Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ФИЗИЧЕСКА,СТРЕЛКОВА И ТАКТИЧЕСКА ПОДГОТОВКА В БА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ФИЗИЧЕСКА,СТРЕЛКОВА И ТАКТИЧЕСКА ПОДГОТОВКА В БА

    От колабиране в следствие на физическо претоварване, здрав човек не мре! Просто му изключва главния бушон. Аз досега 5-6 пъти се е случвало да колабирам от претоварване при тренировки, последния път преди 3 години след като се бях претоварил с каране на колело и без почивка хукнах да го изнеса нагоре по стълбите, усетих навреме какво ще последва и седнах по средата на стъпалата, после ми се губи около половин час, след което станах и си доизнесох колелото до горе. Две години преди това пък във фитнес залата ми се случи та ме поливаха със студена вода. Предишните пъти бяха на доста по-млади години при тренировки все. Преживява се ама не е никак приятно особенно ако тялото ти вземе та свърши някои работи докато не си в него !
    "Do not correct a fool, for he will hate you;
    Correct a wise man, for he will appreciate you."

    Коментар


    • От: ФИЗИЧЕСКА,СТРЕЛКОВА И ТАКТИЧЕСКА ПОДГОТОВКА В БА

      Абе преживява се, ама не е добре за сърцето, отразява му се и не дай Боже, не е изключено да му се прояви след години.
      Всеки трети е шести

      Коментар


      • От: ФИЗИЧЕСКА,СТРЕЛКОВА И ТАКТИЧЕСКА ПОДГОТОВКА В БА

        30 минути в безсъзнание... Б Аз бих се прегледал в търсене на причините или поне на обяснение.

        Коментар


        • От: ФИЗИЧЕСКА,СТРЕЛКОВА И ТАКТИЧЕСКА ПОДГОТОВКА В БА

          Вчера се теглих 83кг - за 70 дни свалих 13кг(13см хвърлих от талията и 2 от бицепса).Добре е че силата ми не е паднала много.50 кофички,18 набирания,лежанка 100кг 10 повторения на четвъртата серия.Гребане - десятки с 80кг.Не съм бягал скоро защото наблягам на велоергометър.
          За човек който не е ходил в казарма мисля че е добре...

          Коментар


          • От: ФИЗИЧЕСКА,СТРЕЛКОВА И ТАКТИЧЕСКА ПОДГОТОВКА В БА

            Първоначално публикуван от АРКАН Преглед на мнение
            ...За човек който не е ходил в казарма мисля че е добре...
            То си е добре за всеки човек, където и да е ходил, или не.
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • От: ФИЗИЧЕСКА,СТРЕЛКОВА И ТАКТИЧЕСКА ПОДГОТОВКА В БА

              На 26 години бях още по-добре,но вече се усеща че възстановяването след травми е по-трудно.

              Коментар


              • От: ФИЗИЧЕСКА,СТРЕЛКОВА И ТАКТИЧЕСКА ПОДГОТОВКА В БА

                Честно: за кво се чанчиш така? Верно - кеф е, ама...
                Ако имах условия, бих "играл" на един най-обикновен лост: набирания всякакви + всякакви въртележки.
                Публикувайте отговор

                Коментар


                • От: ФИЗИЧЕСКА,СТРЕЛКОВА И ТАКТИЧЕСКА ПОДГОТОВКА В БА

                  Е то лостове навсякъде - аз се хващам веднъж седмично на вислика за кеф.Наблягам на фитнеса защото поддържам форма и травмите са по-малко от контактните спортове.Преди близо година си скъсах минискуса от безобидна случка на татамито.

                  Коментар


                  • От: ФИЗИЧЕСКА,СТРЕЛКОВА И ТАКТИЧЕСКА ПОДГОТОВКА В БА

                    Първоначално публикуван от АРКАН Преглед на мнение
                    Е то лостове навсякъде - аз се хващам веднъж седмично на вислика за кеф.Наблягам на фитнеса защото поддържам форма и травмите са по-малко от контактните спортове.Преди близо година си скъсах минискуса от безобидна случка на татамито.
                    Преди време като получих проблемите с коленете и случайно споделих на Здравко Стоичков, за стави,разкъсвания по кръстни връзки, минискуси...и той ми вика - няма да се плашиш, хората създават олимпийски шампиони без минискуси...
                    Всеки трети е шести

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X