЛОГИЧНО.

                  Не знам. На мен не ми звучи логично. Може би защото съм жена?

                  Във времена на метросексуални мъже, които си правят кола маска, гримират се и претенциите им са по-големи от на примадона и въпреки всичко твърдят, че са с нормална сексуална ориентация, вие ми говорите за крехки жени...
                  Еми извинявам се ама отново не ми звучи логично...

                  Иначе относно психологията на хора, поставени при изключително екстремни ситуации съм напълно съгласна със Стефан. Тук вече надделяват първичните инстинкти. А относно това чии инстинкти са по-пригодни в дадената ситуация и за дадени цели е вече въпрос на по-дълбоки размишления и психологически изследвания. Разбира се както навсякъде в природата има фундаментални различия именно при инстинктите и възприятията на мъжкия и женския индивид, които са функция от жизнената му роля в популацията. И разбира се в определени моменти и при хората те излизат на преден план, в други седят кога по-дълбоко, кога по-плитко (и това разбира се зависи от културното ниво на индивида). Но като най-интелигентните същества на планетата тези инстинкти заемат все по-малка част от битието ни за сметка на условните рефлекси. И именно поради тези факти подобен род обобщаване на ситуации и личности е меко казано несериозно.

                  ПС: Стефане, утре ще ти звънна за шлемофона, че миналата седмица изключих
                  Последно редактирано от iva_kx; 12-01-08, 15:08.
                  DCRT®

                  Коментар


                  • #24
                    До: Жените в армиите по света

                    Уважаеми колежки, той Стефан може и да не се е изразил ясно ама вие нали сте умни момичета все пак... Та еднакви условия значат, една и съща възраст, тегло... Само дето Стефан не е прав и при тези условия жените са с повече от 10% по-слаби физически... Чиста физиология... наличие на повече мастни тъкани...
                    VPetrov.photography

                    Коментар


                    • #25
                      До: Жените в армиите по света

                      Намекваш ми, че съм дебела?!

                      Венци, тука има и други фактори, не само проценти. Като тренировките да речем. Жените в армията би следвало да са подготвени, тренирани, научени... За издържливостта също може да си поговориме. Женския организъм е "предвиден" за по-продължителни и малки натоварвания.
                      С две думи - силно зависи от индивида, от ситуацията, от подготовката... не може така с лека ръка да се обобщават нещата.

                      И пак ще вметна лекинко - къде ще причислиме в случая метросексуалните "мъже", които малко по малко превземат света...
                      Последно редактирано от iva_kx; 12-01-08, 15:07.
                      DCRT®

                      Коментар


                      • #26
                        До: Жените в армиите по света

                        Първоначално публикуван от iva_kx Преглед на мнение
                        Намекваш ми, че съм дебела?!
                        Нищо не намеквам Иве... Да си дебела - абсурд... А то всичко си е видимо... като се вгледа човек и веднага ще види колко съм прав... както обичайно
                        VPetrov.photography

                        Коментар


                        • #27
                          До: Жените в армиите по света

                          Първоначално публикуван от iva_kx Преглед на мнение

                          И пак ще вметна лекинко - къде ще причислиме в случая метросексуалните "мъже", които малко по малко превземат света...
                          Ами очевидно е по наименованието им, когато стане дума за СЕКС, те гледат да минат МЕТЪР, тоест без участие )) - МЕТРОСЕКСУАЛНИ

                          Това за жените, ама хич не е вярно, що ли ми се струва, от " скромния " ми опит.
                          Нещо за процента на припадащи при кръводаряване или вземане на кръв, да ми кажете ????
                          Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                          Коментар


                          • #28
                            До: Жените в армиите по света

                            Първоначално публикуван от iva_kx Преглед на мнение
                            Намекваш ми, че съм дебела?!

                            Венци, тука има и други фактори, не само проценти. Като тренировките да речем. Жените в армията би следвало да са подготвени, тренирани, научени... За издържливостта също може да си поговориме. Женския организъм е "предвиден" за по-продължителни и малки натоварвания.
                            С две думи - силно зависи от индивида, от ситуацията, от подготовката... не може така с лека ръка да се обобщават нещата.

                            И пак ще вметна лекинко - къде ще причислиме в случая метросексуалните "мъже", които малко по малко превземат света...
                            Иве хайде сега леко да помислим и тогава да продължаваме със спора ако въобще има за какво да спорим. Фактори като тренировки и прочие не са никакви фактори защото както по-горе бе написано "ПРИ РАВНИ ДРУГИ УСЛОВИЯ" т.е. еднакво тегло, възраст, тренировки и прочие... И тогава се проявяват разликите които са чисто физиологични... И те са големи, много големи... който иска да си вземе един учебник по анатомия а който го мързи да търси учебник може да дойде на поредната лекция в МСС където се разглежда анатомията и физиологията на човека...

                            Освен чисто физическите разлики има и ред други проблеми които правят жените силно неефективни в бойни условия...

                            И моля да не ми се дават примери че редник Джейн например... еди какво си... Фактологията по въпросът е съвършено ясна... Няма силов спорт в който да се състезават жени с мъже... не заради друго ами защото ще е смешно... А на който му е интересно да погледне резултатите от вдигане на тежести и сравни съответните категории мъже, жени, бягане и т.н...

                            Всъщност основното предимство на жените е че са ... жени... а на мъжете че са ...мъже... Защо въобще трябва да сравняваме несравнимото...? Всеки пол има своите силни и слаби страни...

                            Колкото до разните метробоклуци дето Ивето споменава... какво да кажа... всъщност нищо няма да кажа че някой Модератор веднага ще ми вземе думата
                            VPetrov.photography

                            Коментар


                            • #29
                              До: Жените в армиите по света

                              Уфф явно съм живяла до сега в някакъв паралелен свят, където жените не се лигавят и не припадат при вида на кръв.
                              А ако трябва да сме честни, въпреки, че бяхме много по-чувствителни от момчетата в нашата група, именно ние правехме формалиновите препарати на безгръбначните животинки, нашите колекции от инсекти бяха най-пълни и събирахме всички формалинови препарати на змиите от масите след приключване на упражнението по зоология на гръжначни животни.
                              Явно си е до средата, не знам

                              Венци, разликата във физиологията ми е ясна, имам спомени от анатомията, която дъвках бая годинки при следването си.
                              По-скоро визирах това:
                              Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                              Всъщност основното предимство на жените е че са ... жени... а на мъжете че са ...мъже... Защо въобще трябва да сравняваме несравнимото...? Всеки пол има своите силни и слаби страни...
                              ... и силните женски страни също могат да бъдат използвани както следва. Дори и при военни действия.
                              DCRT®

                              Коментар


                              • #30
                                До: Жените в армиите по света

                                Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                                Ами очевидно е по наименованието им, когато стане дума за СЕКС, те гледат да минат МЕТЪР, тоест без участие )) - МЕТРОСЕКСУАЛНИ

                                Това за жените, ама хич не е вярно, що ли ми се струва, от " скромния " ми опит.
                                Нещо за процента на припадащи при кръводаряване или вземане на кръв, да ми кажете ????
                                А какво общо има припадането при вземане на кръв с темата... Макар че и това са градски легенди... Моята жена припада задължително, аз пък внимателно гледам иглата да не сбърка сестрата...

                                По-горе за война се говореше... Иначе ако има желаещи за доказване на противната теза на моята могат да ми посочат която и да е жена готова да се впусне в борба за световната купа по бокс за професионалисти...
                                VPetrov.photography

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X