Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки в "Долината на Тракийските царе"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Към съфорумците от Казанлък и региона




    По пътя към Ален чучур - Андро с АТВ-то. Вервайте пича държи много.





    Последно редактирано от Тодор Пашов; 02-02-10, 23:57.
    EnduroX Alba-Damascena 2019

    Коментар


    • До: Към съфорумците от Казанлък и региона

      Жоро на Ален чучур. Имаше енергия за израсходване, и пропусна отбивката за чешмата. Добре че Стефко отиде да го търси по баирите и да му каже да обърне
      Ама Жоро го разбра по друг начин и реши, че трябва да обръща мотора по поляните



      Ето го и Стефко


      Пропуснах да спомена, че Жоро реши да провери колко е гъвкав калника на КТМ-а, та реши наистина да го обърне. ЗА първи път видях, как задния стоп се залепи за седалката, и след това се върна в изходно положение без да му се отрази по какъвто и да било начин.
      За съжаление снимки от това зрелищно изпълнение нямам

      Та и Стефко имаше сили и реши да щурмува баира директно. Секунда след тази снимка безмалко да го обърне, но все пак го изкара нагоре



      Вече сме на Бузлуджа и проверяваме стадиите на посиняване на удареното око


      И понеже Дочко беше като атракция, решихме да се поснимаме с него




      Жоро като видя какви фалове могат да станат с моторите, сериозно се замисли, дали да не се преориентира към АТВ

      Последно редактирано от Тодор Пашов; 02-02-10, 23:58.
      EnduroX Alba-Damascena 2019

      Коментар


      • До: Към съфорумците от Казанлък и региона

        От Бузлуджа решихме да тръгнем към Партизанска песен, за да хапнем. Карахме по картата за моторите, и на едно място имаше паднали дървета на пътя.



        Оказа се, че веднага след това място има много кофти почва, с кофти наклон и кофти клони и кофти дървета по пътеката. Абе кофти работа

        Папана и Стефко излязоха без проблем. Дочко - чисто в негов стил, реши да развесели публиката, като направи най - срелищното падане за деня.
        Естествено - снимки нямам. Само ще ви кажа че Доката направи падане с деневилация близо 7-8 метра. Аз бях на такова място, от което видях само един червено - черен екип как прави свободен полет, без край.

        Тръгнах да изкарвам кофти местенцето, и добре че имам здрави крака, за да мога да тикам
        По - късно ще усетите колко зле ми се отрази

        Сега обаче е време да ви покажа как го мина Жоро. Тоест - как Жоро се разходи по уж "кофти" мястото


        Мина го като пич. Евала. Хич и не разбра кво се случва - все едно караше по полето
        Ей го - доволен.



        Забележете бутушите ми. Познайте дали не бях легнал на земята. Едвам дишах. А народа се кефи.


        От там газ напред към Партизанска песен. На дългоочакван обяд. Като цапнах една супичка и се замислих дали да не пренощувам там.






        Като заключение ще кажа че денят беше гаден. Със всички тези контузии и проблеми и носене на мотори - гаден ден

        Ама пък сега с Доката си пием водчица и хич не ни пука.
        Айде наздраве

        ПП - Джарта - не ме търсете утре.
        ППП - знам, че е пълно с правописни грешки ама точно в тоз момент не ми пука
        Последно редактирано от Тодор Пашов; 02-02-10, 23:58.
        EnduroX Alba-Damascena 2019

        Коментар


        • До: Към съфорумците от Казанлък и региона

          Тошка,хич не ми се искаше да го казвам,ама пусти пръсти сами започват да пишат.Намирам постъпката,на момчето с окото,не за геройска,а за глупава,че е продължил,да кара.Освен,ако снимките,не ме лъжат,и полужението,не е чак толкова сериозно.То кадето ми се вижда,сериозна аркадата,ами и гарнирана с пепел,става,още по опасно.Съжалявам,дано не ви обидя.

          Коментар


          • До: Към съфорумците от Казанлък и региона

            Първоначално публикуван от todos Преглед на мнение


            Вече всички се събрахме и газ към Бузлуджа. Минахме по Каменистата пътека. За сефте минавам от там и трябва да ви кажа че е супер гадна
            Акъла ми взе. Дали защото не бяхме в кондиция, или защото имах проблем с предницата на мотора, но там ми се разказа играта. И не само на мен
            Жоро и той видя голям зор.
            Тая пътека ако искаш да ти стане любима,обади се и вечер след работа да ходиме да си я качваме.И вярвая като научиш камъните и се пристрастяваш към нея Аз често ходя да си я карам сам като ми писне да бачкам, ако искаш камъни свиркай.
            Стефан Дянков

            Коментар


            • До: Към съфорумците от Казанлък и региона

              Първоначално публикуван от p.djartov
              Днеска всички се скатахте .Ни е Енина,ни в Шипка ни по Бузлуджа.
              Джарта - аз чух друго - поне 20 мотора са тръгнали от енина.
              Май само аз съм се скатал
              EnduroX Alba-Damascena 2019

              Коментар


              • До: Единствената и неповторима група от Енина

                Та значи,аз като съм казал,че енинската група е единствена и неповторима,не съм излъгал.Ето вижте.



                Май от енинските пътеки по гадни няма.





                Колегата с бръснарският стол.Съчувствам му.Онзи ден покарах едно кавазаки 450.Стигнах до заклщчението,че ние с тежките ендура,правим чудеса,за да поддържаме темпото на кросовите мотори.

                Шорцата,мощен както винаги.Много са закъсали нанадолу,но на него хич не му пука.Айдеееее бат Шориииии

                Айде всички на поправителен....

                Горе има залагания:Ще излезе или няма да излезе.Това е въпросът.



                Всеки оркестър трябва да си има деригент.

                Ето го и Живко с жълтото горнище моят доставчик на части от Гърция.Живо много ти благодаря.

                Купонът не е купон ако го няма Чичко Фър.За тези които не го познават чичкото с черно синият екип,с нашивката на OFF ROAD BULGARIA за която имам принос и аз.И за екипа имам принос май.

                Чичко Фил.Утре всички казанлъчани,като си купуват хляб,да питат първо:От фурната на чичко Фил ли е хляба,и ако е ,тогава да купуват.



                Айде отново в гората.С такава скорост,че да се размаже снимката.

                Това ми прилича на мотосъбор.Поради големият брой на участници.





                Докато някой почиват,други карат...........

                Даже и падат....

                На браздата.За родените,след 90 година пояснявам,че това е разказ на Елин Пелин,а Елин Пелин,не е вино за пиене,а писател.Тези които незнаят,какво е писател,са безнадежден случай.



                По добрият хляб.Ама надписа трябва да е Хлябът на Чичко Фил

                Е добре де чичко Фър защо бръкна на момчето в окото?


                С това тазвечершното ни предаване завърши и както казват по БТV останете с нас.Утре ще има още една порция снимки,които са по интересни от тези.
                Момчета(от Енина) не ми благодарете,а ме черпете,че качих снимките.
                Айде лека на всички,които се позабавляваха за сметка на "Единствената и наповторима група от Енина"

                Коментар


                • До: Към съфорумците от Казанлък и региона

                  виж ги хубавците
                  http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...970#post511970
                  EnduroX Alba-Damascena 2019

                  Коментар


                  • До: Единствената и неповторима група от Енина

                    След дълго пътуване:Енина-Крън-връх Столетов...........снимките пристигнаха в Плевен,от където,аз ги разпределям.
                    Искам само да поясня:След като гледате материала,ако ви е харесал и желаете да използвате везните,използвайте ги върху мнение,на чИЧКО Фър (S4f) защото той е фотографа и инициатора на събитието.
                    И нека продължим напред.След добро каране трябва добра почерпка.

                    ОООООООО Шипка три деня нашите дружини как прохода бранят горски долини..........и като съм започнал,немога да пропусна любимият ми коплет колкото и досадно да е за някой:
                    И днеска в балкана щом буря захваща, спомня тоз ден буен ,шуми и препраща,славата му дивна като някой ек,от урва на урва и от век на век. Та мисълта ми беше за дружината

                    Стига с тази почивка.Хайде отново в гората.

                    По този начин поставена каската,S4f (само чичко Фър) е искал да каже,че балканът и всичко свързано с него трябва да се опазва.
                    Връх Кара Богдан.

                    Жоро XR ако не се лъжа беше казал в гората е играта.А каква е играта,ще ви покаже Фъра:

                    Къде ли отива?

                    Какво ли гледа....

                    Няма да ви мъча повече.Вижте тайните скривалища на чичко Фър.Над 20 скривалища с гориво,навсякъде из енинският балкан.

                    А какво ли има вътре-злато ......



                    За теб водата за мен ракията.

                    Веднъж започнали няма връщане назад.Делото трябва да се довърши.
                    И карането и пиенето.Как ли надуши чичко Фър това бистро вино?




                    Ето един работник на "МИни Бобов дол"
                    Шорцата.Така са го опушили,та неможах да го позная.

                    След като отказва да продължи с групата,единият от членовете,го грози смъртна опасност.

                    Как да не продължи човек.От тук нататък подхода е през Купените-Саръ Яр(който е по висок от Бузлуджа) та в Енина.
                    Пръв на Купена стъпва чичко фър,и снима изкачването на другите.



                    Който не е изкачвал тези върхове неможе да разбере за какво иде реч.Чичко Фил(човека с хляба)излиза втори.

                    А ето снимки и от покрива на света.Саръ Яр дано съм го написал правилно.






                    Тодоре(Тодос) да проведеш един бърз курс на чичко Фър за качване на снимки,че знаете ли колко е кофти,да коментираш събитие на което не си присъствал.Карам по въображение.Дано съм се справил и хората гледащи снимките да са доволни.

                    Коментар


                    • До: Към съфорумците от Казанлък и региона

                      Ето ги и още по хубавиhttp://forum.offroad-bulgaria.com/sh...162#post512162

                      Коментар


                      • До: Единствената и неповторима група от Енина

                        Ники,абе чудя се дали,да не стана конкуренция на чичко Фил

                        Коментар


                        • До: Единствената и неповторима група от Енина

                          Първоначално публикуван от NTTonev
                          Жоре,ти си бил скрит талант бе!!! М/у другото,ауспуха ми пристигна. Кеф!Кеф!Кеф!
                          Браво много се радвам.Сега остана да го сложиш и в неделя да прехвърлиш балкана и да покараме ама май ще ти е доста далеко за такива пътешествия за съжаление.Май само аз ги правя тези упражнения

                          Коментар


                          • До: Единствената и неповторима група от Енина

                            Първоначално публикуван от Tornado
                            Знам ,че не му е тук мястото ама искам да питам чичко фър с колко зъба е отзад на мотора.
                            Заводски е с 45 но понеже аз съм по лекичък му сложих 50
                            Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                            Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                            Коментар


                            • До: Единствената и неповторима група от Енина

                              Немога да пропусна любимата си тема и да не пусна някоя снимка,от неделя.Когато престигнахме,в неделя на Мазалат,енинската група вече беше там.Момчетата бяха направили порядъчна маса,на която неможеш да устоиш.

                              Този път бяха малко,но колкото и да са,с тях винаги е весело,особенно ако S4f e там.

                              Освен друго,той е и главният кулинар на групата.Въпреки че на снимката кюфтетата са севлиевски.


                              Ето го и Шорцата.Почива след едно добро каране и един приличен обяд.




                              Тука с чичко Фър се снимаме взаимно,за да разберем кой е по фотогеничен.

                              А тука позьор му е кмета.След дълго нагласяне,да е на фона на огъня.


                              Чичко Фър никога няма да остане жаден.Ренди винаги е насреща.

                              Срещата на Габрово и Енина.Митака и чичко Фър.

                              След това Ники,както винаги в центъра на вселената.Показва заснетите диви прасета.

                              Филчев.За съжаление,той беше с старото ATV новото претърпяло лека злополука,и е в бокса.

                              Тука ще почина.Нека чичко Фър и той да пусне,няколко от 100-те си снимки.
                              Ванка (Чинел),ами какво да направя,все по обяд пускам едни такива....Виновен съм.Ама за да не се облизваш само пред монитора,ти отправям покана за следващият път.

                              Коментар


                              • До: Единствената и неповторима група от Енина

                                Айде и аз да пусна едно клипче от края на купона на Мазалат,добре че свърши скарата иначе нямаше да си тръгнем!
                                http://vbox7.com/play:3b65d7d5

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X