Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки в "Долината на Тракийските царе"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Единствената и неповторима група от Енина

    ЕДНО ГОЛЯМО ПЪТЕШЕСТВИЕ НА ЕДИН ГОЛЯМ ЧОВЕК.ГОЛЯМ,ВЪВ ВСЯКАКЪВ СМИСЪЛ НА ДУМАТА.Понеже,не съм много на ясно с пътешествието ще пусна само снимките,а че предоставя,коментара на красноречивият S4f-Само чичко Фър.
















    Само неможах да разбера,кое е природната забележителност:S4f или камъните?




    Ники има контакт със всякъкви хора:

    И влиза във всякъкви роли:

    Ето го на едно от любимите му места.На посещение при Били.А Били какъв фен е ще оставя вие да прецените.


    Ето великият двор на Били.









    Ама кажете ми само Фенове ли са а?

    Коментар


    • #62
      До: Към съфорумците от Казанлък и региона

      ..... е, ако работата е опряла до там и от Ст. Загора можем да дойдем на помощ ..
      Ама Вие от Ст.Загора специална покана ли чакате??? - айде моля ви се - дръжте се сериозно
      Който има желание да идва

      Нали уж щяхте да карате?!!!??? Кви са тия агнета???
      Почвате да ме разочаровате!
      Ми... рЪнЪта п'рай бУрбЪта бе

      Малко уточнения за събота:

      Понеже аз няма да имам обхват на телефона петък следобяд и в събота, с чичко Фър се разбрахме днес:

      в събота сутринта в 10 - сборен пункт на барчето в Енина
      в 12-12'30 на Бузлуджа

      Все още не сме решили точно къде ще бъдем на Бузлуджа, но мисля най - удачния вариант е предложението на чичко Фър, да бъдем на чешммата до пистите

      Ясно е, че ще има агне, но всеки да сложи нещо в раницата
      EnduroX Alba-Damascena 2019

      Коментар


      • #63
        До: Единствената и неповторима група от Енина

        Витлиемов, паднал съм от стола...гоооолям кеф е тази тема ш'а зани'ш.
        Искренно се радвам, че се запознах с чичко ФЪР защото за мене е ФЪРСТ.

        Коментар


        • #64
          До: Към съфорумците от Казанлък и региона

          kaто чух агне и рязко ми заздравя ключицата май ще паля АТВ-то.......пък то агнето ...съде калций!!!
          Eвгени Филчев
          Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

          Коментар


          • #65
            До: Единствената и неповторима група от Енина

            Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
            Витлиемов, паднал съм от стола...гоооолям кеф е тази тема ш'а зани'ш.
            Искренно се радвам, че се запознах с чичко ФЪР защото за мене е ФЪРСТ.
            Чинел ти просто не си на ясно с какъв уникат си се запознал.Трябва ти обаче малко повече време от едно състезание за да го разбереш.
            Ники икономисал съм останалите снимки,с магарето .Магарето което е корица на темата.
            И да кажа че май темата трябваше да се казва S4f(само чичко Фър)-Николай Кралев от Енина,или нещо подобно,защото самата личност май е по интересна от цялата енинска група заедно.Да ме прощават другите членове на групата,ама те си го знаят,че е така.
            Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 16-10-08, 12:16.

            Коментар


            • #66
              До: Към съфорумците от Казанлък и региона

              Първоначално публикуван от vitliemof
              Aaaaa даааааааааа задължително ще сложа нещо в раницата:вилица и нож
              Вземиси бяло месалче и лигавник да несе окапиш!!!!
              Най-добре е да имаш богати приятели!!!
              Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

              Коментар


              • #67
                До: Единствената и неповторима група от Енина

                Е честно такава фенска колекция за сефте виждам! Супер е! Фър да вземеш да организираш една екскурзия, да идем да видим таз изложба наживо!
                КЕФА ЦЕНА НЯМА! Борис Кърчев

                Коментар


                • #68
                  До: Единствената и неповторима група от Енина

                  Ах Жоре Жоре,ти ме разката.. седиш седиш па като захванеш.Ако ти удисам да правя коментар за всички събития трябва не да усъмнем ами пак да замръкнем.Добре малко ще си припомня някои от събитията от кадрите.Един от уникалните хора с които съм се запознавал по време на моите пътешествия-БИЛИ-пиша псевдонимаму с големи букви но колкото и големи да са пак ще бъдат малки за тоя велик Българин.В края на Кочериново по пътя към Рилския манастир се намира събраното от ВЕХТОШАРА както тои обича да се нарича.Предмети от бита на народа от преди два века,чакръци чепкала паламарки хурки гадулки цървулки бурета каци делви стомни тигани вили тармъци мотори ааа .. виждаики моторите ми се напълни душата около 50 парчета.Как можа да ги издири? Някои от тях в идеално състояние наи внушителни бяха Явите,ЗА колите да не говоря и те над 40 зазки от тия където като като ги отвориш по време на движение си хващаш я гъска я пуика..весела работа.Гордоста му BMVс табела БИЛИ в средата на покрива,Понтиак от41 г, с работещ двигател.Влизаики в канцеларията му открих още по голям музеи .От земята до тавана всичко в антики радио апарати пишещи машини газени и и карбитни лампи тромбони флигорни, портрети на Ленин Сталин.В тоалетната доло ниско до клекалото зад тръбата от казанчето,бе изправен голям портрет на Тато защо ли очите му бяха измити идеално??Пичове спирам до тук защото има новина--агнетата за събота наистина стават 2--да точно така две Сената и тои имал при сърце да черпи сигурно за новата каска.Внимаваите какъв хляб ще носите защото чичкоФил калцира и ще бъде на линия,да не да има оправдания от типа -нямаше нарязан.Да са живи и здрави новородените и тия на които им предстои.s4f
                  Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                  Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                  Коментар


                  • #69
                    До: Към съфорумците от Казанлък и региона

                    aгнетата станаха 2 сената#47 също ще носи идвай народе!!!тоалетната хартия от мен.не се притеснявайте от багаж вече нося по много има поканени и от стара загора
                    Eвгени Филчев
                    Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                    Коментар


                    • #70
                      До: Към съфорумците от Казанлък и региона

                      Първоначално публикуван от vitliemof
                      Шипка извинен си.Сега започвам да отсявам снимките,и след това ще кача няколко.
                      Страхотен купон стана,много съм доволен.Хиляди благодарности,към хората които организираха тържеството.
                      И за последно искам да кажа,че твърдението,че габровци,са стиснати,не е вярно.Джартов,днеска почерпи,на бензиностанцията в Габрово.
                      Чудо не чувано сигурно е бил пиян или пък е имало някаква промоция на бензиностанцията от която се е възползвал
                      Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                      Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                      Коментар


                      • #71
                        До: Към съфорумците от Казанлък и региона

                        Браточки, аз като новобранец, не бях подготвен за снимки и репортажи, та имам снимки само от закриването, които ще се опитам да кача. Чакам от другите снимки от цялото мероприятие и ако може Фър да не пуска онази снимка дето падам...!
                        Прикачени файлове
                        КЕФА ЦЕНА НЯМА! Борис Кърчев

                        Коментар


                        • #72
                          До: Към съфорумците от Казанлък и региона

                          Видяхте познатите физиономии в разгара на купона! А след като всички се наприказваха и пийнаха.........Фър реши да ползва агнешката глава за палка за тъпън! А Мутката така я гледа таз глава ахаааа... да я захапе от ръцете му!
                          Прикачени файлове
                          КЕФА ЦЕНА НЯМА! Борис Кърчев

                          Коментар


                          • #73
                            До: Към съфорумците от Казанлък и региона

                            Видяхте Мутката как разочаровано гледа Фъра да си сяда с главичката! А той си хапна, попя и поигра! И Добри даже се включи, а май нищо не беше пил!
                            Прикачени файлове
                            КЕФА ЦЕНА НЯМА! Борис Кърчев

                            Коментар


                            • #74
                              До: Към съфорумците от Казанлък и региона

                              Тук са енинската група и тъпото парче! Останахме най-сериозните накрая!
                              Прикачени файлове
                              Последно редактирано от tapotoparche; 18-10-08, 20:18.
                              КЕФА ЦЕНА НЯМА! Борис Кърчев

                              Коментар


                              • #75
                                До: Към съфорумците от Казанлък и региона

                                И аз не останах без контузия днес, но всичко друго беше супер! Поздрави на всички които споделиха купона с нас!
                                Прикачени файлове
                                КЕФА ЦЕНА НЯМА! Борис Кърчев

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X