Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какви пиньони да сложа?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какви пиньони да сложа?

    Първоначално публикуван от milen_stz Преглед на мнение
    с по голяма предна зъбчатка нали стават по дълги скоростите и по голяма максималната ????
    Колега ти колело със скорости никога ли не си виждал ?
    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

    Коментар


    • От: Какви пиньони да сложа?

      аз имам Husqvarna CH WXE 50 задния ми венец е 52 зъба а в сайта nhm-bg.com пише 57. в момента мотора върви с 110 но искам да върви примерно със 80 а пък на 2да се изправа моля помагайте

      Коментар


      • От: Какви пиньони да сложа?

        Стояне може ли да ми дадеш линк към този сайт да проверя за моя мотор

        Коментар


        • От: Какви пиньони да сложа?

          В момента съм 13/49 така си излиза от магазина. Искам да му сложа 14/52. Идеята е да хаби по бавно предния пиньон, но като сменя с по големи пиньони ще трябва и по дълга верига. Въпроса е с колко звена ще трябва да е по дълга веригата.
          EXC TPI 2019

          Коментар


          • От: Какви пиньони да сложа?

            Светли аз като слагах 13-52 и нова верига се наложи да махна 3 звена не знам с 14-52 дали нама да си стане без да се преправа.
            0878424143
            0887424150

            Коментар


            • От: Какви пиньони да сложа?

              Преди малко на Балабан му сложих 14/52 а беше с 13/52. Много малко мръдна напред за да е добре веригата, само трябва да видя колко звена му е веригата и ще знам каква да взема за мен. Защото при мен от 13/49 към 14/52 ще си трябват поне две звена за да е на средата оста.
              EXC TPI 2019

              Коментар


              • От: Какви пиньони да сложа?

                Светли а той какво цели с това упражнение? Знам че 1 зъб отпред се равнава на 3 отзад но си мисла че с 14-ка 250-ката ще се задъхва на доста места но това си е мое мнение ще покарате и ще кажете.
                0878424143
                0887424150

                Коментар


                • От: Какви пиньони да сложа?

                  Целта е да удължим живота на предния пиньон.
                  EXC TPI 2019

                  Коментар


                  • От: Какви пиньони да сложа?

                    Ааааааа това ли било асно мерси все пак.
                    0878424143
                    0887424150

                    Коментар


                    • От: Какви пиньони да сложа?

                      Здравейте имам kawasaki kx 125 2003 година и му е време за пиньони и верига някакви предложения към кой производител да се ориентирам ?

                      Коментар


                      • От: Какви пиньони да сложа?

                        Първоначално публикуван от AntonioDinov Преглед на мнение
                        Здравейте имам kawasaki kx 125 2003 година и му е време за пиньони и верига някакви предложения към кой производител да се ориентирам ?
                        NM 0888237514 Николай.
                        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                        Коментар


                        • От: Какви пиньони да сложа?

                          Добър ден имам Хонда ЦР 125 97 година въпроса ми е от къде да си взема заден пиньон 58-60 зъба

                          Коментар


                          • От: Какви пиньони да сложа?

                            http://nhm-bg.com/

                            Коментар


                            • От: Какви пиньони да сложа?

                              Благодаря колега.

                              Коментар


                              • От: Какви пиньони да сложа?

                                Здравейте, аз съм с Kawasaki KLX650 45 к.с. и с пиньони 15/43 както си е заводско. Скорости като 140-150 не са проблем, обаче при катерене трябва да качвам на 1-ва, защото на 2-ра му е много трудно на по-стръмните места... а за щуротии като задна гума няма смисъл да споменавам... на 1-ва се вдига малко за 5-6 метра само с пълна газ и почти от място , а на 2-ра никакъв шанс... та идеята ми е да му сложа 14 или 13 зъба отпред без да пипам задния зъбак... какъв ще е ефекта според вас? С колко ще падне скоростта и с колко да го намаля с 1 или с 2 зъба?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X