Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Блондинка влиза в бара много разстроена. Барманът я пита:
    - Защо плачеш?
    - Всички ми се смеят, че съм много глупава!
    Барманът:
    - Ще ти докажа, че не е така.
    И барманът се обръща към една брюнетка:
    - Отиди до вас и виж дали не си там.
    Брюнетката тръгнала. Блондинката се смее. Барманът я пита:
    - Защо се смееш?
    Блондинката:
    - Ама, че е глупава! Аз бих се обадила по телефона.

    Коментар


    • От: Вицове

      Ето нещо и от мен.
      Знаете ли по какво си приличат жената и мелачката за месо? При мелачката пъхаш говедо излиза салам, а при жената пъхаш салам излиза говедо.

      Коментар


      • От: Вицове

        Обвиняеми, вие сте обидили служебно лице! Определям глоба от 300 лв. Искате ли да кажете още нещо?
        - Бих искал, но при тия цени…
        Колкото повече, толкова повече! - казъл Мечо Пух и умрял от свръхдоза...

        Коментар


        • От: Вицове

          Жена с любовникът си в леглото. Телефонът звъни. Жената вдига и казва : Ало.... добре . и затваря. Мъжът пита : Кой беше? . жената отговаря: А спокойно, беше мъжът ми и каза , че отива с теб за риба....

          Коментар


          • От: Вицове

            http://www.vbox7.com/play:cc18971b
            луд умора няма!!!

            Коментар


            • От: Вицове

              Седят си баща и син. По едно време синът поглежда баща си и казва:
              - Таттеее, тате, тате, аз като порасна ще стана, актьор, като Леонардо Дикаприо, хората ще ме обичат, ще съм известен, ще ми искат автографи...
              - Чукай на дърво сине, чукай на дърво... Казал бащата
              - Не, тате, тате, ще стана космонавт, ще летя из космоса, ще съм известен, хората ще ме обичат...
              - Чукай на дърво сине, чукай на дърво....
              - Не, тате, тате, ще стана президент, като Обама, ще ме слушат хората, ще ме обичат...
              - Чукай на дърво сине, чукай на дърво....
              - Абе, тате ти само - Чукай на дърво та, чукай на дърво, какво само това си заповтарял....
              - Ами, сине ние все пак сме кълвачи....
              LZ1DSM

              Коментар


              • От: Вицове

                @muiiio: Топъл дъжд, чакан дъжд, плиснал в миг и отшумял | София изведнъж цялата е в гъста кал... /via @borislavka

                @boiko: Ще предложа на Япония помощ за възстановяване на магистралите й. Да ме запомнят и там хората. /via @hkdobrev

                @nikcname На тристранката Алексей представлява организираната престъпност. все пак и там работят 300 000 души!! @IvanBedrov /via @iapostolov & @McPhisto38

                @nikcname: ГЕРБ заградили Яне, набили го и му взели флашките. Сега се чудят как да ги гледат на iPad. /via @obekt

                @BaiKiko: Единственият шанс да победим Швейцария в събота е ако изгасят лампите на стадиона по повод Earth Hour. /via @borislavka

                @nikcname С тази любов към картофите, Бойко ако научи за Farmville, няма да може 6 месеца да се откачи. /via @Spellbound13

                Туит на седмицата

                Коментар


                • От: Вицове

                  Съдията към подсъдимия:
                  -Що уби тъща си ?
                  -Не съм я убил...беше нещастен случай ...
                  -???????
                  -Потече и кръв от носа и аз направих турникет на врата...
                  "Суетата, е любимият грях на дявола"!

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X