Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

    Абе Джарта таз боя(или покритие)по тоз капак на Бетата се нацепил/а/о като стрии по женски задник бре вземи му удари некои по сносен лак......

    Коментар


    • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

      Аз да се похваля намерих си лагерчета за задната вилка. Естествено поради неналичие на комплекти от лагери за моя мотор, се наложи малко побългаряване Лагерите идват малко по късички с 10 милиметра. Което естествено ще им съкрати живота но какво да се прави Все пак е нещо. За следващия ремонт ще поръчам месец преди плановете за ремон и ще ги чакам от Америка. Дотогава да се надяваме, че няма ди има проблеми.
      KAWASAKI Let the good times roll

      Коментар


      • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

        Първоначално публикуван от GSXR Преглед на мнение
        Аз да се похваля намерих си лагерчета за задната вилка. Естествено поради неналичие на комплекти от лагери за моя мотор, се наложи малко побългаряване Лагерите идват малко по късички с 10 милиметра. Което естествено ще им съкрати живота но какво да се прави Все пак е нещо. За следващия ремонт ще поръчам месец преди плановете за ремон и ще ги чакам от Америка. Дотогава да се надяваме, че няма ди има проблеми.
        Малък, поръчвай възможно по-скоро, че не само ще се съкрати живота на лагерите, а има вероятност да се разбият леглата на самите лагери от по-малката площ на лягане, която площ съответно пък ще поема по-голямо натоварване
        Това вече ще е проблем.

        Коментар


        • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

          Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
          Искам да се похваля,или по точно да похваля българските майстори.
          Преди няколко дена си говорим с един приятел Красьо,че трябва да си купувам предпазител за работното цилиндърче на съединителя на Бетата,и той вика че можел да го направи същия само надписи няма да има.Естественно аз му викам ,че като може да го почва.Днес ми го донесе ,и го монтирах моментално.Заспа!Даже и е хромиран.
          Петьо този предпазител как е направен, на мен ми изглежда че пази само странично, но не и по посока на веригата ако евентуално се скъса и тя го удари

          Виж този как покрива сълиндърчето и ако има удар от скъсана верига той ще е по предпазителя
          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

          Коментар


          • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

            Я и аз да се похваля Дойдоха ми лагерите от Америка и днес ходих да си ги взема от пощата Взех си и грес и тези дни ще пада голямото разглобяване и гресиране
            Прикачени файлове

            Коментар


            • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

              Колега няли нямаш нищо против по-нататък да помагаш с поръчките на лагерите, че аз не съм много на ти с тая работа.
              Честито за придобивката
              KAWASAKI Let the good times roll

              Коментар


              • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                И аз да се похваля..не с нова придобивка,а с това,че най-накрая отново влизам във форума имах известни проблеми със компютъра и днес вече съм готов да се впускам в нови онлайн приключения.
                http://pics.deepseek.net/bitbucket/QKO.gif

                Коментар


                • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                  дали е за хвалба-вие кажете.купих класиката-нисан патол-89 ,3.3 тд ,каса база,с два нови акумолатора /daewoo/,два комплекта джанти/истаркани гуми/ролбар с 4 халогена,ал. степенки,теглиц,перфектен мотор и трансмисия. леко изгнили задни калници но за 900 евра-с транспорта до тук мисля-заслужава си да се похваля
                  Нисан патрул-3,3тд - класика -0878 772213

                  Коментар


                  • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                    Първоначално публикуван от GSXR Преглед на мнение
                    Колега няли нямаш нищо против по-нататък да помагаш с поръчките на лагерите, че аз не съм много на ти с тая работа.
                    Честито за придобивката
                    Няма проблеми, ще помогна с каквото мога

                    Коментар


                    • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                      Първоначално публикуван от кирката77 Преглед на мнение
                      дали е за хвалба-вие кажете.купих класиката-нисан патол-89
                      Виж сега ако беше Скайлаин направо щях да доида да покарам и да почерпя,че си го взел.Но уви не е..........

                      Коментар


                      • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                        Първоначално публикуван от кирката77 Преглед на мнение
                        дали е за хвалба-вие кажете.купих класиката-нисан патол-89 ,3.3 тд ,каса база,с два нови акумолатора /daewoo/,два комплекта джанти/истаркани гуми/ролбар с 4 халогена,ал. степенки,теглиц,перфектен мотор и трансмисия. леко изгнили задни калници но за 900 евра-с транспорта до тук мисля-заслужава си да се похваля
                        кирка, честито!
                        Ама тука обикновенно се хвалят хората с мотори, та малко по-така...
                        Това не пречи да се похвалиш с джипката де...
                        Иначе дай и за мен да намериме един такъв хубавец, ако трябва и 1000 евра ще дам???

                        Коментар


                        • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                          Не е много за хвалба, но все пак.
                          Вчера ми се обадиха от 2-ро по повод мой сигнал, описан в тази тема:
                          http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...&postcount=444

                          Хубавата новина е, че днес ходих до там, установили са извършителите, които са от цигански произход, както и предполагах, установили са и местонахождението на част от откраднатите вещи. Глупаците така са изкъртили касетофона, че са го изгорили, има надежда да ми намерят акумулатора, което ще ми е достатъчно да заведа дело срещу "сънародниците" ни.

                          В някои случаи полицията си върши работата.
                          Per aspera ad astra.

                          Коментар


                          • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                            Първоначално публикуван от Tanuco Преглед на мнение
                            Не е много за хвалба, но все пак.
                            Вчера ми се обадиха от 2-ро по повод мой сигнал, описан в тази тема:
                            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...&postcount=444

                            Хубавата новина е, че днес ходих до там, установили са извършителите, които са от цигански произход, както и предполагах, установили са и местонахождението на част от откраднатите вещи. Глупаците така са изкъртили касетофона, че са го изгорили, има надежда да ми намерят акумулатора, което ще ми е достатъчно да заведа дело срещу "сънародниците" ни.

                            В някои случаи полицията си върши работата.
                            Не можеш да ги съдиш ако ти върнат откраднатите неща.Държавата ги съди и толкова.Ти можеш да ги съдиш само за Пропуснати ползи.
                            Преди няколко години ми откраднаха една резачка" Штил'' и минах по твоя път.Не знам ама ми се струва ,че не си струва да се хабиш ,и да плащаш хонорари на адвокати.

                            Коментар


                            • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                              Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                              Не можеш да ги съдиш ако ти върнат откраднатите неща.Държавата ги съди и толкова.Ти можеш да ги съдиш само за Пропуснати ползи.
                              Преди няколко години ми откраднаха една резачка" Штил'' и минах по твоя път.Не знам ама ми се струва ,че не си струва да се хабиш ,и да плащаш хонорари на адвокати.

                              Еее, ти пък..тъкмо ми се посъбуди малко доверието в родната полиция....
                              Ще преценя в зависимост от развитието на случая, но благодаря все пак за съвета!
                              Per aspera ad astra.

                              Коментар


                              • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                                Първоначално публикуван от Tanuco Преглед на мнение
                                Еее, ти пък..тъкмо ми се посъбуди малко доверието в родната полиция....
                                Ще преценя в зависимост от развитието на случая, но благодаря все пак за съвета!
                                Чакай сега! Полицията е до тука. Тя в случая си е свършила работата и е оправдала доверието ти! От тука нататъка прокуратурата и съда ще трябва да се борят за доверието ти! Не приписвайте всички възможни негативи само на полицията!
                                "Do not correct a fool, for he will hate you;
                                Correct a wise man, for he will appreciate you."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X