Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки в "Долината на Тракийските царе"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Към съфорумците от Казанлък и региона

    И Шорито е доволен, макар че мотора му даде фира днес!
    Прикачени файлове
    КЕФА ЦЕНА НЯМА! Борис Кърчев

    Коментар


    • #77
      До: Единствената и неповторима група от Енина

      То си беше конгрес! Тодор Живков беше там! И решихме, че откриваме сезона! Помествам всички снимки и тук, а коментарите са на Казанлъшкия форум('що реших да ги сложа там и аз не се сещам ама........тъй се случи)!
      Прикачени файлове
      КЕФА ЦЕНА НЯМА! Борис Кърчев

      Коментар


      • #78
        До: Към съфорумците от Казанлък и региона

        Такаааааа ,ще пропусна приготовления и пътешествието и ще премина направо,към купона,а той премина под зоркият поглед на Тато.


        Когато престигнах,всички вече бяха заседнали и чакаха,а вижте какво чакаха:

        Главният готвач-Чичко Фър,се беше заел,здраво за работа.

        Компанията,беше сериозна,както си личи от следващата снимка.

        На голям мъж,се пада голяма порция от агнето.

        Имаше представители и от Стара Загора.

        Чичко Фър постоянно изнасяше речи.

        Вижте само какви щастливи физиономии.

        И аз съм щастлив.

        Ето го и Шорцата

        Всичко вървеше добре,даже много добре,но Фъра беше решил да изненада всички и ето че залата избухна като бомба,когато влезе изненадата.Оркестър.....

        Всеки влезе във вихара си.Започнаха да се вадят пари......
        И още едно доказателство че габровци не са стиснати.....



        Купона тръгна с пълна пара


        Под въздеиствието на алкохола Джартов искаше да извърши престъпление.

        Тато се включи в купона.

        Немога да не обърна внимание и на мотопарка.


        Една бърза разходка за избистряне на главите.



        И отново

        Джартов назначи нов член на офроуд обществото.Единият от музикантите.

        Пичове завършван с тази снимка,като оставям и на другите фотографи да се изявят.

        Имам още много снимки,но ми се подбиха пръстите да щракам.
        За заключение искам да кажа че страшно много ми хареса,с нетърпение чакам следващият купон.

        Коментар


        • #79
          До: Единствената и неповторима група от Енина

          Следващият път всички да идват,с фанелки или якета и на гърбът им да са изписани имената,защото не разбрах нито кой е тъпото парче,нито Торнадо,нито никой.Разбрах само кой е Чичко Фър,защото той беше центъра на КУпона.

          Коментар


          • #80
            До: Единствената и неповторима група от Енина

            Другарки и Другари ,да си дойдем на думата

            Събрахме се най-накрая..



            така се почва..



            за къде без оркестър??...

            и се почна една....











            героят на деня ,който измина над 120км в едната посока за да уважи купона-Жоро Витлиемов


            неможем да продължим и без неговата благословия.....на Тато.


            познайте кой държи правата върху най-хубавите снимки..?


            купона продължава!








            Сори за лошото качество на някои снимки,но фотографа се вълнуваше също и не беше в много устойчиво за целта положение!
            За сега толкова има доста снимки и от колеги които се надяваме да пуснат скоро,както и няколко клипа но тях по-късно!
            Последно редактирано от Chinela; 25-10-08, 09:54.

            Коментар


            • #81
              До: Към съфорумците от Казанлък и региона

              Тодос нещо се скатава.И той прави снимки,а нищо не пуска.Хайде Тошка пускай и да правим коментар,преди Джартов да си е оправил компютъра,че като се включи ще ни натири,да не казвам къде.Нали знаете,че всичките му постове са пиперливи.Аз като новобранец,като не го знаех що за стока е много се впрягах на изказванията му.
              Скучно ми е без Джартов.Айде да съберем пари и да му купим един компютър,а до тогава Шипката да го кани по често на гости и да ползва неговият компютър.
              Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 19-10-08, 19:37.

              Коментар


              • #82
                До: Към съфорумците от Казанлък и региона

                На Тодор му се събраха 4 агнета за съботата, та сигурно още му е тежко и се урига на агнешко! Ще му трябва време да си почине!
                КЕФА ЦЕНА НЯМА! Борис Кърчев

                Коментар


                • #83
                  До: Към съфорумците от Казанлък и региона

                  имам хубави клипове казвайте как се качват щот съм прос
                  Eвгени Филчев
                  Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                  Коментар


                  • #84
                    До: Към съфорумците от Казанлък и региона

                    Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
                    имам хубави клипове казвайте как се качват щот съм прос
                    Пращай ги на Тодор на скайпа той ще ги качи.
                    Абе Тоше ти нещо да не си сърдит?Влизаш излизаш от темата и никакъв коментар.
                    EEEEEEEEEEEEEE Шорцата май и той се е регистрирал,освен ако някой друг не му ползва името.Шори добре дошъл в форума.

                    Коментар


                    • #85
                      До: Към съфорумците от Казанлък и региона

                      Първоначално публикуван от vitliemof Преглед на мнение
                      Пращай ги на Тодор на скайпа той ще ги качи.
                      Абе Тоше ти нещо да не си сърдит?Влизаш излизаш от темата и никакъв коментар.
                      Ми пиша бе жоре - то лесно ли е мислиш
                      Филчев - прати ми клиповете на пощата - info@kazanlak.com и ще ги кача

                      Тъййййййййййййййййй

                      Преди 2-3 часа се прибрах
                      Трябва да ви кажа, че това беше един страхотен уикенд за мен.

                      Още в петък в 17 тръгнахме за Дюля, да отпразнуваме юбилеят на Ива - съпругата на Доката

                      Тръгнах за там с много преповдигнато настроение, понеже и с вас уговорките за събота вече бяха факт.

                      В таз криза, за последните 2 дни ядох от 5 агнета и сега не знам колко време ще се уригвам на агнешко

                      В събота, както се разбрахме, тръгнах от Дюля за Бузлуджа, като се постарах да бъда към 12 там.

                      Близо час не видях никой и обикалях като луд баирчетата и пътечките наблизо.

                      Нямам много снимки ама и с този апарат ми е много криво да снимам - по бавен добитък от него няма..

                      И като стана дума за апарати - ако някой е намерил в гората Panasonic-Lumix FZ5 и желае да го върне на собственика срещу почерпка да се обади

                      Атово падало и Бедек ги качих мисля 3 пъти и по едно време се сетих че мога да щракна красотата която се виждаше. Облаците бяха на такава височина, че сякаш се подпираха на пилона до чинията на паметника на Бузлуджа



                      Поглед към розовата долина



                      И както обикалях разбрах, че народа е на хижа Бедек. Отивам там - то няма и 10 човека.

                      Оказа се, Шорито е имал проблем с мотора, а пък Борис е пукнал картера на CRF-a на Жоро

                      Отправихме се към бившата резиденция на Тато, където да поседнем че и да хапнем

                      Седнахме, и без много суетня налетяхме на тавите, за да унищожим съдържанието им

                      Лично аз се пукнах от смях и се запознах с доста колеги.
                      Съжалявам само, че не можах да остана много време.

                      Ето така изглеждаха нещата




                      Познайте кой беше единственият джентълмен, поздравил единствената дама в компанията?
                      Естествено - САМО ЧИЧКО ФЪР




                      И като на всяко класно мероприятие, трябваше да има и жива музика. Благодарение на Чичко Фър ви представям не безизвестната рок банда "Мутките"



                      Трябваше да има и трети сред тях, но при тази известност и PR няма начин да няма разногласия в групата
                      От момента в който "забиха", Чичко Фър беше на стола отгоре



                      Не знам дали ще се усети ама се загледайте в снимката. Вижте желанието на тези хора да ни впечатлят със сценично поведение и хубава музика!!!



                      Естествено Чичко Фър трябваше да ги поощри подобаващо

                      Като в онази реклама:
                      ...А тези хора са спокойни ...


                      Къде ли застраховат?

                      Този здрав българин е Добри. Той беше човека, който ни докара провизиите до хижата.
                      Казали му да вземе на Борис агнето от едно място, той отишъл на друго да го търси, и безмалко агнетата да станат 3

                      Трябваше да се връщам, че ейтози ме чакаше, и като усетил че ще се забавя тръгнал да ме дири
                      Ама сме се разминали някъде


                      Искам да изкажа благодарности на Борис и Сената че ни нахраниха с агнешко и дробсърмичка
                      На Шорито, че организира печенето на едното агне и напазари каквото имаше нужда

                      На Чичко Фър, за осигурената рок група
                      И на всички, които се включиха по някакъв начин в това мероприятие, дори и само с присъствие
                      Последно редактирано от Тодор Пашов; 19-10-08, 20:25.
                      EnduroX Alba-Damascena 2019

                      Коментар


                      • #86
                        До: Единствената и неповторима група от Енина

                        От днес,в форума има още един голям човек от Енинската група.И понеже е голям човек,реших да му направя подобаващо голямо посрещане.Казвам ДОБРЕ ДОШЪЛ на ШОРЦАТА:

                        Коментар


                        • #87
                          До: Единствената и неповторима група от Енина

                          Първоначално публикуван от vitliemof Преглед на мнение
                          От днес,в форума има още един голям човек от Енинската група.И понеже е голям човек,реших да му направя подобаващо голямо посрещане.Казвам ДОБРЕ ДОШЪЛ на ШОРЦАТА:
                          Бъркаш Жоре,
                          Шорито отдавна е тук ама само ни гледа сиирите като си чешем езиците
                          EnduroX Alba-Damascena 2019

                          Коментар


                          • #88
                            До: Единствената и неповторима група от Енина

                            специално по желание на Чичко Фър ,малко видео от мероприятието на Бузлуджа и по-специално оркестъра на Мутките..
                            http://www.vbox7.com/play:ab4dbad4
                            http://www.vbox7.com/play:3b187840
                            http://www.vbox7.com/play:ecabec4b
                            за съжаление най-интересното видео е доста дълго и прекалено голямо за качване и ще търсим друг начин да го покажем,някой ако се сети да казва!

                            Коментар


                            • #89
                              До: Единствената и неповторима група от Енина

                              Първоначално публикуван от MitakaNX Преглед на мнение
                              за съжаление най-интересното видео е доста дълго и прекалено голямо за качване и ще търсим друг начин да го покажем,някой ако се сети да казва!
                              Изпрати ми го на Info@kazanlak.com и ще го кача
                              EnduroX Alba-Damascena 2019

                              Коментар


                              • #90
                                До: Единствената и неповторима група от Енина

                                Линк за теглене на най-ценното видео от купона
                                http://4storing.com/0tfk0/bc55a7ee5a...2ca6e7432.html

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X