Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оръжията през обектива...

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Не ми се проверява точно, но СССР има над 6млн пленника
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • Чавдар (V93)
      Чавдар (V93) коментира
      Редактиране на коментар
      Ябълки с тикви няма как да сравняваш. Италианци няма как да са се предали толкова най-малкото поради простия факт, че са нямали толкова много войска.
      Руснаците няма какво да ги коментираме. За първите 3 месеца на войната са се предали вплен над 3.5 милиона. Между другото, от въпросните много малко са преживели следващата година ...

    • turtey
      turtey коментира
      Редактиране на коментар
      Може да се сметне като процент от общия брой войски.
      Иначе там тия оцелелите сссрци после им таковат таковата ...
      Абе гадна работа

  • Един от дядовците ми е разказвал за италианците . Били са в окупационния корпус в Гърция охранявали са някаква ЖП линия . До тях италянска база . Думите му дословно бяха за две години италянец с пушка не видях . Само купон китари ; пиене и жени По неволя пазели и тях . Не случайно почти всички пробиви в немската отбрана в Африка и СССР са там където е имало италиански или други войски на съюзниците на Германия .
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • Единия ъгъл на парк Артилерийски, Стара Загора, с паметна плоча на артелирийски полкове и реактивен дивизион.

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20200119_154855[1].jpg
Прегледи:462
Размер:470.0 КБ
ID:6556323

      Бандаж Континентал, годината не можах да я разчета...


      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20200119_154929[1].jpg
Прегледи:443
Размер:446.9 КБ
ID:6556324

      Коментар


      • Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
        Един от дядовците ми е разказвал ...... Думите му дословно бяха ...... Само купон китари ; пиене и жени .... .
        Аре ,дръпни малко ръчната ...по времето на деда ти думата "купон" е имала друго значение.

        Коментар


        • Натиснете снимката за да я уголемите

Име:27865558.jpg
Прегледи:897
Размер:465.4 КБ
ID:6560706
          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • Тва с куполата на преден план какво е?
            Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

            Коментар


            • https://ru.wikipedia.org/wiki/ГАЗ-3937

              ''ГАЗ-3937 «Водник»
              автомобиль для транспортировки людей и грузов в труднопроходимых районах. Обеспечивает защиту экипажа от стрелкового оружия''

              Коментар


              • Мерси, интересна машина.
                Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                Коментар


                • Наистина. Не бях я виждал.Явно е някаква модулна конструкция:

                  Натиснете снимката за да я уголемите  Име:image_895768.jpg Прегледи:3 Размер:44.4 КБ ID:6561054

                  https://topgun.rin.ru/cgi-bin/pictur...max=44&page=34
                  Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                  "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                  Джон Кенеди

                  Коментар


                  • На тва ако му избацат една цивилна небронирана версия - според мен би се продавало съвсем не лошо.
                    Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                    Коментар


                    • Колкото тигъра, толкова и това. Иначе водника сме го споменавали именно в една-две теми за тигъра.
                      Всеки трети е шести

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                        На тва ако му избацат една цивилна небронирана версия - според мен би се продавало съвсем не лошо.
                        То това е с габарити на БРДМ или виетнамка. Какво толкова да го правят цивилните?!? Освен някой с по-дебел потрфейл да ходи на лов.
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • Е то и Хъмвито не е малко, ама си го купуват за цивилна употреба.

                          Във версията със жилищен модул отзад, би станал нелош високопроходим кемпер, например.
                          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                            На тва ако му избацат една цивилна небронирана версия - според мен би се продавало съвсем не лошо.
                            Първо е излязъл гражданския модел

                            За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                            0878 79 20 61 Борис

                            Коментар


                            • Според мен в щатите разни лунатици дето чакат зомби Апокалипсиса ще го лапнат като топъл хляб това. Особено както е и плаващо...

                              То и аз не бих му отказал едно кръгче де
                              Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                              Коментар


                              • gabocvet
                                gabocvet коментира
                                Редактиране на коментар
                                То и руснаци и украинци си правят фън мобили на базата на БТР и БРДМ та за това говориш!

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X