Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Казармата!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Казармата!

    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    ..
    Планшет,дебнем кой къде лети,...
    Предполагам, не си забравил номерацията на квадрантите, и как се пише огледално...И как се води цел..

    Коментар


    • От: Казармата!

      Лятната е памук или изкуственяк някакъв,а зимната чиста вълна,с нея нямаше нужда да си обезкосмяваш кракатаУниформата от снимката е кемафска
      +359 889 301 623 Явор
      Suzuki Grand Vitara 2,0л.2007

      Коментар


      • От: Казармата!

        Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
        Предполагам, не си забравил номерацията на квадрантите, и как се пише огледално...И как се води цел..
        Огледално не сме писали,планшета под ъгъл ниско между началника на полети и втората свирка,единия в дясно от мен,а другия в ляво.

        Водех до 25 цели и ммммммм цялата ни авиация в момента Хахахаха


        Добре е някой любопитен да пусне тема Простотиите в казармата, ще е шедовьовър за поколенията еле ако Ясен не я затвори
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: Казармата!

          Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
          Това е стандартната зимна униформа от царско време, та до края на наборната БА.Лятната е от бризент и е зелена.


          Така де-"специалист", сиреч ОХР-еец.
          Почти - в началото си бяхме отделна рота Специалисти,към края на “службата” ни събраха с ОХРто та капитанчето им най-после му се падна да ме разжалва по заслуги
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • От: Казармата!

            Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение


            Ей това са въшкарниците. Мисля, че плата е каша
            На старо куче всичко добре стои, и разкопчана яка, и пълни джобове. Имах сако кашя, ма като се уволних. Тия си бяха жив шаек, а епилацията бонус. Добре,е старите ти режеха наполеонките не веднага
            А тези простотии се правят от името на всички ни.
            Даника
            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

            Коментар


            • От: Казармата!

              Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение


              Ей това са въшкарниците. Мисля, че плата е каша
              Като поразместиш малко буквите ще уцелиш името - шаяк .
              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
              Из "Златния телец"

              Коментар


              • От: Казармата!

                При мен планшета се водеше от планшетист,който беше зад него, и с едната ръка водеше целите, а с другата бършеше. Огледално, за да ги виждам.
                Ама то нали сме от една организация, ама с две различни цели....

                Я отвори една Корона..

                Коментар


                • От: Казармата!

                  Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                  На старо куче всичко добре стои, и разкопчана яка, и пълни джобове. Имах сако кашя, ма като се уволних. Тия си бяха жив шаек, а епилацията бонус. Добре,е старите ти режеха наполеонките не веднага
                  И колана под куките и гумени подметки залепени вместо цинтовете. Чепика (обущаря на поделението) имаше винаги по една външна гума от ЗИЛ при него. Който е служил преди 80-та знае как се изпълнява команда "бегом - остави" с цинтове на асфалт или на мозайката в щаба .
                  Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                  Из "Златния телец"

                  Коментар


                  • От: Казармата!

                    Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                    Като поразместиш малко буквите ще уцелиш името - шаяк .
                    Поредната ми каша, ткс.
                    А тези простотии се правят от името на всички ни.
                    Даника
                    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                    Коментар


                    • От: Казармата!

                      Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                      На старо куче всичко добре стои, и разкопчана яка, и пълни джобове. Имах сако кашя, ма като се уволних. Тия си бяха жив шаек, а епилацията бонус. Добре,е старите ти режеха наполеонките не веднага
                      Така и не можах да разбера, що другата войска ни убеждаваше, че по-добре било да носиш въшкарника, отколкото камуфлажа. Ни имахме колан на носачи, ни якички, ни летни брезентови дрехи, даже обувките ни бяха дахщайни
                      RAV 4
                      F650GS

                      Коментар


                      • От: Казармата!

                        Първоначално публикуван от FREEFLYER Преглед на мнение
                        Така и не можах да разбера, що другата войска ни убеждаваше, че по-добре било да носиш въшкарника, отколкото камуфлажа. Ни имахме колан на носачи, ни якички, ни летни брезентови дрехи, даже обувките ни бяха дахщайни
                        Въшкарника ако го носиш по устав е абсолютен кошмар.Но пък иначе топли и мокър и страшно бързо съхне.
                        Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                        "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                        Джон Кенеди

                        Коментар


                        • От: Казармата!

                          Имах цялото време на света (от 19.09 до 30.12 след две години и още сто, изключително дълги, дни) да разбера, че едва ли има по-глупав начин да ти пропилеят едни от най-ценните години в живота. Под прикритието на патриотизъм и други велики приказки, несмогващи да скрият истинската цел на месомелачката - пихтиена маса, глиноподобна, предвидима и лесноуправляема в бъдеще. А някои се гордеят с това, че са служили...
                          Последно редактирано от сто; 07-08-18, 21:12.

                          Коментар


                          • От: Казармата!

                            Гордост като обобщение едва ли, но пък е еднозначно какво може да провокира един пиклив непоряд.
                            А тези простотии се правят от името на всички ни.
                            Даника
                            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                            Коментар


                            • От: Казармата!

                              Въшкарници няма много преди закриването на затворническата повинност. Аз не съм виждал някой да е облечен в такова, зад вишките имам предвид. И лятната и зимната униформа са памучни дрехи, с много джобове, и много удобни. Едно от малкото добре измислени неща у скотобойната.

                              Коментар


                              • От: Казармата!

                                Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
                                Имах цялото време на света (от 19.09 до 30.12 след две години и още сто, изключително дълги, дни) да разбера, че едва ли има по-глупав начин да ти пропилеят едни от най-ценните години в живота. Под прикритието на патриотизъм и други велики приказки, несмогващи да скрият истинската цел на месомелачката - пихтиена маса, глиноподобна, предвидима и лесноуправляема в бъдеще. А някой се гордеят с това, че са служили...
                                Я да чуя как щеше да оползотвориш тези 27 месеца, които са ти пропиляли мръсните комуняги. Щом си стоял 27 месеца значи и ученето не ти е било присърце. Поне аз като стоях 27 месеца не мога да кажа, че за задръжката ми е бил виновен някой друг. Всички пичове, които изкараха приемните изпити се уволниха още през септември. Аз изкарах 4 по български ама не стигна за влизане. Викаш смазване на свободния дух и насаждане на раболепие било, А преди 9-ти с 3-годишната служба кого и за какво са смазвали?
                                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                                Из "Златния телец"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X