Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

    Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
    Чакай сега! Полицията е до тука. Тя в случая си е свършила работата и е оправдала доверието ти! От тука нататъка прокуратурата и съда ще трябва да се борят за доверието ти! Не приписвайте всички възможни негативи само на полицията!
    Изразих се неправилно - под "полицията" грешно имах предвид и съд и прокуратура.

    Прав си за мнението.
    Per aspera ad astra.

    Коментар


    • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

      Я и аз да се похваля вчера какво ми пристигна от Англия
      Прикачени файлове

      Коментар


      • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

        skreeper, каква марка е ризницата, и колко струва? Страшно много ми прилича на първата серия на DRAG:

        Коментар


        • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

          Ами марката и е Brand X . Нз каква е а цената и беше около 65-70 евро май То зависи от курса на лирата

          Коментар


          • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

            Да се похваля.
            Благодарение на мненията на много от Вас , които прочетох в темата за лепенките, моята йоника е с нова външност.
            Ето и резултата:
            1-ва снимка - преди
            2-ра и т.н. снимки -след интервенцията.
            Прикачени файлове
            Последно редактирано от backo67; 31-01-09, 23:24. Причина: снимките
            Луд умора няма , само се поти !

            Коментар


            • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

              Поредния нов мотор в нашата група,може да не е кой знае какво какво!Но по нашите стандарти си е добър,а и значително вдигна бройката,незнам може би е време да направиме ЕНДУРО КЛУБ!В момента сме една сплотена група от 4 джипа,и можеби около 12 мотора!Винаги заедно в каране и пиене! http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=49980

              Коментар


              • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                Здравейте. Искам да ви се похваля, след дълго време в много труд и ядосване, най-после съм готов с моята машина. На първата снимка ще видите моята НЕМСКА машина точно когато я купих, а на втората снимка ще видите моят труд!
                Прикачени файлове
                Пази душата си, не гумите!

                Коментар


                • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                  Първоначално публикуван от Di4kata Преглед на мнение
                  Здравейте. Искам да ви се похваля, след дълго време в много труд и ядосване, най-после съм готов с моята машина. На първата снимка ще видите моята НЕМСКА машина точно когато я купих, а на втората снимка ще видите моят труд!

                  Еееееееее, поздравления!!!!
                  Личи си че си положил страхотни усилия!
                  Per aspera ad astra.

                  Коментар


                  • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                    Даа, страхотен е станал! И цветовете добре си подбрал

                    Коментар


                    • До: XR мания - 400/440сс

                      Ето го! ЕТО ГООООООООООООООООООООООООООООООООО!


                      Мотора е стар(96г) , но според мен е в доста добро техническо състояние.Най-важното-има ТАБЕЛА(мислех да поръчам мотор от САЩ,но ме спряха трудностите при регистрацията,дългото чакане и това че не мога да погледна мотора преди да го платя) ! В обявата пишеше , че е на 3 500км на което доста се посмях.След огледа се оказа , че е приблизително на около 10 000-15 000(а може и малко повече-по мое мнение). Умишлено пускам темата в "Технически дискусии" , защото следва туниниг за който обещавам че ще ви държа в течение(вкл и снимков материал). Въртят ми се из главата допълнителни повдигачи,тава под двигателя ,шарнирни ръкохватки на спирачката и съединителя,обща инспекция на машината както и още една камара други неща(мотора е с отворен ауспух-просто снимката е стара-т.е. предстои смяна на жигльрите , защото предишния собственик не си е дал много зор и мотора патка яко). Имам хиляди въпроси , но ще ги оставя за утре или вдруги ден(нека ми мине малко емоцията от покупката,а пък и да огледам мотора основно).На първо четене-страхотна машина с много добри средни и високи , но леко спъната в ниските.Особено лошо впечатление ми прави липсата на ускорителна помпа(доколкот оси спомням ХР-ите бяха без такава-и действително при рязка газ мотора глъхне).Но за това по-нататък.
                      Очаквайте снимки и коментари от доработките.
                      Прикачени файлове
                      Последно редактирано от ЕМО; 03-02-09, 22:21. Причина: допълване
                      Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                      "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                      Джон Кенеди

                      Коментар


                      • До: XR мания - 400/440сс

                        Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
                        Ето го! ЕТО ГООООООООООООООООООООООООООООООООО!


                        Мотора е стар(96г) , но според мен е в доста добро техническо състояние.Най-важното-има ТАБЕЛА(мислех да поръчам мотор от САЩ,но ме спряха трудностите при регистрацията,дългото чакане и това че не мога да погледна мотора преди да го платя) ! В обявата пишеше , че е на 3 500км на което доста се посмях.След огледа се оказа , че е приблизително на около 10 000-15 000(а може и малко повече-по мое мнение). Умишлено пускам темата в "Технически дискусии" , защото следва туниниг за който обещавам че ще ви държа в течение(вкл и снимков материал). Въртят ми се из главата допълнителни повдигачи,тава под двигателя ,шарнирни ръкохватки на спирачката и съединителя,обща инспекция на машината както и още една камара други неща(мотора е с отворен ауспух-просто снимката е стара-т.е. предстои смяна на жигльрите , защото предишния собственик не си е дал много зор и мотора патка яко). Имам хиляди въпроси , но ще ги оставя за утре или вдруги ден(нека ми мине малко емоцията от покупката,а пък и да огледам мотора основно).На първо четене-страхотна машина с много добри средни и високи , но леко спъната в ниските.Особено лошо впечатление ми прави липсата на ускорителна помпа(доколкот оси спомням ХР-ите бяха без такава-и действително при рязка газ мотора глъхне).Но за това по-нататък.
                        Очаквайте снимки и коментари от доработките.
                        Честит да ти е!
                        Само не ми казвай, че си го купил от Казичане или от Лозен?
                        На 99% съм сигурен, че това е мотора на братовчед ми.
                        Per aspera ad astra.

                        Коментар


                        • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                          Емо, честито!
                          Със здраве да го караш!
                          Това и да искаш няма да го счупиш!
                          За разлика от оная музика дето я продаде
                          Ще те чакам на тест из пътеки, там му е силата на тоя мотор.

                          Ей го на:



                          Коментар


                          • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                            Жоро,благодаря за пожеланията.
                            Поста беше в ХР-мания , но много бързо са го преместили(решение на модератора-това е негово право).Не случайно го бях написал там-съвсем скоро мисля да направя едно сериозно сравнение с Ямахите(в интерес на истината съм очарован от някои неща , но разочарован от други),да задам доста въпроси(надявам се че ще се включиш в отговорите) и да опиша доработките които ще направя.Нека само да ми мине махмурлука(в момента не ми е много до мислене-снощи го поляхме стабилно) и ще се включа.
                            Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                            "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                            Джон Кенеди

                            Коментар


                            • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                              Честито ЕМО да си го караш със здраве, също така ти пожелавам да си го направиш така както си мечташ! Чакаме с нетърпение да видим какви ще се подобренията
                              KTM Fen

                              Коментар


                              • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                                Ето отново се сдобих с нова екстра благодарение на един много добър Български майстор.Отново и отново се убеждавам че в нашата скапана държава има наистина златни хора,в всяко едно отношение.










                                За мене това е перфектно изпълнение,и мога да твърдя смело, че качеството на тези ламарини,е по добро от тези които са на пазара.Само да кажа че майстора е наш съфорумник,и човек който допринася много за качеството на техническите раздели.
                                Последно редактирано от Петьо Джартов; 04-02-09, 19:59. Причина: Допълнение

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X