Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки в "Долината на Тракийските царе"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Към съфорумците от Казанлък и региона

    Първоначално публикуван от tapotoparche Преглед на мнение
    Тодор най-много яде от агнето ...
    Аййй - хвана ме
    то и ми личи мааму
    Кой ще е следващият дето ще влиза че взех да се облизвам вече
    EnduroX Alba-Damascena 2019

    Коментар


    • До: Единствената и неповторима група от Енина

      Първоначално публикуван от tapotoparche
      Мисля, че тук Витлеемов трябваше да качи снимките на Фър-а от купона миналата събота, ама нейси! Незнам 'що се пренебрегва тази тема?
      Защото от съфорумците....... тръгна идеята за срещата.Нищо не се губи.Излизайте утре за нови снимки.Чичко Фър вече знае как да ми ги прати.

      Коментар


      • До: Единствената и неповторима група от Енина

        Никой не е по голям от хляба.Освен Филчев

        Та въпроса ми беше,той към енинската група ли спада,или към Казанлък?

        Коментар


        • До: Към съфорумците от Казанлък и региона

          Айде бе Тоше, гледам си тука, пускай снимки от днес!
          КЕФА ЦЕНА НЯМА! Борис Кърчев

          Коментар


          • До: Единствената и неповторима група от Енина

            Абе според мен трябва да се направи списък на енинската група и да се залепи на караваната! Да се знае кой кой е ....! А аз като видя списъка и почвам да събирам членски внос - в касата на кабелната!
            КЕФА ЦЕНА НЯМА! Борис Кърчев

            Коментар


            • До: Към съфорумците от Казанлък и региона

              Първоначално публикуван от todos
              Ще си го търся като наследство ей )
              Че Борис днес тАфтАр не ми подари - то ясно
              Ама пък покарахме здраво. Средна гора е според мен идеалното място за каране - понеже не съм видял друго.

              В 9 беше срещата на ОМВ - аз, Дочко, Андро и Папана.
              Аз закъснях "леко" - едно кафе даже не ми дадоха да пия.


              Андро не беше карал повече от 2 месеца мисля и днес доста се поизпоти
              Още с тръгването веселбата започна. Тъкмо на излизане от Кънчево, се забихме по една пътечка. Андро успя да изправи АТВ-то на 2 задни колела. Ама имам предвид - то така си стоеше в покой
              Голям зор видя милия още на старта
              Докато извадя апарата обаче, и той го свали вярвайте - беше страхотна гледка .




              И като поехме към средногорово - решихме пътьом да се отбием да хапнем по една супичка на Синята река.

              Видяхте ли Доката колко е щастлив?



              След супичката лично на мен ми беше трудно ставането от масата - мерак ми беше да поседим още


              Ама то може ли с тез ендурджии...


              И като дадохме една газ към Каваклийка - лудница
              Минахме по левият път от Средногорово към каваклийка. Много е готин, като изключим клоните дето те пердашат през лицето. Точно на един такъв, Доката затваря очи ама прави грешката да даде газ. Резултатът - влезе в едни коловози и после по гръб. От падането изкриви кормилото на мотора и се наложи support-a да се намесва.
              Доката беше доста ядосан заради това падане, ама както казваше един колега - който не кара - не пада








              По едно време мина патрулката, и като видя как се суетим около CRF-а на Дочко, кво ли си рекоха - тия ше го крадат. Спряха, ама като им обяснихме каква е работата взеха че започнаха да помагат




              За което сме им благодарни много

              Оправихме кормилото и хайде към Каваклийка


              От там, се спуснахме към Турия, а от там на бензиностанцията, на разклона към Павел Баня. Нахранихме катърчетата и тръгнахме да търсим небезизвестият - "Брат'чеда" (Мустафа), който беше някъде по язовира за риба.
              Основно карахме по дъното на язовир Копринка и на доста места пресичахме реките, които се вливат в него. Но познайте каква кал е там и как се затъва. На едно място, след като Папана и после Доката минаха, аз не успях
              Мотора така затъна, че дори с АТВ-то видяхме зор да го извадим от калта





              Извадихме мотора, и газ към Брат'чеда. Познайте като стигнахме какво намерихме



              Ай сега ми кажете, че не е класика в жанра а? Палатката, девойката, джипа, рибата, огъня. А Нела кви катми беше направила - просто нямам думи - страхотия.
              Хапнахме по една кътма и бегом към Казанлък, че времето взе да напредва.
              И както можете да предположите, продължихме да караме по язовирното дъно, и на едно място имаше по - голяма "рекичка" за прекосяване. Дочко раздава една газ с CRF-a, но точно там тинята бе голяма и не можа да отскочи добре и направи доста зрелищно падане. За щастие нищо му няма и за нещастие не снимах с апарата.
              Андро мина с АТВ-то ама аз като видях Доката как се "търкаля", ме хвана шубето и не се престраших. Бутах - ама - страх лозе пази.
              Папана го "скокна" ама и него като го видях как се приземи- още повече ме хвана шубето
              Както и да е. От там газ към Казанлък.

              Прибрахме се в халето на Доката, за да измием машинарията. Що кал падна - не е истина.


              Но си заслужаваше.
              Денят беше страхотен
              EnduroX Alba-Damascena 2019

              Коментар


              • До: Към съфорумците от Казанлък и региона

                Ей Тоше добре, че го намери тоз фотоапарат, я виж какви снимки прави! Само не разбрах, кАтми или кЪтми ядохте? И гледам добре се учиш, аз поминалата седмица загъках така мотора в реката и ти да не видиш от мен и ти гък...!
                КЕФА ЦЕНА НЯМА! Борис Кърчев

                Коментар


                • До: Към съфорумците от Казанлък и региона

                  Айде заповядайте при нас.Намерих място за нощувка.Хижата е в перфектно състояние.Да давам ли телефон за резервации

                  Коментар


                  • До: Към съфорумците от Казанлък и региона

                    Аз съм за... ако може на мене да резервираш едно място до ....

                    Коментар


                    • До: Към съфорумците от Казанлък и региона

                      Ванка(Чинел),няма да стане работата.Нарочно изчаках целият ден,да се запише и някой друг,но уви луксът,не е достъпен за всички.Хижата е реномирана,и условието е да се резервира цялата.Ще се наложи да ти търся друго местенце,не чак толкова хубаво,понеже си сам.

                      Коментар


                      • До: Към съфорумците от Казанлък и региона

                        късно го виждам ама и по - рано да го бях видял, нямаше да се запиша. то това сигурно е 6 звезди - кой знае кви сметки ще се плащат

                        за нас нещо по - непритенциозно трябва
                        EnduroX Alba-Damascena 2019

                        Коментар


                        • До: Към съфорумците от Казанлък и региона

                          Първоначално публикуван от todos Преглед на мнение
                          късно го виждам ама и по - рано да го бях видял, нямаше да се запиша.
                          Ами няма,ти нямаш подходящ костюм.Това заведение е за изискани клиенти.Още повече неможе да се внася храна,та незнам какво ще се прави с агнетата

                          Коментар


                          • До: Към съфорумците от Казанлък и региона

                            Преди малко ми се обади Ради да ми каже, че се събираме в неделя от 8 часа на Светицата.
                            Ще идем да видим Габровци
                            Ще караме по траковоте на мотори експерт от състезанието в габрово
                            Джартов спомена нещо за хубави гуми че трябва да имаме - ама да го слуша който иска

                            Жоре (Витлиемов) - ние кокалите си ги събираме да храним кучетата бе
                            Последно редактирано от Тодор Пашов; 31-10-08, 20:45.
                            EnduroX Alba-Damascena 2019

                            Коментар


                            • До: Към съфорумците от Казанлък и региона

                              Днес беше един мнгоо кофти ден.
                              По - късно ще разберете защо, но да караме по ред.
                              Сутринта в 9 на ОМВ - на кафе - бодри и свежи.
                              Жоро идея няма какво го чака в този на пръв поглед супер ден

                              Дочко също


                              Пием кафе и вече се суетим около машини в очакване на Папана. Тази седмица той закъсна - не съм аз


                              Тръгнахме от ОМВ към Енина и след това Крън, за да се срещнем там с Папана


                              От мерак за каране, се покатерихме на едната могила, че да ни види от далеч.



                              Вече всички се събрахме и газ към Бузлуджа. Минахме по Каменистата пътека. За сефте минавам от там и трябва да ви кажа че е супер гадна
                              Акъла ми взе. Дали защото не бяхме в кондиция, или защото имах проблем с предницата на мотора, но там ми се разказа играта. И не само на мен
                              Жоро и той видя голям зор.
                              Последно редактирано от Тодор Пашов; 02-02-10, 23:54.
                              EnduroX Alba-Damascena 2019

                              Коментар


                              • До: Към съфорумците от Казанлък и региона

                                На едно място ми излезе джигеря и добре че доката се смили над мен че да ми изкара мотора. Тук вече и от вървенето се изморих. абе гадна работа


                                Изкарахме моторите от гадното място и гас нагоре. Пътеката беше хубава след камъните, обаче един инцидент ни смачка кефа тотално.
                                Един клон, обърнат към наклона на пътеката се блъска на Доката в окото и ето резултата.


                                Мен ако питате - малкия дявол е работил, щото сантиметър настрани и Дочко остава бе око. Жив късмет. За това - слагайте си очилата винаги. Не че и тогава сте обезопасени, ама късмета си е късмет и квото може, за да се предотврати такъв проблем, трябва да се направи

                                Доката се държа супер мъжки, пика си на окото (съвсем сериозно!!!) и продължихме нагоре към Ален чучур (Таралежкова чешма) за да промием окото вече с вода, и да сложим един студен компрес

                                Последно редактирано от Тодор Пашов; 02-02-10, 23:55.
                                EnduroX Alba-Damascena 2019

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X