Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Риск клуб Габрово организирани разходки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

    Утре 1 май ще се проведе организирана манифестация до село Иганово.
    Тръгване 7.45 ч. лук оил.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

    Коментар


    • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

      Ето и малко материал от карането в неделя.

      Имахме гости от Плевен. Желанието им за по хард започнахме да го изпълняваме.



      Изчакване за ред.



      Има и успели да се качат.





      Денка се молеше за хаспел.

      Етого и баш майстора.

      И на него като на всички останали не му беше лесно.

      Групата но не в пълен състав

      Ето и допълнението.

      Плевенчани да не кажят, че Габровци не черпят.



      След това няплюскване с череши някои отодоха при Совка но ползвали само тоалетната.

      А ние отидохме да помогнем на Килеметорчето .



      Започнахме да се трудим.



      Докато се появи първият излишен приятел на чичко Фър. Безмалко да го обезглави .

      А дошлите с него легнаха на земята от страх.

      На Фъра йорсът/наковалнята/ се оказа мек но бързо намерихме по твърдо место.

      Профисионално изпълнение

      И тук започна веселба.

      Профисионализъм.









      Новата хонда нещо неслуша.







      Сменихме и жукеите но пак не се получи.



      Докато не се прояви най стария хондажия

      На Ренди му се приплака когато чу на какви обороти се качи.

      След отпушване на тапата всичко се нормализира.



      Но не за дълго.





      Ямахите не врели. Накого да вярвам.



      Сиирджии.









      А тук доста е стръмно и всички се пооплашихме но всичко мина успешно.





      А Ренди Викаше
      -Имам въже но няма да ви го дам.


      Коментар


      • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

        Ей голямо благодаря на габровци за почерпката и готината разходка , и тая седмица пак сме там да почерпят .

        Коментар


        • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

          Даааа и аз мога де кажа че всичко беше супер ама неможах да разбера едно тази Софка на кои е гадже.Ха Ха Ха
          За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

          Коментар


          • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

            Кой е този неграмотник дето не може да пише правилно? Совка или Софка? Браво бе!!! Другия път някоЙ ще остане гладен!
            Последно редактирано от viki terzieva; 10-06-11, 12:40. Причина: Отрицателната частица "НЕ" се пише ВИНАГИ отделно от глагола - например "не може"

            Коментар


            • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

              Здравейте остана ми малко време да кача някоя друга снимчица.
              Мисля, че гледката е ясна. Повече от оранжево няма.



              Щастливи в очакване на пътешествието.

              Малко червено за разнообразие.



              Първа спирка, естественно може ли да се подмине Рояла.

              И пуна газ по магисралата както казва Чинела.







              Вече наближаваме Дупница и баирите стават по сериозни.





              Керванът е вече на високопланинско.









              Караме и си викаме
              -Дупе да ни е здраво.





              Любезно посрещане от дамакините.

              В стаите цареше свежест и уют.

              А всичко това трябва да се види с очи.

              Не закъсняхме много да се доберем до масата защото Петьо постоянно ни подканяше.

              Захвана се здраво с четиво.

              И отсече това ще е.

              Малък ритоал Светльо навърши ..... години.







              Все още всичко е на ниво.

              Нооо докато ме е нямало Петьо изявил желание.

              Подрастващо поколение.

              Да замести Пайнарчето.

              И като влязох Двамцата ме гледаха като н....ни

              Но този жребец дебнеше в засада.

              Първа фаза.

              Опъваме здраво нали е на муфта.



              Горкия човечец наду му се главата.



              Вече сме на черешата, Ансамбъл Габровче започва представление.

              Брат му по съдба не изостана много.









              Дидко му се молеше поне веднъж да си опъне но не.
              На Петьо религията му забранява да дава,дарява, подарява и така нататък.

              за сега толкова след млко пак.

              Коментар


              • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

                Керванът е готов. Газ към Дупница там Будин ни Очаква

                Конете ги оставяме да си пасът.

                През цялото време тази ски писта ни беше трън в очите. Много и се канихме но на другия ден когато я погледнахме по отблизо се оказа невъзможно след средата е отвес.

                Тук стана каквото стана.Закуската,вечерята,ракията останаха тук

                Иво управителя на хотела каза, че тази вода била лековита.
                Явно нашето момче се беше разболяло много, неможа да му помогне.

                Пристигнахме на уговореното място.

                Тук Будин ни очакваше и ни кроеше шапки.









                Последни настройки.

                Групата в пълен състав.



                Някъде из Рила.





                Първа почивка.









                Красоти.



                Уж се беше отрекъл от оранжевия цвят. Няма как да стане то си му е в кръвта.









                Едвам дочакаха да си свалят каските и се започна. Не бе любов не бе чудо.



                Вече към три часа /петнадесет де/ Петьо си промени мнението. Преди това каза, че ще си излее всичката ракия в мръсния канал и повече няма да опита.
                Но нали знаете.Кон от зоб, свиня от помия и петьо от ракия как се отказват.



                Малко преди Паничище.В по малък състав сме защото трябваше някой да качи колите. Тук искам да БЛАГОДЯРЯ от мое име и от името на всички от БКС рейсинг за днешния ден на перфектния водач Будин, който задоволи всичките ни капризи.



                Тук днешната разходка приключи.





                Зареждане с гориво. От кого, естественно от най старшия той разпредели дажбите.

                На Диди беше заповядал да намаже веригите





                А може ли да не се пръснем навсякъде.





                Етого и човека, който въпреки многобройните си задължения успя да ни обърне доста внимание и да ни разведе то билата на Рила.

                Групата от втория ден е налице.



                Първа спирка.Тим хонда са недостижими.

                Хотела от птичи поглед.









                От този момент Чинела започна да говори за БЕТА.



                Тук ми беше нмого удобно но Чинела нали са приятелчета с Петьо не се забави със снимката.





                Така нареченото Отовишко езеро /дано не бъркам ако е така поправете ме/ Защото река Отовица извира от там.







                Окото.

                Има още малко но по после.

                Коментар


                • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

                  Нищо не си сбъркал досега, продължавай, с нетърпение очаквам и следващите снимки!

                  Коментар


                  • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

                    Браво бре Момчета. Кога е било това приключение ??? И при нас се беше зародила подобна идея за гости на Чинела, но много бързо абортира.
                    За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

                    Коментар


                    • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

                      Стамбето седнал и се кефи.

                      Тук на тази височина моторите започнаха да работят неравномерно на, което аз не вярвах когато ни говореше Чинела.

                      Просто красоти както споменах преди. Трябва да се видят неможе да се опишат.





                      Останалия екипаж от БКС рейсинг

                      Тук горе на върха сме ние, дамският екипаж са ни овековечили откъм езерото бъбрека.









                      Детския екипаж.



                      без коментар















                      Подготовка за отпътуване за да ни е лесно на другия ден.



                      Всичо е натоварено и се отправихме към ресторанта естественно.

                      Този момък и тази девойка се грижеха да не засмучим въздух.
                      И тук е може би мястото да благодаря и на Иван -Чинела и целият му екип, от мое и от името на целия екипаж за гостоприемството,за добре приготвените пържолкииии, за които до голяма степен заслугата е на Бай Иван до колкото подразбрахме.
                      Няма да забравим и Иво, управителя на хотела който за всяка наша прищявка намираше решение.

                      Към края на вечерта както си говорвхме, какво да видим.Пратеник на Осама Бен Ладен.
                      Веднага се запозна с нашето момче нали е най контактно от както го оперираха и му махнаха срамните клетки.

                      Сприятеляването не закъсня.

                      Не се помая много и започна да сбира харем.

                      И както виждаме нещата се получават.

                      За тази снимка съжалявам за качеството незнам защо се е получила така.Мислех да не я пускам но няма как обещах.

                      Този фунтан е на центъра на Сапарева Баня. Водата /парата/ която излиза от него е на 103 градуса.

                      А тук просто е голям кеф.Водата е 38 градуса.



                      А тук единият басейн е с около 40гр. дали не и повече а другия незнам Вачето може да кажи но на мен ми се струваше, че е около10гр.










                      ПУна газ към Габрово

                      Коментар


                      • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

                        Първоначално публикуван от vent68 Преглед на мнение
                        .....

                        ПУна газ към Габрово
                        Много добър репортаж спретнахте, даже ме трогнахте до сълзи и следващият път обещавам да ви заведа, и до язовир Калин.

                        Първоначално публикуван от Krasimir Djantov Преглед на мнение
                        Браво бре Момчета. Кога е било това приключение ??? И при нас се беше зародила подобна идея за гости на Чинела, но много бързо абортира.
                        Що, да не би да ви е страх от мечки....??? То нашите не са по-различни от врачанските.!!!

                        Коментар


                        • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

                          Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                          Много добър репортаж спретнахте, даже ме трогнахте до сълзи и следващият път обещавам да ви заведа, и до язовир Калин.



                          Що, да не би да ви е страх от мечки....??? То нашите не са по-различни от врачанските.!!!
                          Ванка. Ако зависи от мен тръгвам още сега, но нямам съмишленици. Пък сам човек знаеш само за къде е.
                          За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

                          Коментар


                          • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

                            Първоначално публикуван от Krasimir Djantov Преглед на мнение
                            Ванка. Ако зависи от мен тръгвам още сега, но нямам съмишленици. Пък сам човек знаеш само за къде е.
                            Значи, в една кола се събират по 4 човека! Товариш мотора на ремаркето, качваш 3 плевенчанки, руса, чернокоса и червенокоса и пУна газ към Дупница.
                            Така точка първа да не си сам е изпълнена, сега ще кажеш, ами в гората??? Там ще сме много, пак няма да си сам, а мацките ще оставим на един плаж.
                            Вечерта ти обещавам, че и да искаш ПАК няма да си сам....а за момичетата ще има "рецитал" от Гаргата плюс много бонуси!!!

                            П.П. А познай КОЯ ще е за мене???

                            Коментар


                            • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

                              Eто това се вика работа,всичко да свърши Шефа!!!
                              ЕЕЕ, обичам го този Шеф бре!

                              Коментар


                              • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

                                [QUOTE=Chinela;1577628]Много добър репортаж спретнахте, даже ме трогнахте до сълзи и следващият път обещавам да ви заведа, и до язовир Калин.


                                Ваче, ако знаеш как ми се пристава по за дълго горе при необозданите кончета си нямаш на идея. Ще мислим по въпроса.
                                А Плевенчани ако не искат, ще изправим един Джантов да седне и да дойде с нас.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X