Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Риск клуб Габрово организирани разходки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

    В събота ще имаме гости от Русе.Ще спят в Трявна на Бръшляна.
    Искат разходка.Има обаче вероятност аз да не мога да присъствам.
    Много моля някой да се наеме с задачата да разведе гостите по нашите пътечки.
    Сигурен съм че, ще се радват че аз отсъствам!!!
    Моля който да ги води, да бъде по милостив към тях!
    Те са от най екстремния клуб,в който членува и Иван-Чинела така наречения "ТЮФЛЕК-РЕЙСИНГ".
    Ама отсъствието ми не е много сигурно,не се радвайте предварително.
    Последно редактирано от Петьо Джартов; 19-07-11, 11:39.

    Коментар


    • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

      По принцип, обичам да карам в събота. За мен няма да е проблем да се повозим с колегите от Русе. Ако някой, освен мен, желае да ги подондуркаме нека пише или звънне по тел. 088888 6531. Не знам кога ще пристигнат момчетата, но в тези жеги е добре да се тръгне по-рано. Джар, само мотори ли ще има или и тракторчета?
      Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

      Коментар


      • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

        Малко снимки и клипове със закъсниение от неделя.Джартони прочете в пресата къде ще караме и веднага дойде на Шипка със семейството






        За спомен н.....а... любим(ия)ата



        Няколко клипчета за да разберете как е протекъл денят

        Нашите деца

        Тук семейство Джартони организира пикника,за което много сме им благодарни



        Майсторягите показваха класа

        Коментар


        • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

          Момчета. В неделя сме при вас трима Човека от Плевен и не знам още колко от Враца. Венко, Джартони на тия от Враца имате да си и връщате ха ха ха.
          За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

          Коментар


          • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

            Пишете ме и мен в списъка.Дано момчетата измислят добър маршрут че предният път Ренди остана недоволен ,много му било лесно и без интересно.

            Коментар


            • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

              Първоначално публикуван от Krasimir Djantov Преглед на мнение
              Момчета. В неделя сме при вас трима Човека от Плевен и не знам още колко от Враца. Венко, Джартони на тия от Враца имате да си и връщате ха ха ха.
              Ако можете елате по раничко към 9:00 да тръгнем от Лукоила че в 10:00 е старта на рали Узана да погледаме малко апък после ще видим каде ще се наиграем

              Коментар


              • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

                Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                В събота ще имаме гости от Русе.Ще спят в Трявна на Бръшляна.
                Искат разходка.Има обаче вероятност аз да не мога да присъствам.
                Много моля някой да се наеме с задачата да разведе гостите по нашите пътечки.
                Сигурен съм че, ще се радват че аз отсъствам!!!
                Моля който да ги води, да бъде по милостив към тях!
                Те са от най екстремния клуб,в който членува и Иван-Чинела така наречения "ТЮФЛЕК-РЕЙСИНГ".
                Ама отсъствието ми не е много сигурно,не се радвайте предварително.
                С едноседмично закъснение - хиляди благодарности и едно "Мерси" от "Тюфлек Рейсинг" - беше чудесно !

                Коментар


                • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

                  Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                  В събота ще имаме гости от Русе.Ще спят в Трявна на Бръшляна.
                  Искат разходка.Има обаче вероятност аз да не мога да присъствам.
                  Много моля някой да се наеме с задачата да разведе гостите по нашите пътечки.
                  Сигурен съм че, ще се радват че аз отсъствам!!!
                  Моля който да ги води, да бъде по милостив към тях!
                  Те са от най екстремния клуб,в който членува и Иван-Чинела така наречения "ТЮФЛЕК-РЕЙСИНГ".
                  Ама отсъствието ми не е много сигурно,не се радвайте предварително.
                  Първоначално публикуван от ЗМЕЙ Преглед на мнение
                  С едноседмично закъснение - хиляди благодарности и едно "Мерси" от "Тюфлек Рейсинг" - беше чудесно !
                  Тука са снимките от разходката с ''Тюфлеците" .
                  http://www.offroad-bulgaria.com/show...24#post1595024

                  Коментар


                  • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

                    Във вторник отново се намери някой мръсник да ни вгорчи живота.След всичко хубаво Ивайло и Венко извадиха лошия късмет да минат през на някое копеле гадното творение.
                    Днес бях изключително ядосан и афектиран и реших да отида да потърся.
                    Нали знаете обаче че,който търси намира!




                    А кажете сега,на какво прилича това ? Какво заслужава този ?

                    Коментар


                    • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

                      Абе Джартов до кога ще ги търпитите тея малоумници,най лесно да разберете кой е извършителят е да питате коя ловна дружинка ловува в този раьон,всичките малоумници се движат със джипове,и ги оставят някъде,проследете къде и им изрежете гумите така че единствено да станат за хранилки на прасетата,вярвай ми всички са замесени,и затова карайте наред,след като направите това гаранция че повече проблеми няма да имате,на един джип нови гуми ще легнат 1000лв,ще си помислят друг път,сега на 13 август имат откриване на лова на дребен пернат дивеч,действайте.

                      Коментар


                      • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

                        Тцтцтцтцтцтц това е .... нямам думи. Че то не само гумите ами недай си боже някои да падне и да се нарови на тая простотия кво правим Аз съм ЗА мнението на hristo jivota , че даже и ако се разбере кой е един хубав бой по канчето и всяка жаба да си знае гьола.
                        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                        Коментар


                        • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

                          Еи дано да ги намерите койо са тези. И да им ги набутвате тея железа в задни**те, пък нека другия път ако искат и още по-сложни форми да измислят.

                          Оф като гледам това спрямо тонколонката колко е голямо, чак не ми се вярва какви олиго**ени има.

                          Джарта все на една и съща пътека ли ги намирате тези "инструменти"?
                          Иван Маринов
                          Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                          ЕНДУРО ВАРНА

                          Коментар


                          • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

                            Според мен не е зле да се подаде един сигнал и в РУ на МВР. Набиването на тези остри и дълги шишове доста ми прилича на опит за извършване на престъпление /поне такова ще е ако някой се наниже на тях при падане/. Такава злополука може да стане не само с моторист. При следващи намерени арматури, може без да се пипат, да се направи оглед от полицаи и да се дадат насоки за автора на деянието. Вярно е, че в България все чакаме някой автобус с деца да се размаже, за да разсъждаваме дали е неизправен и опасен, но има и съвестни полицейски служители.

                            Коментар


                            • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

                              Не мога да се светна този който го е поставил има ли представа какво може да предизвика ????

                              Ако е необходимо да дадем урок на ловджии и други можем да доидем и на 13-ти да им оправим лова.
                              ГЛАВИ МЕ БОЛИЧКАТА

                              Коментар


                              • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

                                Като ги гледам тия "изобретения" се чудя колко ли болен мозък трябва да си да направиш и да поставиш такова нещо? На моето село на едно момче му бяха вързали тел между две дървета. Видял го в последния момент, но не карал бързо и телта само го свалила от мотора. Детето се оттърва само с рана на шията. Бях ужасен като ми разправи какво е станало, а можеше и по лошо . Идиотите и изродите край нямат.
                                Диян Димитров

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X