Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От офроуд към супермото

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: От офроуд към супермото

    ceco , може ли да направиш клип като на pikpik да му чуем гласеца и на твоят мотор

    Коментар


    • До: От офроуд към супермото

      Нямам камера,иначе с телефонът съм правил но не струват като качество клиповете,но ще взема в скоро време от някой камера и ще направя едно клипче.

      Коментар


      • До: От офроуд към супермото

        Цецо,кво става,ше ходиме ли на състезание в неделя?
        Оф-Роуд клуб "Без Граници" - Сливница

        Коментар


        • До: От офроуд към супермото

          Състезанието е отменено.

          Коментар


          • До: От офроуд към супермото

            Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
            Състезанието е отменено.
            Верно ли? Що така?
            Оф-Роуд клуб "Без Граници" - Сливница

            Коментар


            • До: От офроуд към супермото

              Защо?От една страна е добре защото времето е още лошо но за кога е отменено знае ли се?

              Коментар


              • До: От офроуд към супермото

                Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                Състезанието е отменено.
                От каде е информацията ?
                GAS GAS
                EC 450 =>=> EC 300 2013

                Коментар


                • До: От офроуд към супермото

                  Информация има във форума, ето в тези теми:

                  http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=54697

                  Състезанието се отменя, на негово място ще има състезание във Враца, и тема за него:

                  http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=56897

                  Коментар


                  • До: От офроуд към супермото

                    Сложих пробно на кавазакито карбуратор TMR 41 е честно такава разлика във вървенето не съм очаквал,вървенето е като преди но с разликата,че съм с една предавка нагоре.Можеби новата спортна генерация и тоя карбуратор си паснаха перфектно без никакви допълнителни настройки,и на старт се дърпа като пистов,скоростите свършват по бързо и звукът е по режещ и мотора каточели стана по бързооборотен---ех ако можеше и да отслабне с 35-40 кила

                    Коментар


                    • До: От офроуд към супермото

                      Извинявам се за въпроса може вече да е коментиран обче искам да питам какво се прави по амортесъорите и какви по точно.Благодаря предварително на всички.

                      Коментар


                      • До: От офроуд към супермото

                        Правят се по твърди,за да можеш да лягаш в завой,цецо беше обяснил как с една пластина,по-къса прави задното по твърдо,разтърси се мисля че беше в тази тема

                        Коментар


                        • До: От офроуд към супермото

                          По различните амортисиори различни настройки се правят,уточни марката на мотора и има вероятност някой с такъв мотор който е правил промени да сподели.По принцип професионалистите са с абсолютно различни предници предназначени специално за супермото.При преобразяване на ендуро в супермото би трябвало да се свали центъра на тежеста и да се втвърдят амортисиорите за да е по устойчив мотора при по висока скорост.Най лесният начин е с подмяната на маслото в коловете на предницата с такова с по голяма плътност-10W или 15W.За задният амортисиор съм обяснил един трик по назад в темата със скъсяване на едни вилки в долната част на задният амортисиор(има и снимки).
                          При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

                          Коментар


                          • До: От офроуд към супермото

                            Извинявам се,горното мнение го написах по инерция от на баща ми акаунта.

                            Коментар


                            • До: От офроуд към супермото

                              Мотора е Yamaha Xt 600 89'.Предницата я направих обаче отзад немога да го направя нисак и същото време твърт ако някои има идея как да стане да пише някои ред.

                              Коментар


                              • До: От офроуд към супермото

                                И аз да похваля един приятел от кварталния мотоклуб, който сам си направи градско супермото. Моторът е на базата на два ягодара ( DR 600 ). Шарнира е от Бандит, предницата от Хъски, спирачката е от GSXR, калника ми прилича на CRF, рамката е събрана от двата по регистрационни причини..., но добре се получи. Гордеем се с него в квартала Аз даже успях да се плесна с него на паветата , за щастие преди да го боядисат.Много е здрав
                                Понеже всички мотори от клуба си имат имена (черната вдовица, пчелата, стършела, таксито и т.н.) този е "порцелановият кон" : ))) жалко че не си личи на снимките, но на слънце свети в различни цветове, защото боята е с разноцветни металици...












                                Това последното е много интересен ефект от оставянето на слънце на мотора. Фара пречупва светлината като лупа и когато слънцето се мести оставя такива белези Маската е с лупи, а не с лунички като повечето!
                                Последно редактирано от iassen; 17-08-09, 14:03.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X