Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От офроуд към супермото

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: от офроуд към супермото

    Една снимчица на новити ми придобивки за проекта ми
    Прикачени файлове
    Бъди винаги това което си!!!

    Коментар


    • #77
      До: от офроуд към супермото

      Абе цецо не те ли дразни бялото спойлерче? Мен ми грознееше яко и виш кво му направих от фолио.DSC02129.jpg
      Прикачени файлове
      0888932647

      Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

      Коментар


      • #78
        До: от офроуд към супермото

        Първоначално публикуван от pikpik Преглед на мнение
        Пловдивски мотомагазин от който зи взех едни неопренови чорапчета на ACERBIS за предните колове-45лв
        Колега би ли споделил от кой пловдивски мотомагазин ги купи?
        YAMAHA WR450F

        Коментар


        • #79
          До: от офроуд към супермото

          браво и на двамата за усиляата и хубавия резултата! но ако мока да вметна, че например вместо боксове и маски и джунджуриики ( не че има лошо ) ма да се дадат пари за едни нови яаки спирачни апарти, дискове, маркучи и най-добрите възможни гуми защото на асвалта няма ебавка! окачването сте го нагласили сичко е точно само триаа да се обърне внимание и на спирачните апарати! за дисковете (колкото по-голиам толкова по-добре) много сники като ги донагласите! евала за труда!
          Бог обича смелите!

          Коментар


          • #80
            До: от офроуд към супермото

            Първоначално публикуван от mureto Преглед на мнение
            Колега би ли споделил от кой пловдивски мотомагазин ги купи?
            Еди мотоцентър на кукленско шосе
            Бъди винаги това което си!!!

            Коментар


            • #81
              До: от офроуд към супермото

              Първоначално публикуван от hobi Преглед на мнение
              браво и на двамата за усиляата и хубавия резултата! но ако мока да вметна, че например вместо боксове и маски и джунджуриики ( не че има лошо ) ма да се дадат пари за едни нови яаки спирачни апарти, дискове, маркучи и най-добрите възможни гуми защото на асвалта няма ебавка! окачването сте го нагласили сичко е точно само триаа да се обърне внимание и на спирачните апарати! за дисковете (колкото по-голиам толкова по-добре) много сники като ги донагласите! евала за труда!
              Защо си мислиш,че нямам хубави гумии че нама да сменя и спирачния апарат с диска на предницата,но мисля да го направя след като подкарам мотора.А и на TTRката спирачките са BREMBO който е карал знае колко са добри, спокойно си го кантаря на предна гума даже с моите 110 кимограма
              Бъди винаги това което си!!!

              Коментар


              • #82
                До: от офроуд към супермото

                Първоначално публикуван от pikpik Преглед на мнение
                Надявам се и моята моторетка да заприлича на нещокато я събера накрая.Днес пристигнаха частите които бях поръчал за които се оръсих още точно 602лв,но не ми остана време от работа да поръчам другите неща които съм включил в списъка ми ама утре следва:нов заден пиньон(преден вече имам) и верига,предни и задни накладки,нов преден спирачен диск и ръкохватки за новото кормило
                Браво Наско супер е станала моторетката и гледам, че с голямо желание си я направил такава.
                Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
                Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

                Коментар


                • #83
                  До: от офроуд към супермото

                  Е за такива чорапи одавна ровя и ще си взема че пазят коловете-то аз карам само по асвалт но пак друго си е с тях че и от прахоляк пазят,а колкото до предниат диск то моят е 290мм. мисля че е достатъчно голям но ако намеря тая зима 320мм няма да се замисля,но трябва да се слага и друга помпа желателно от пистов мотор защото са по силни а ендуровите колко и да стискаш са си по меки.

                  Коментар


                  • #84
                    До: от офроуд към супермото

                    А на въпроса за бялото спойлерче имам идея да купя зелено и червено фолио и да го напровя като знамето на България.То и с тези топли дни дето ги дават все не смея да почна разглобяването на мотора че ме е страх да не се прекарам с някой и друг ден возене,но зимата ще е достатъчно дълга за тотално препипване на всеки детайл по мотора.
                    Последно редактирано от ceco.g; 30-10-08, 01:43.

                    Коментар


                    • #85
                      До: от офроуд към супермото

                      Първоначално публикуван от kerkelov Преглед на мнение
                      Браво Наско супер е станала моторетката и гледам, че с голямо желание си я направил такава.
                      Благодаря,надявам се наистина да се получи добре!Днес от Moto-Master и благодарение на bobimx не само за доставката,а и за съветите които ми даде,тръгва нещо такова като на снимката за TTRката ми
                      Прикачени файлове
                      Бъди винаги това което си!!!

                      Коментар


                      • #86
                        До: от офроуд към супермото

                        Значи ще ти изглежда сигурно така някакси предницата.
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • #87
                          До: от офроуд към супермото

                          Сега се поразрових та я намерих тая снимка-това е като моя мотор с такъв кит което значи че евентоално и на мен ще ми свърши работа.

                          Коментар


                          • #88
                            До: от офроуд към супермото

                            Още една важна промяна при задното окачване-вилката която ще видите на снимката по долу трябва да се скъси с 9-10 мм.Поне при мотори със същото или подобно окачване,разликата е огромна-аз го направих но нямам лични снимки затова ще се обоснова засега с чужди.Тая хватка ми я каза Родригез за което съм му благодарен.
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • #89
                              До: от офроуд към супермото

                              След като сложих по късите вилки задницата се превърна от -мека ендурова в достатъчно твърда почти като на пистов мотор а от там и влизането в завои с по голяма скорост стана осезаемо по стабилно и лесно.

                              Коментар


                              • #90
                                До: от офроуд към супермото

                                Според вас възможно ли е и къде да се намерят обръчи за да си направя супермото капли за КТМ 620 LC4 или трябва да търся готови капли за 1000лв?

                                Имам и Кавазаки KDX 220R 2002 год. , но то няма регистрация и няма смисъл да го преправям.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X