Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Риск клуб Габрово организирани разходки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

    Ето и кратко продължение на Витлемовия апарат с моята огромна 256МБ-това карта която като кореняк габровец си прибрах след карането

    Първа почивка с вдигнати ръце и разкопчани дюкяни ама пък усмихнати


    Пепи все още неможе да се нарадва на мотора си и терените за каране в БГ


    Джартата обръстнат от 2те страни и сресан


    Дойде и време за първия профилактичен ремонт на бетата двама държат, а третия смело набива с камъка, технологии от 21-век преди и 21 след христа


    Катеренето на ски пистата на Узана, досега не бях я качвал толкова бързо, зимата влекчето едва пълзи нагоре










    Пепи да си сложи тази снимка в рамка, направо си за списанието дето ти дадоха берга



    Направихме си някоя друга снимка на географския център на България и газ към пътеката с корените, където за моя изненада имаше нова пряка директно нагоре, ама се получи мъничка тапа от състезатели в клас хоби













    Ето я и енинската планина, камъните са рядкост














    Е тази снимка ми прилича на онази горната със спалнята
    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

    Коментар


    • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

      Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
      ама се получи мъничка тапа от състезатели в клас хоби
      Е, да не се притеснявам. Аз съм от експертите, значи не съм виновен . Краси, ама този фотоапарат на 3 МП снима като през тензух .

      Коментар


      • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

        Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
        Е, да не се притеснявам. Аз съм от експертите, значи не съм виновен . Краси, ама този фотоапарат на 3 МП снима като през тензух .
        Жоро не е проблема в резолюцията, дали ще е 3 или 7 качеството на снимката се определя от оптиката и фокуса и настройките на апарата. Търси проблема на друго място
        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

        Коментар


        • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

          Абе много хубави снимки са станали,аз имам още некоиа друга снимка ама ша пусна по късно.Искам да бллагодаря на господин Витлиемов и господин Джартов за добре организираната разходка и се надявам да има още разходки от този тип.Габровския балкан е супер за каране и съм много възхитен от всичко което видях .
          Последно редактирано от Краси; 11-08-09, 21:22.
          Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
          0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

          Коментар


          • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

            Доволен ли е а ? Прекара ни по пътеки от които си изплюхме белите дробове останалите снимки са тук:http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...postcount=3063 http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...postcount=3064 http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...postcount=3065 http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...postcount=3066

            Коментар


            • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

              Хубава работа е да имаш приятели модератори-веднага ти вършат работа.Ето Тошко пратих му снимките и веднага ги е качил.Евала Тошко,като разбия буквата А и продам арматурата ще купя едно агне и всичко необходимо и ще се затворим в някоя хижа и докато не го изядем няма излизане!

              Коментар


              • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                Хубава работа е да имаш приятели модератори-веднага ти вършат работа.Ето Тошко пратих му снимките и веднага ги е качил.Евала Тошко,като разбия буквата А и продам арматурата ще купя едно агне и всичко необходимо и ще се затворим в някоя хижа и докато не го изядем няма излизане!
                Eи пак по Габровски, няма ли да ви преседне,то бива бива цинцарлък ама то ва'што на нищо не мяза.То и агне се яде с дружина бе момци млади!!!
                Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                Коментар


                • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                  Кажете някоя събота или неделя като карате да дойда с вас аз съм от Севлиево но мога да си докарам атв-то до Габрово.
                  Последно редактирано от Стефан П.; 14-09-09, 20:41.

                  Коментар


                  • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                    аз с едно 125cc такива работи като вас дали ще мога да направя
                    Последно редактирано от Flashimba; 16-09-09, 20:23.

                    Коментар


                    • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                      Ето някоя друга снимка и от мен
                      Прикачени файлове
                      Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                      0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                      Коментар


                      • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                        Ей, добре че дойде един човек от Испания, да ни направи някоя снимка.Много сме смотани,само да даваме газ можем, нищо друго.

                        Коментар


                        • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                          Ето още малко
                          Прикачени файлове
                          Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                          0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                          Коментар


                          • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                            Стига бе Джартони всички снимат ама аз много обичам спомените та затова снимах толкова.Да ви кажа че каранията бяха супер и поне имах възможност да се запозная с членове на Енинската и Габровската група.Всички са много печени,имаше и някои дето ни зарязаха в гората та за това и в место на Шипка се качихме на Буздлуджа с Ренди ,но това са бели кахъри.Поздрави на всички.
                            Последно редактирано от pepimotos; 17-09-09, 21:25.
                            Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                            0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                            Коментар


                            • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                              А ето намерих още малко
                              Прикачени файлове
                              Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                              0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                              Коментар


                              • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                                И от мен една ...
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X