Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Риск клуб Габрово организирани разходки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

    Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
    И от мен една ...
    ЕХ че звер беееее

    Коментар


    • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

      Трябваше да го чуете когато качваше пътеката от село Шипка към паметника,тогава наистина беше страшно.Лично аз по едно време не издържах от смях,беше нещо уникално ,но е нецензурирано в стил Ренди та затова и не го пиша.
      Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
      0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

      Коментар


      • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

        Първоначално публикуван от pepimotos Преглед на мнение
        Трябваше да го чуете когато качваше пътеката от село Шипка към паметника,тогава наистина беше страшно.Лично аз по едно време не издържах от смях,беше нещо уникално ,но е нецензурирано в стил Ренди та затова и не го пиша.
        Вчера докато спускахме една пътека от узана карам си аз пред него и по едно време се чува страхотно крещене аз се стъписах и помислих , че някой падна в дола.Обръщам се а той се смеее и пак крещи КАза,че гонел МЕчКи
        KTM-READY TO RACE !!!

        Коментар


        • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

          Първоначално публикуван от wr_the_best Преглед на мнение
          Вчера докато спускахме една пътека от узана карам си аз пред него и по едно време се чува страхотно крещене аз се стъписах и помислих , че някой падна в дола.Обръщам се а той се смеее и пак крещи КАза,че гонел МЕчКи
          Псувните , обидите и рогатните, при нас са ежедневие . Като неможем да караме това ни остава да си викаме на воля из горите

          Коментар


          • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

            Геца, неслагаи всички под един знаменател (неможем да караме) Ренди е наи-добрия .С този крак дето го е опънал напред като металотърсач немога да си представя как се оправя.

            Коментар


            • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

              Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
              Псувните , обидите и рогатните, при нас са ежедневие . Като неможем да караме това ни остава да си викаме на воля из горите
              Моля господим модератора да се стегне и да качи всички снимки.

              Коментар


              • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                Браво Жоре пак сте си покарали и тез корени пак голям зор са ви дали а пък нащи са го ударили на мотокрос

                Коментар


                • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                  Първоначално публикуван от d.6orca Преглед на мнение
                  Браво Жоре пак сте си покарали и тез корени пак голям зор са ви дали а пък нащи са го ударили на мотокрос
                  Ударили го те ударили, що не доиде да видиш за к'во става дума??За кои ли път??
                  Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                  Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                  Коментар


                  • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                    Абе не са трудни тия корени стига сте шашкали хоратаОсвен Веско шивача от Плевен друг не знам дане ги е качил, а и той не успя защото просто мотора не му позволяваше
                    Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                    0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                    Коментар


                    • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                      Първоначално публикуван от pepimotos Преглед на мнение
                      Абе не са трудни тия корени стига сте шашкали хората
                      Ооо, Пепи не си ги качвал в кал и не знаеш за какво става дума когато корените са мокри. Тя и пътеката на здравето, като се замисли човек не е кой знае какво, но взе доста жертви
                      Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 24-09-09, 06:27.

                      Коментар


                      • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                        Веселяци.... От страни изглежда много лесно но не и невъзможно.
                        За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

                        Коментар


                        • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                          Така като гледам,на плевенската група ше им дават габровско гражданство.А за Ренди е нормално да вика из горите,на него не му липсват първите 7 години,просто му липсват останалите.
                          Иначе Ренди е номер 1./както той сам казва/ и понеже е скаран с компютрите и не влиза във форума,ще помоля Жоро Витлиемов да го поздрави от мен.
                          Иначе добре сте си покарали.
                          Поздрави и се пазете.

                          Коментар


                          • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                            Честита нова година на всички фенове на Риск клуб Габрово.
                            Ето ви моя подарък:http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...630#post979630

                            Коментар


                            • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                              Eто тука има доста снимчици.
                              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...09#post1000609

                              Коментар


                              • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                                Eто и една снимка която я чакахме доста време да мине цензура.Разходката до Емине.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X