Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От офроуд към супермото

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: От офроуд към супермото

    Първоначално публикуван от yohara Преглед на мнение
    Колеги,дайте идея от каде мога да си намеря външен обръч 17"преден ,че имам желание и аз да покарам собственоръчно направено СУПЕРМОТО.
    Пиши на лично , аз имам един под ръка
    http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

    Коментар


    • До: От офроуд към супермото

      Първоначално публикуван от CECO_KANGOTO Преглед на мнение
      Пиши на лично , аз имам един под ръка
      Еее Цецо, знаех си, че ще помогнеш на колегата
      SUZUKI DRZ SuperMoto

      Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

      Коментар


      • До: От офроуд към супермото

        Първоначално публикуван от CECO_KANGOTO Преглед на мнение
        Пиши на лично , аз имам един под ръка
        Имам интерес, дай тел.за връзка.Мойте са 0886301881;0878301886

        Коментар


        • До: От офроуд към супермото

          0898 507 560 - Цецо
          http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

          Коментар


          • До: От офроуд към супермото

            Колеги , ако някой се интересува от 2-бр. обрачи 16" с нови гуми Дънлоп и спици с нипли 32-бр.Може да звъни.До седмица ще имам и нов обрач 17"/3.5 .0887/99 54 11 .

            Коментар


            • До: От офроуд към супермото

              Това са новите обръчи ,но за съжаление са объркали цвета и сега трябва да ги продавам.17/3.00 и 17/3.50 с по 32 спици+ нипли.Горните още стоят ще ипратя и снимки по късно.И двата комплекта са подходящи за ендуро машини и ли по малък крос.Гумите , които стават на 17 са отпред 110-120/отзад 130-140-150 макс.
              Прикачени файлове

              Коментар


              • От: От офроуд към супермото

                Здравейте колеги, понеже се сдобих с Хускварна ТЕ 610 Супермото искам в тази тема да попитам има ли някой който да е слагал на такъв мотор карбуратор с ускорителна помпа и ако има такъв човек моля да сподели тук подробности относно тази интервенция. По точно - какъв модел е карбуратора от къде се е сдобил с него, става ли точно или са нужни някакви доработки и въобще всички подробности. Благодаря предварително. А това по долу е въпросният мотор който купих и върви страшно много но може още да се иска .
                Прикачени файлове
                Киа Спортидж-2.0-16V-128к.с

                Коментар


                • От: От офроуд към супермото

                  Здрасти отново, значи направо към въпроса минавам. Намерих си задна джанта 17-ка от ендуро мотор, но един друг колега ми каза че главините не издържали на супермото каране. Аз му казах, че няма да скачам и да правя такива работи, а ми трябва само за каране в града, та искам да попитам има ли проблем да се кара "супермото" с обикновенни ендуро главини? Аз мисля, че няма да има проблем, но все пак ...
                  [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=Red]ЕНДУРО ВАРНА[/COLOR][/SIZE][/FONT]

                  Коментар


                  • От: От офроуд към супермото

                    Колега мисля, че ендуро джантата няма да ти свърши работаПрав си, че можеш да си караш с нея, ако не правиш изпълнения и прочие, но проблема ще бъде, че на този обръч няма да можеш да вкараш супермото /пистовата/ гума, която е около 150/160/-60-17
                    SUZUKI DRZ SuperMoto

                    Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                    Коментар


                    • От: От офроуд към супермото

                      Значи да не я вземам Еми то се видя че тоя мотор няма да бъде супермото Мерси колега
                      [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=Red]ЕНДУРО ВАРНА[/COLOR][/SIZE][/FONT]

                      Коментар


                      • От: От офроуд към супермото

                        Първоначално публикуван от lancerpor Преглед на мнение
                        Здрасти отново, значи направо към въпроса минавам. Намерих си задна джанта 17-ка от ендуро мотор, но един друг колега ми каза че главините не издържали на супермото каране. Аз му казах, че няма да скачам и да правя такива работи, а ми трябва само за каране в града, та искам да попитам има ли проблем да се кара "супермото" с обикновенни ендуро главини? Аз мисля, че няма да има проблем, но все пак ...
                        До колкото разбрах колегата пита само за главините от въпроснате джанти , ако е така няма да има проблем да ги позваш като си намериш отделно обрачи и спици.

                        Коментар


                        • От: От офроуд към супермото

                          Първоначално публикуван от ColdFusion Преглед на мнение
                          До колкото разбрах колегата пита само за главините от въпроснате джанти , ако е така няма да има проблем да ги позваш като си намериш отделно обрачи и спици.
                          Да колега прав си за главини май става на въпрос, ако е така, то няма да има проблеми да ползва такива от ендуро със супермото обръчи и спици, но еднуро джанта 17-ка няма как да стане
                          SUZUKI DRZ SuperMoto

                          Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                          Коментар


                          • От: От офроуд към супермото

                            А да попитам аз отделен въпрос. Как да разбера шарнира ми колко широка гума може да понесе? И колко широка гума може да понесе джанта от Др600
                            [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=Red]ЕНДУРО ВАРНА[/COLOR][/SIZE][/FONT]

                            Коментар


                            • От: От офроуд към супермото

                              Кажи какъв ти е мотора колега и горе-долу мога да ти кажа, каква гума може да вкараш отзад, а относно широчината на гумата на ДР-ите 600 сс, трябва да е около 130
                              SUZUKI DRZ SuperMoto

                              Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                              Коментар


                              • От: От офроуд към супермото

                                Мотора е Сузуки РМХ 250 2-тактов е... в момента мисля че задната гума е с широчина 110 но от двете страни на най-издадените кубчета от грайфера на гумата има поне по 1 см свободно място.
                                [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=Red]ЕНДУРО ВАРНА[/COLOR][/SIZE][/FONT]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X