Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как се справяте с полуделите кучета.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Как се справяте с полуделите кучета.

    Аз си мисля за електрошокова палка монтирана на мотора.при издадения звук от нея кучетата бягат от ужас и пищат дори. Имам такава палка и до сега не ми се е случвало куче да не избяга от страх.
    При задеистване започва да цвърчи силно и всяко куче до около 30-40 метра бяга.

    Коментар


    • От: Как се справяте с полуделите кучета.

      Преди няколко дена едно улично куче се опита да ми захапе предната гума,
      както си карах с 50км/ч и мотора мина през него. Помислих си, че ще падна, но
      мотора изобщо не го усети. Със сигурност повече няма да прави така...
      Така че и това е вариант за справяне с побесняло куче...

      Коментар


      • От: Как се справяте с полуделите кучета.

        Вчера сутринта едно загубено псе ме върна с един фар назад. Има и лека пукнатина на бронята, ама майната и. Това с колата, скорост при сблъсъка - 20-25 километра в час. Добитъка беше около 30 кила.

        Как се оправяте с моторите - не знам, мога само да ви пожелая по-малко, а най-добре никакви подобни приключения!

        Имам въпрос към MEEN: какво точно е това чудо, за което говориш? Ако може снимка или поне някаква ориентация?
        О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

        Коментар


        • От: Как се справяте с полуделите кучета.

          От около 4-5 години хобито ми е да мачкам с джипа уличните кучета.Към това занимание ме подтикна един помияр които нахапа много лошо жена ми.

          Коментар


          • От: Как се справяте с полуделите кучета.

            Първоначално публикуван от ulkataa Преглед на мнение
            Ако сте със 125 2т крос повярвайте ,че такъв проблем със кучета няма да имате само леко ..
            Е, твоето е сериозна работа, аз съм само с 12 кал. и нямам никакви проблеми.
            Първоначално публикуван от 4е4и Преглед на мнение
            ...Със сигурност повече няма да прави така...
            Така че и това е вариант за справяне с побесняло куче...
            ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

            Коментар


            • От: Как се справяте с полуделите кучета.

              Наскоро едно "кученце" ме подгони, докато спусках на изгасен двигател...
              Не ги дразня и минавам кротко покрай тях. В краен случай навивам газта, пудря ги и изчезвам
              Yamaha WR 200

              Коментар


              • От: Как се справяте с полуделите кучета.

                Когато съм с мотора изчаквам да ме догони като леко натискам спирачка и после вкарвам силен шут , получава ми се вече няколко пъти

                Коментар


                • От: Как се справяте с полуделите кучета.

                  Не забравяйте, че само половината от кучетата на улицата ви обръщат внимание...е, чашата е наполовина пълна, или наполовина празна !?

                  Коментар


                  • От: Как се справяте с полуделите кучета.

                    Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                    Вчера сутринта едно загубено псе ме върна с един фар назад. Има и лека пукнатина на бронята, ама майната и. Това с колата, скорост при сблъсъка - 20-25 километра в час. Добитъка беше около 30 кила.

                    Как се оправяте с моторите - не знам, мога само да ви пожелая по-малко, а най-добре никакви подобни приключения!

                    Имам въпрос към MEEN: какво точно е това чудо, за което говориш? Ако може снимка или поне някаква ориентация?
                    просто напиши в google електрошок и излизат доста модели.
                    Последно редактирано от meen; 26-12-11, 01:59. Причина: премахнат линк за да не се счита за реклама

                    Коментар


                    • От: Как се справяте с полуделите кучета.

                      Първоначално публикуван от meen Преглед на мнение
                      просто напиши в google електрошок и излизат доста модели.
                      Благодаря!
                      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                      Коментар


                      • От: Как се справяте с полуделите кучета.

                        Просто не им обръщам внимание.
                        Както е казано: "Кучетата си лаят, кервана си върви"

                        Коментар


                        • От: Как се справяте с полуделите кучета.

                          Не им обръщам внимание ,но ако трябва да съм честен, ако падна заради куче, няма да имам нищо на против да го пребия, даже ако това става системно, може и собственика да съдя А и на всичкото отгоре ще го глобят ,че не си прибира животните. ВуЙчо ми е горски инспектор и беше застрелял с служебния си макаров 2 кучета, защото го нападнали докато карал мотора и тоЙ паднал. Оня тръгна да го съди ,но като разбра ,че тоЙ самият ще се прецака и вуЙчо ще е невинен, а тоЙ виновен и се отказа.

                          Коментар


                          • От: Как се справяте с полуделите кучета.

                            Мойто не е много хуманно , но.. да споделя..

                            Има една улица през която минавам за да стигна до гората / пл. Беласица/ , когато искам да карам в другата и част. Та на тази улица има едно куче /г-д голямо колкото немска овчарка , но не му знам породата/ , та всеки път, когато аз или някой друг минава по улицата това куче се спуска да хапе. Естествено това се случва , когато собственика "случайно'' е забравил да го завърже. Та първите пъти , като видех , че се спуска да ме хапе , давах газ и отминавах по-бързо, е да ама ми писна всеки път да рискувам да се пребия. Веднъж намалих за да не падна , но то ме захапа за крака / добре ,че бях с ботуши /.
                            При едно от поредните ми преминавания, когато кучето се спусна да ме хапе за пореден път, просто намалих, изчаках го да се приближи .... и му вкарах един ритник с петата право в муцуната, кучето заквича и се прибра в къщата си. От товага не ме закача..

                            Тааа общо взето не им обръщам внимание , но , ако куче без причина се спусне да ме хапе , не му оставам длъжен ! Така или иначе съм с ботуши, наколенки и ризница ....
                            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X