Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки в "Долината на Тракийските царе"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Разходки около Казанлък

    А ето го и Васко
    Бая зор вижда днес






    А ето и поредните опити на една хондичка CR 125 по стръмната пътека





    Ето и ЦР-ката




    Ето го васката пак





    малко след тези места, имаше едно куцо място, където успях да вирна мотора и той да тръгне пред мен - без мен
    за сефте го правя този номер ама много се изкефих - чувството е страхотно - не се майтапя






    Ето и последния екстрем


    Забелязвате ли, че апарата на филчев не може да ме хване, щот съм много бърз



    Точно тук започна да ни вали сериозно дъжд
    А километър нагоре - суграчица и мъгла - класика







    EnduroX Alba-Damascena 2019

    Коментар


    • До: Разходки около Казанлък

      Ето последното видео - поредното изчзване и сбиране на групата




      от тук тръгнахме към българка да починем, хапнем и стоплим
      вижте по - горния клип - няма сняг
      да ама не - след 10 мин вече имаше поне 3 санта сняг

      Пристигнахме на българка с доволни погледни към съществуващата сграда с покрив и камина


      успяхте ли да видите машините в дъното?


      И като почнахме там - ядене, пиене, кючеци...

      абе почивка

      по едно време обаче решихме че трябва да си ходим

      е тогава настана веселбата - поне за мен персонално








      200 метра след българка по пътя към дюля паднах и счупих капака на скоростите
      масла, ла..на... гадост. и всичко това в сняг 10 санта поне.
      абе веселба

      искам специално да благодаря на Шорито!!!
      ако някога мислите да ходите някъде - правете го с хора като него.
      видя проблема, направихме инвентаризация и оценка на ситуацията и веднага решихме изхода от проблема

      извадих въжето и ме дърпа от българка, до дюля!!!
      паднах поне 30 пъти, изкълчих си крака, умрях от студ и си почупих мотора
      това са 10 км теглене - в сняг! (мамка му и сняг - ако не е на пампорово не ми го хвали)

      От там Шорито ме качи на мотора и ме закара до Енина, по преките пътеки - без нито веднъж да паднем

      Стопирахме в барчето за един чай с ром, че вече бях ледена пръчка, и от там с колата ме закара до града

      Шори - евала брат - рядко има такива хората като теб!!!
      Поклон и респект (и не само... ама аз ще ти кажа друг път - ще ти мирише на агне)

      Айде стига толкоз че вече 1 час пиша а жената ме ръчка
      Последно редактирано от Тодор Пашов; 22-11-08, 23:52.
      EnduroX Alba-Damascena 2019

      Коментар


      • До: Разходки около Казанлък

        Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
        Утре ако има още по-луди, идвайте в Долно Изворово ! Голям майтап ще пада по пътеката към Жълти връх.
        Да знаеш - лудите днес се налудуваха (ама знае ли се...)

        Пичове - честно ви казвам - аз повече в сняг няма да карам
        то това не е кеф а си е живо убийство
        EnduroX Alba-Damascena 2019

        Коментар


        • До: Разходки около Казанлък

          Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
          Я да се покажат на бял свят четиримата хубавци с моторчетата дето минаха покрай мен в снега днес по обяд,начело с Дончо.Май не се прибраха на ход
          Доката беше супер въодушевен тзи вечер.
          Преразказвам по памет - дано не греша
          - Братчето ми - днес беше бая гадно. На едно място паднах с мотора, ама го държа - и почнах да се въртя с него легнал на земята в кръг
          EnduroX Alba-Damascena 2019

          Коментар


          • До: Разходки около Казанлък

            Браво пичове, изкефиха ме клипчетатаСамо не разбирам, тоя първия улей(или пътека), толкова не ми се видя тегав, а нещо брахте ядове там
            0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
            Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
            Суперскан България www.decbg.com
            Машинно почистване на DPF/FAP филтър

            Коментар


            • До: Разходки около Казанлък

              Първоначално публикуван от kiki.t Преглед на мнение
              Браво пичове, изкефиха ме клипчетатаСамо не разбирам, тоя първия улей(или пътека), толкова не ми се видя тегав, а нещо брахте ядове там
              #1.Беше им за 1-ви път по тази пътека.#2.Суха,рохка,песачлива почва.#3.За 50% от изкачването е важно поддържане на скорост а тук ектриймите са след завоите,без видимост.#4.По клипове и снимки не личи!!!
              Eвгени Филчев
              Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

              Коментар


              • До: Разходки около Казанлък

                Чак сега гледах клиповете и само се чудя,защо там където всички виждат зор и изглежда че се изкачват,се вижда все едно че Шорцата се спуска.Толкова спокойно си преминава

                Коментар


                • До: Разходки около Казанлък

                  Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                  Чак сега гледах клиповете и само се чудя,защо там където всички виждат зор и изглежда че се изкачват,се вижда все едно че Шорцата се спуска.Толкова спокойно си преминава
                  Този човек паднал или закъсал не съм го виждал.Той също е човека-пътна помощ като мен,закъса ли някой,закачаме го
                  Eвгени Филчев
                  Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                  Коментар


                  • До: Единствената и неповторима група от Енина

                    тоше как е братко пребра ли мотора от сериозното патишествие 10км със сериозен впряг и после на гръб още 25км мен ко питаш съм готов за нови подвизи ама и чичко фър да е там да погази малко сняг да го яде и тои големия х-и не се притесняваи другия път ще си вземем един танк че да кара последен че нащи влекачи са все първи и не се сещат за последния тикви такива еи за това сме единствена и неповторима

                    Коментар


                    • До: Единствената и неповторима група от Енина

                      Първоначално публикуван от d.6orca Преглед на мнение
                      еи за това сме единствена и неповторима
                      Ама никой не е почерпил още кръсникът нали.

                      Коментар


                      • До: Разходки около Казанлък

                        По- печен пич от Шорито няма бе Жоре
                        Аз затова гледам все край него да се навъртам
                        А ако знаеш ква китна гледка бяхме като ме дърпаше...

                        Яд ме е че нямаше кой да снима паданията ми

                        Шорито върви като танк напред и от време на време, когато свободната ми превключи и задната гума забие като на спирачка, той продълава да дърпа все едно нищо не е станало

                        абе веселба голяма беше тоз ден
                        EnduroX Alba-Damascena 2019

                        Коментар


                        • До: Единствената и неповторима група от Енина

                          Искам да чиститя първо на Филчеви-G новата къщичка.Филчев имам една молба:Чичко Фър знае,че имам слабост,към балканските къщи,така че ще те помоля,ако не ти представлява трудност,нащракай някоя снимка и пусни в темата,да погледам.Имаш ли двор?Ако имаш,започвай в единият ъгъл,да правиш къща за гости,от типа "Фърова Къща" тази дето я строи в момента,че като дойда на лято,право при теб идвам на гости.Ще взема една метла,че на нова къща,се ходи с подарък.
                          Първо,като видях тази снимка,понеже е малка,и не се вижда хубаво,си помислих,че е "Морски Фар" така свети.Ама като се загледах,той чичко Фър,свети от малките ракийки изпити по няколко пъти.
                          Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 28-11-08, 06:42.

                          Коментар


                          • До: Единствената и неповторима група от Енина

                            Да нахакам,няколко стари снимки.Ами така де,на който му е счупен мотора,ще кара само на спомени.
                            Чичко Фър е сложил таралежите под мишниците и се гласи нещо да ми се кара.



                            Тука чичко Фил попушва блаженно.И малко се е окалял.



                            Тавана на чинията-Бузлуджа.Малко размазан,абе много размазан.


                            От тука,е гледал тодор Живков,когато са му идвали гости.Терасата на чинията.

                            Новият мотор на чичко Фър.Тъкмо си го беше купил и аз отидох да ме почерпи.Той,обаче реши,че трябва да покараме.

                            Извадиха ми един мотор,и ето ни на енинските баири.На мен се падна честта да карам ето тази ямаха:

                            Веднъж и чичко Фър,да се снима до един истински състезател.


                            Друг момент,от каранията ми из енинските балкани.Фъра разговаря,с някакъв човек.Този човек съм аз.Защо карам тази нива ли? Ще разберете от по следващата снимка.


                            Ето защо карам Нивата:Ами защото немога да карам мотор.Имам нещо бяло и странно на ръката и тежи отгоре на всичко.Никой да не пуска снимките дето карам мотор с гипса Това до мен,е моето малко слънчице.За дъщеря ми говоря,чичко Фър,ми е Голямото слънчице.




                            Ще завърша с любимата ми снимка,понеже си смених аватара,на който му е мъчно за старата ми снимка,да си я гледа тука.


                            Вие бяхте,с кратките мигове,от живота на ВитлиемоФ.Можете да ми поблагодарите,че ви направих съпричастни към моят живот.
                            Айде всичко най-евентуално.
                            Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 28-11-08, 16:56.

                            Коментар


                            • До: Разходки около Казанлък

                              хаиде бе тоше никои нищо не казва ще ходими ли някъде няма ли да ходим ---ако ходим с какво и с кого в момента съм в невидение чукни малко информация

                              Коментар


                              • До: Единствената и неповторима група от Енина

                                Браво бе Жоре,ти си готов за управител на музеи за(АЛМАНАХ ЗА ЕНДУРОТО В БЪЛГАРИЯ) от къде ги измъкна тия извехтели снимки?А за снимката ми с шампиона мога само да се гордея защото рядко можеш да се снимаш с бивш и настоящ шампион
                                Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                                Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X