Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    неска ако бай димитър се навие щте направим малко екшън снимки с кдх са 220 то

    Коментар


    • #47
      Не съм карал много КДХ-ове но скоро тествахме този на Митков и ми се ще да споделя някои неща.
      Мноооого FUN дето викат американците В момента в който врътнеш газта веднага тръгва яко - няма никакви паузи и трябва човек да се държи здраво за кормилото. За хора които не са карали кросов мотор КДХ-а ще им се стори страшно мощен и пъргав. Двигателя тегли все едно караш 4Т машина . Окачването е приятно за дълги преходи. Може през цялото време да не станеш от седалката, но за по екстремни терени идва меко. Усеща се една склонност на мотора да се завърта странично, но това може би се дължи на по-малкото междуосие спрямо кросак Иначе този ефект създава голямо удоволствие в завоите защото много лесно се вземат с плъзгане. За това помага и двигателя който има много плавна крива намощността - поне на мен така ми се струва.
      Любимото упражнение на Митков - каране на задна гума, с КДХ-а става от само себе си
      Мотора беше оставен у нас за 3 дни да му облека седалката с нова кожа. Първия път като пробвах новата седалка не можах да спра 2 часа да се кефя - докато свърши бензина. Гори колкото кросак
      2010 CRF 250 R

      Коментар


      • #48
        Карал съм 200 такъв. Струва ми се прекалено мек
        Ендурото и сексът не са шега работа !
        -------------
        Животът се измерва с броят на издишванията !

        http://sixdayscrazyjob.com
        http://crazy-job.com

        Коментар


        • #49
          Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
          Карал съм 200 такъв. Струва ми се прекалено мек
          Ти си вече голям за такъв мотор
          КДХ-а е за нискокилограмови нови ендуристи
          2010 CRF 250 R

          Коментар


          • #50
            Първоначално публикуван от Dimitar
            Ти си вече голям за такъв мотор
            КДХ-а е за нискокилограмови нови ендуристи
            Така е, пък аз не усетих как пораснах!
            Ендурото и сексът не са шега работа !
            -------------
            Животът се измерва с броят на издишванията !

            http://sixdayscrazyjob.com
            http://crazy-job.com

            Коментар


            • #51
              ъъъ ... Жоро ти колко кила си ? ако те е срам да кажеш пред хората може да премълчиш

              Аз съм над 90 (Както казва едно момиче - мъж под 100 кила не е мъж, а над 100 кила е прасе)....

              Вярно е, че е малко мек ... но както каза Димитър - не е за екстремно каране ...

              Но пък на шосейната ми Ямаха предницата е още по-мека ...
              Път без препятствия обикновено не води до никъде.

              Коментар


              • #52
                Имал съм такъв модел SR и съм останал само с добри впечатления от него.Тоя мотор беше изключително устойчив и лесен за каране,вярно малко маломощен, но за сметка на това предвидим.
                а пък с малко доработки може да върви като кросак
                много удобен за начинаещи офроудъри
                скоро го видях за пръв път откакто го продадох и беше в ужасно състояние,тоя пич откакто го е взел нито веднъж не му е прал филтъра не е сменял нито бутало нито масло в скорости абе нищщщо и мотора си е в движение ,каза че не е спирал да го кара даже и през зимата
                направо ми е чудно как е още здрав
                "91 KDX200 "95 RM250 "99 YZ400F "00 YZ426F "04 CRF450R "07 CRF450R "08 WR450 "15 Beta300RR
                MG Racing Team

                Коментар


                • #53
                  Първоначално публикуван от tatkobarba
                  ъъъ ... Жоро ти колко кила си ? ако те е срам да кажеш пред хората може да премълчиш
                  Хич не ми пука! Варирам между 90 зимата и 80-лятото, но съм само 1.76 нисък Коренно различно се чувствува моторът с 10 кг разлика,
                  а и аз също. Малко са хората дето си запазват стабилността с много килограми.
                  Ерик Брандау е такъв майстор и дано дойде в България да видите за какво става въпрос!
                  Ендурото и сексът не са шега работа !
                  -------------
                  Животът се измерва с броят на издишванията !

                  http://sixdayscrazyjob.com
                  http://crazy-job.com

                  Коментар


                  • #54
                    пичове направихме много снимки с димитър тоя уикенд
                    сигурен съм че щте ви е интересно
                    включително успях да срещтна и убия една пепелянка и то от най големите които съм виждал
                    снимах я и нея
                    снимах и места през които минах
                    цял следобяд неделя бръмчах с кдх са 220 то
                    то и събота го посръчках де
                    на кросака не ми се сменят гумите а с новите не щта да го карам из околностите щтото щте се изтрият та за това си бръмкам с кдх са
                    чудесно моторче
                    откак го взех и комшиите отдъхнаха щтото работи мнооого тихо въпреки че е спортната версия и хем е с спортен заглушител и пак е тих
                    та покрай тва си го карам на всякъде без никой да мрънка а тва е супер кеф
                    щте дам снимки на димитър да качи в форума
                    на мен сега ми слагат ощте един хард диск така че скоро и аз щте мога да си изтекля програмката и да качвам снимки

                    Коментар


                    • #55
                      Митков, с нетърпение очакваме да видим галерийката... особено аз )))
                      [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                      [/FONT]________________________________________
                      [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                      [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                      [/CENTER]
                      [/CENTER]

                      Коментар


                      • #56
                        Айде да изпреваря Митков ...

                        Това е на Оберщур....фюрер КДХ-а
                        http://barba.atspace.com/051022/index2.html
                        Път без препятствия обикновено не води до никъде.

                        Коментар


                        • #57
                          Ам.. каквото и да си говорим....хубав мотор ама двутактов
                          [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                          [/FONT]________________________________________
                          [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                          [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                          [/CENTER]
                          [/CENTER]

                          Коментар


                          • #58
                            И аз мислех така, но като го сравнявам по тегло, сложност и поддръжка с големия ми четиритактовник, много му се радвам. До него ми прилича на планинско колело с двигател - точно като да се учим.

                            Коментар


                            • #59
                              БЕ СУПЕР Е ОСОБЕННО ТОЯ 220R ДЕТО СЕГА ГО ВЗЕХ
                              ПРАТИХ СНИМКИТЕ НА ДИМИТЪР ВКЛЮЧИТЕЛНО И НА УБИТАТА ПЕПЕЛЯНКА ЩТЕ ГИ ПУСНЕ УТРЕ СУТРИНТА СИГУРНО
                              ЧЕ ЦЕЛИЯ СЛЕДОБЕД НЕ МУ СТИГНА

                              Коментар


                              • #60
                                Първоначално публикуван от mitkov
                                БЕ СУПЕР Е ОСОБЕННО ТОЯ 220R ДЕТО СЕГА ГО ВЗЕХ
                                ПРАТИХ СНИМКИТЕ НА ДИМИТЪР ВКЛЮЧИТЕЛНО И НА УБИТАТА ПЕПЕЛЯНКА ЩТЕ ГИ ПУСНЕ УТРЕ СУТРИНТА СИГУРНО
                                ЧЕ ЦЕЛИЯ СЛЕДОБЕД НЕ МУ СТИГНА
                                Нашто село най-голямо
                                Ендурото и сексът не са шега работа !
                                -------------
                                Животът се измерва с броят на издишванията !

                                http://sixdayscrazyjob.com
                                http://crazy-job.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X