Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

    Първоначално публикуван от Dimitar Nenchev Преглед на мнение
    Това на последната снимка да не е iPhone на пикатини релса?
    Тая глезотия ти прави информационен бюлетин за снайперския огън,пък сигурно вървят и други новини,фейсбук,скайп!Майтап.Другата глезотия е уреда за нощно към оптиката!Това е нещо ,на 1000,1200 метра,зареждаш и караш на ред ,всичко ти е на дисплея , вятър , температура,корекция,пък ако се прецака електрониката минаваш на класически прицел!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:imagesCA07LZXA.jpg
Прегледи:1
Размер:9.7 КБ
ID:5464034Натиснете снимката за да я уголемите

Име:imagesCA9KTNNM.jpg
Прегледи:1
Размер:8.5 КБ
ID:5464035Натиснете снимката за да я уголемите

Име:imagesCA4247BW.jpg
Прегледи:1
Размер:7.7 КБ
ID:5464036Натиснете снимката за да я уголемите

Име:imagesCAXFYC5A.jpg
Прегледи:1
Размер:7.3 КБ
ID:5464037Натиснете снимката за да я уголемите

Име:imagesCAZMRS8E.jpg
Прегледи:1
Размер:8.8 КБ
ID:5464038Скъпо е ,не е 400-600долара като АК ,но няма место за сравнение!
    Последно редактирано от faster; 21-03-13, 13:51.
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

    Коментар


    • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

      Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
      [ATTACH=CONFIG]560377[/ATTACH]
      Хубав гиърбокс...
      Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
      Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

      Коментар


      • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

        Извинявам се невежеството си, явно не съм запознат чак до така степен с огнестрелните оръжия, но WTF е това със тези зъбни колелета и тия телове вътре???
        If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

        Коментар


        • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

          Първоначално публикуван от Dimitar Nenchev Преглед на мнение
          Извинявам се невежеството си, явно не съм запознат чак до така степен с огнестрелните оръжия, но WTF е това със тези зъбни колелета и тия телове вътре???
          Не е огнестрелно оръжие. Това е полуразглобен механизъм на еърсофт пушка. Отдолу на кабелите се закачва ел. двигателче - в дръжката на пушката, всъщност. В случая липсва и спусъка.

          По-хубава картинка:

          http://www.airsoftgunrepair.com/i/te...ians_Guide.jpg
          http://www.popularairsoft.com/files/.../SYS-REV-3.jpg
          Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
          Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

          Коментар


          • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

            Ясно, мерси. Нищо не разбирам от аирсофт, такова нещо не съм виждал, само в интернет де, но като видях че цената на един аирсофт е колкото на един СЛР и се отказах да ги гледам.
            If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

            Коментар


            • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

              Първоначално публикуван от Dimitar Nenchev Преглед на мнение
              Ясно, мерси. Нищо не разбирам от аирсофт, такова нещо не съм виждал, само в интернет де, но като видях че цената на един аирсофт е колкото на един СЛР и се отказах да ги гледам.
              Даже и повече, по-гъзарските реплики отиват на по хиляда долара и нагоре...
              РПК-то ми беше към 650 кинта някъде... брр.
              Ама не ти и трябват, твоите играчки са си истински

              Съжалявам за оффтопика.
              Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
              Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

              Коментар


              • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                Първоначално публикуван от feersum Преглед на мнение
                Хубав гиърбокс...
                Това е се е качило по инерция,няма нищо общо с другото!Айрсофта е голям гъдел,но е скъпо хоби,за тия пари по- добре истинско!
                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                Коментар


                • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                  Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                  Това е се е качило по инерция,няма нищо общо с другото!Айрсофта е голям гъдел,но е скъпо хоби,за тия пари по- добре истинско!
                  Така си е, ма игрите ше свършват бързо!

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от Andrei Преглед на мнение
                    Така си е, ма игрите ше свършват бързо!
                    И няма да има желаещи.
                    Но еърсофта си е гъдел и добра тренировка.

                    Коментар


                    • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                      По повод муфите и малко встрани от темата,се сетих за друга тема преди 2 години,как се оформи спор ,че там по тия муфи на АК не се пипало и не можело да има корекции,без да се осмисля ,че всичко е направено и простреляно в завода, това обаче не означава ,че не може да се подобри/най-малкото от човек дето познава оръжията и има усет за нещата/.Винаги съм казвал,че истината винаги излиза рано или късно!Муфи и всякакъв вид огнеприкриватели големите оръжейци отдавна ги правят регулируеми и сменяеми,както и допълнителното оборудване към оръжието!Сигурно тогава съм спорил с много стари ветерани.Не съм стрелял с много оръжия ,само с АК и разни пушкала,но съм разглобявал доста за норматив.Помня първото си недоумение при стрелба с какалашката ,споделих със старшията ,че имам желание да" препила" и тук таме цевта да му изправа шашавото биене,щеше да ме одере ,но крастата си е краста ,свободните си часове още в училище прекарвах по желание и с разрешение в кабинета по военно,беше много добре оборудван , разглобявах,сглобявах на воля ,та от рано съзрях че по едно оръжие/и не само/всичко може да бъде пипнато,но разбира се това е най-вече работа на лицензирани фирми!
                      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                      Коментар


                      • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                        За компенсаторите лично на мен ми се струва оптимално да се направи перфорация на цевта на определеното място, според диаграмата за налягането на газовете в различните периоди на изстрела. Естествено има си и недостатъци този вариант.
                        If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                        Коментар


                        • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                          Нещо подобно или тотално преправяне с възможност за градусова корекция чрез прострелване на различни дистанции,но не на автоматична,щото няма смисъл ,бих я използвал само за" шоков" прикриващ ефект в краен случай, с безмислено пилееене на боеприпас или в тълпа,но не и за ефективна стрелба!
                          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                          Коментар


                          • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                            Кое перфорацията ли?
                            If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                            Коментар


                            • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                              Не, автоматичната...
                              Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                              Коментар


                              • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                                Да бе, пак не чета като хората. А със тоя шоков ефект от автоматичната като вдигнеш един голям хубав облак прахуляк около теб и 30 санта пламък знаеш ли как ще те "шок-не" някой талибан
                                If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X