Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

    Май май ще трябва да сменяш и името!
    [SIZE=1][B][SIZE=2][URL="http://sixdayscrazyjob.com/"][IMG]http://ftp.domainbg.com/JORO_HD/Six-days-logo.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/B]
    [B][SIZE=1]КТМ 450EXC-R '09[/SIZE][/B]
    [B][SIZE=1]-------------------------[/SIZE][/B]
    [B][SIZE=1]Ендуро клуб "Луда работа" - Стара Загора[/SIZE][/B]
    "Колкото по-трудно , толкова по-лесно"
    [/SIZE]

    Коментар


    • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

      Честито Ива, хубава йоника
      затова ли от няколко дена те няма онлайн, сигурно си си направила суперкрос трасе в двора
      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

      Коментар


      • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

        В тоя студ не е за жени и йоники
        DCRT®

        Коментар


        • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

          Явно Дядо Коледа го е подкарал на Ямахи- мен ме ощастливи с 426. За съжаление няма да я видя скоро, защото тепърва ще мислим вариант с Дядо Мраз за презокеанско докарване, мита, такси и щуротии

          Ето я машината на прима виста
          Прикачени файлове
          2015 KTM EXC 450 six days Argentina
          Toyota Land Cruiser KDJ 125

          Коментар


          • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

            Те това се казват подаръци
            Бе тия музики много купувани бе...
            Честито и двама ви за придобивките!

            п.п. Сега е моментът да си пожелая за другата година една Йоника като на Ивка, ама баш същата!
            А дано съм аирлия!

            Коментар


            • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

              Първоначално публикуван от Vladislav Kostevski Преглед на мнение
              Явно Дядо Коледа го е подкарал на Ямахи- мен ме ощастливи с 426. За съжаление няма да я видя скоро, защото тепърва ще мислим вариант с Дядо Мраз за презокеанско докарване, мита, такси и щуротии

              Ето я машината на прима виста
              Браво добър договор си сключил с Дядо Мраз , само че май Баба Марта ще му довърши работата ... поне при мен беше нещо такова Аее успех и дано Дядо Мраз да ти е партия, че си получиш по скоро мотора !!

              Ива честито и на теб с тая машинка спокойно може да се качиш на почитния подиум - най-отгоре
              http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

              Коментар


              • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                Честито и от мен!Много хубави спомени да си имаш с машинката!
                Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                LZ1NES

                Коментар


                • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                  Първоначално публикуван от Vladislav Kostevski Преглед на мнение
                  Явно Дядо Коледа го е подкарал на Ямахи- мен ме ощастливи с 426. За съжаление няма да я видя скоро, защото тепърва ще мислим вариант с Дядо Мраз за презокеанско докарване, мита, такси и щуротии

                  Ето я машината на прима виста
                  Влади, честито! Дано само по-скоро ти цъфне в гаража!
                  KTM Fen

                  Коментар


                  • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                    аз още не съм си взел атв но започнах да се екипирам .взех си ръкавици, а по нататъшни планове са за очила,каска и ризница .ръкавиците са на фирма кан. по-долу прилагам снимки.това е за сега

                    весели празници






                    модератор: моля коригирайте си линковете към снимките. Забранено е използването на връзки към други форуми !!!
                    Последно редактирано от Краси; 30-12-08, 16:49.
                    Non scholae sed vitae discimus.

                    Коментар


                    • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                      Току що ме посети Дядо Мраз,предрешен като куриер на ЕКОНТ .....
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                        Айде и аз да се похваля От няколко дни в гаража вече имам този красавец(който е добре познат в този форум) Сега зимата докато още времето не позволява да се кара ще му направя една профилактика и някои подобрения може би и ще почвам и аз да обикалям горите
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • До: Кой ,кой е в forum.offroad-bulgaria.com-снимки

                          Айде и аз да ъпдейтна, че имам повод :


                          На Коледа ни се роди момченце Йоан се казва. Жена ми се казва Хриси.



                          Това е дъщеря ми Лия, тя е на 1г. Голяма екстремистка. Дай и само салта и екшън.





                          и последния член на семейството - шосейката

                          Коментар


                          • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                            Честито на всички за придобивките да си ги ползвате със здраве и много безавариини и весели моменти
                            Весело изкарване на новата година

                            Коментар


                            • До: Кой ,кой е в forum.offroad-bulgaria.com-снимки

                              Първоначално публикуван от iassen Преглед на мнение
                              Айде и аз да ъпдейтна, че имам повод :

                              На Коледа ни се роди момченце Йоан се казва. Жена ми се казва Хриси.
                              Това е дъщеря ми Лия, тя е на 1г. Голяма екстремистка. Дай и само салта и екшън.

                              и последния член на семейството - шосейката

                              Извън темата: Честито Ясене, много да те радва и само хубави емоции покрай малчуганите
                              Per aspera ad astra.

                              Коментар


                              • До: Кой ,кой е в forum.offroad-bulgaria.com-снимки

                                Е честито Ясене Да е жива и здрава адашката и да се заучи на кросака
                                KAWASAKI Let the good times roll

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X