Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Вицове

    Първоначално публикуван от Николай Нинов Преглед на мнение
    Един крал ще омъжва дъщеря си за принц.Преди да тръгват за дворецът на принца,кралят извикал един стилист да му направи прическа,но кралят имал само 3 косъма на главата.Започнал стилистът да прави прическата на краля и по-едно време паднал един от космите. Стилистът:"Кралю Честити прости ми,но падна единият от космите ти". Кралят:"Няма нищо,направи ме по друг начин".Започнал отново стилистът друг вид прическа,но хоп и още един косьм паднал.Стилистът:"Кралю Честити,прости ми,много се извинявам,но падна още един косьм,прости ми".Кралят:"А бе е*и му ма*ката ще си хода рошав"!

    Коментар


    • #32
      До: Вицове

      Летят дърт орел и малко орле дъртия маха един път с криле малкото няколко пъти взело да се уморява и решило да попита:
      -Тате,тате накъде летим.
      Стария само обърнал глава строго и продължил.
      Да ама след малко малкото пак:
      -Тате,тате накъде летим.
      Дъртия пак така обърнал глава строго нищо не казал и продължил.
      Малкия вече много се уморил и решил да затрети по настоятелно:
      -Тате,тате накъде летим бе заежил се малкия.
      Дъртия обърнал глава и промълвил:
      -Па еба ли му маиката.

      Коментар


      • #33
        До: Вицове

        До две блъснати коли инструктор бие циганин и го поучава: -- - Следващия път като ти кажа свий, ще правиш завой, а няма да ми бъркаш в джоба!

        ----------

        Селянин хванал златната рибка. Тя му казала:
        -Добри ми селянино, аз съм златната рибка, пусни ме и ще ти изпълня три желания.
        Селянинът я хвърлил на земята, почнал да я тъпче и да вика:
        -Ти на кого викаш селянин, ма, рибо проста!

        ----------

        Баба кашля в автобуса. Детенце и казва:- Наздраве!- Аз само се изкашлях, баби, не съм кихала?- Все ми е тая, ако ще с к*р да си се задавила... чавдарчето трябва винаги да е вежливо!

        ----------

        Зет черпи с кафе майка си и тъща си. Налива първо на майка си и от притеснение разлял и в чинийката. Тъщата рекла:
        - Нали му е майка и в чинийката ще и налее…

        Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

        Коментар


        • #34
          До: Вицове

          Един слепец напипал на земята парче шкурка. Взел го, опипвал го, опипвал го и казал: - Е, по-голяма тъпотия от това не бях чел !!!



          Учителят казал на учениците: - Всички олигофрени да станат. Никой не станал. По едно време станал Иванчо. Учителят попитал: - Защо стана? - Стана ми мъчно да стоите само вие прав и реших да ви правя компания.


          На плажа: Мъж и жена лежат,по едно време мъжът се изправя и със завидно самочуствие стяга мускулите си по релефното му тяло... Удря се по гърдите и изревава: -Жени не се ли гордееш,че си женена за такъв мъж...Мощен като 300 килограмов динамит! Жената отвърнала с безразличие: -300 килограмов динамит с 3 сантиметров фитил!
          [SIZE=5][I][FONT=Palatino Linotype][B]Botevgrad Racing Team-[SIZE=1]some call it a hobby... we call it a way of life....[/SIZE][/B][/FONT][/I][/SIZE]

          Коментар


          • #35
            До: Вицове

            Първоначално публикуван от Chaveto Преглед на мнение
            Селянин хванал златната рибка. Тя му казала:
            -Добри ми селянино, аз съм златната рибка, пусни ме и ще ти изпълня три желания.
            Селянинът я хвърлил на земята, почнал да я тъпче и да вика:
            -Ти на кого викаш селянин, ма, рибо проста!



            Коментар


            • #36
              До: Вицове

              Комарите в гората решили да си направят състезание кой ще из...а най-много светулки за една нощ. На сутринта се събрали, обсъдили кой колко е опращял, обаче го нямало най-големия ебач сред тях...някъде се бил покрил! Обикаляли те, намерили го на брега на реката да си кисне к..а във водата и го питат:
              - К'во си нарпавил, бе?! К'во ти е станало с к..а?!
              - Абе, шибана работа..от светулка на светулка и ..право на фаса на горския!

              Коментар


              • #37
                До: Вицове

                Първоначално публикуван от Chaveto Преглед на мнение
                До две блъснати коли инструктор бие циганин и го поучава: -- - Следващия път като ти кажа свий, ще правиш завой, а няма да ми бъркаш в джоба!

                ----------


                тва е готино, ама някой да е виждал циганин в учебна кола, я се замислете.......

                Първоначално публикуван от Николай Нинов Преглед на мнение
                Един слепец напипал на земята парче шкурка. Взел го, опипвал го, опипвал го и казал: - Е, по-голяма тъпотия от това не бях чел !!!
                ________________________________________________
                Subaru OUTBACK 2,5
                Hyundai TUCSON 2.0

                Коментар


                • #38
                  До: Вицове

                  Млад съпруг и бременната му съпруга отишли при гинеколог. Младежът попитал дали могат да продължат да правят секс. Докторът обяснил:
                  -Първите три месеца няма никакъв проблем, можете да го правите всякак. Вторите три месеца може само в кучешката поза. А последните три месеца – само във вълчата.
                  -Каква е тая вълчата, бе, докторе?
                  -Лягаш край дупката и виеш…”

                  ----------

                  - Докторе, направо не знам как да ви се отблагодаря…
                  - Знаете, знаете…

                  ----------

                  Посред нощ жената грубо сръгва мъжа си. Той сънено пита:- Какво става?- Не мога да разбера как можеш да спиш толкова спокойно с такава малка заплата!

                  Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                  Коментар


                  • #39
                    До: Вицове

                    Първоначално публикуван от kol1o0 Преглед на мнение
                    Комарите в гората решили да си направят състезание кой ще из...а най-много светулки за една нощ. На сутринта се събрали, обсъдили кой колко е опращял, обаче го нямало най-големия ебач сред тях...някъде се бил покрил! Обикаляли те, намерили го на брега на реката да си кисне к..а във водата и го питат:
                    - К'во си нарпавил, бе?! К'во ти е станало с к..а?!
                    - Абе, шибана работа..от светулка на светулка и ..право на фаса на горския!
                    [SIZE=5][I][FONT=Palatino Linotype][B]Botevgrad Racing Team-[SIZE=1]some call it a hobby... we call it a way of life....[/SIZE][/B][/FONT][/I][/SIZE]

                    Коментар


                    • #40
                      До: Вицове

                      Едно време слона и мравката били големи аверчета ама наи големите.По едно време както се разхождали из гората видели две трохи и мравката рекла:
                      -Слончо я седни отгоре едната.
                      Слончо седнал.Мравката:
                      -А сега си сложи другата отгоре на главата.
                      Слона я сложил и зачакал.В този момент мравката се поотдалечила малко притворила леко очи и рекла:
                      -Ебати сандвича.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Вицове

                        Как казват ендураджийте на Windows XP[екс пи],отговор ХР[хикс ер].
                        Polaris Magnum 500
                        Mercedes ml320

                        Коментар


                        • #42
                          До: Вицове

                          Момче продава вестници и крещи:- Чудовищна измама! Вече взе шестдесет жертви!Минувач си купува вестник, момчето прибира парите и продължава да вика:- Чудовищна измама! Вече взе шейсет и една жертви!

                          ----------

                          Питат един полицай:- Ти биеш ли жена си вкъщи?- Ти пък! Да не мислиш, че работя и у дома?

                          ----------

                          Често питам хората, които си закачат глави на животни на стената защо го правят. Отговарят ми, че били красиви. И аз намирам, че тъща ми е красива, но се задоволявам само със снимка.
                          Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                          Коментар


                          • #43
                            До: Вицове

                            Полицай спира огромен Мерцедес, вътре красива блондинка:
                            - Добър ден, документите за проверка!
                            Блондинката:
                            - Не знам за какво говорите.
                            Полицаят:
                            - Ами за шофьорска книжка и талона на колата!
                            Блондинката отново отговаря, че не знае, за какво става въпрос и настоява, че няма документи.
                            Полицаят:
                            - Госпожице, защо не проверите в дамската си чанта или в жабката на колата !
                            Блондинката проверява и наистина намира необходимите документи. В този момент по радиостанцията на полицая се обажда негов колега и след като разбира, че е спрял същата блондинка с Мерцедеса, го съветва да си събуе гащите пред нея и да види какво ще стане.
                            Полицаят си свалил панталоните и застанал пред красивата блондинка.
                            Възмутена блондинката отвърнала:
                            - Е-е-е-е-е пак ли алкохолна проба!

                            Коментар


                            • #44
                              До: Вицове

                              Въпрос:Защо Опелите бързат?
                              Отговор:Ръждата ги гони.

                              Коментар


                              • #45
                                До: Вицове

                                Отива мъж в банката и казва:
                                - Дайте ми кредит! Имам супер идея!
                                Кредитният инспектор пита:
                                - Каква е идеята?
                                - Ще отворя гей клуб!
                                - Защо мислите, че ще се изплати?
                                - Доста народ ще дойде. Всичките катаджии какви са? А футболните съдии, а депутатите?
                                - Съжалявам, но ще ви откажем.
                                - Тогава елате и вие!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X