Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Риск клуб Габрово организирани разходки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

    Вчера с Йочито пак ни захапа и драснахме към гората.Времето беше много хубаво и карането беше доста приятно.
    Качихме се до Бузлуджа, пуснахме през Енинската пътека.Хапнахме череши пихме по една бира и газ на обратно през Пътеката на здравето.
    Поддържахме много висока скорост и за 15-20 мин бяхме на пътеката с камъните.


    Тука след пътеката лека почивка за по една снимка и драснахме нагоре за чучурите.
    Пътеката с камъните я излетяхме беше сухо и имаше много тракшън.



    Йонко беше неудържим.


    Малко каза че намалил темпото и се окалял в коловозите.


    Ама иначе ботушите си ги мием.


    По едно фото и газ нагоре.


    Тука сме вече на Енинската пътека.Пускаме между скалите.


    Проверка на техниката.


    Тука не помня къде сме.О спомних си..........средата на пътеката на здравето.До тук е що годе добре като изключим
    нападалите дървета и тесните минавания.


    Тук вече съм горе на върха на Здравето.


    Сам съм чакам Йочито.Ямашката изхвръкна нагоре,имаше хубава гума и нямах проблем.


    Правих си снимки и се чудих на кого да се обадя.Бая почаках .Обаче се чухме и човека идваше.Гумата му беше поизносена и
    беше много гадно.Камъните бяха хлъзгави и мотора ходеше където си иска.


    Идва героя.


    Беше хвърлил водата отвсякъде.Тоест бирата!!!


    Не му се говореше.


    А не може без една усмивка за камерата....!


    Много е корав Йонко.Може би ако бях аз щях да се върна.
    Просто гумата си даде думата!!


    На Езерото на чешмата водата беше много мокра.Мен ми беше вече Ситито в главата.Някакви салатки..........!!!!

    Коментар


    • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

      Гледам, че си сменил техниката - ша потрошиш на детето маторя, бре

      Коментар


      • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

        Ако има желаещи да се поокалят утре, да пишат тук, за да се разберем или да ми звъннат: 0879472130

        Коментар


        • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

          10.30 lukoil

          Коментар


          • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

            утре неделя се сабираме да пооправим трасето на мотополигон Ябалка след минаването на трактора. коитоима желание да заповяда кам 11часа.

            Коментар


            • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

              Aми Габровска му работа,дън съ абят батушите

              Най-добре е да имаш богати приятели!!!
              Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

              Коментар


              • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

                Днес двамата с Венко набързо изгорихме по един резервоар с бензин.
                Снимки няма понеже няма кой да снима.Всеки дава газ и гледа да е напред.
                На Ямашката и се зави свят!



                Тука е от Енинската Беседка нагоре.Шефчето се беше нещо наострил!


                Някакви почивки на чешмичката.
                Печелим конкурса за най секретни мотори.Няма лепенки ,грозна работа,ама да ни гонят "Паркаджиите"!Ще ни хванат за.......!


                Гъбарка.


                Още една!


                И гъбар.


                И още един гъбар.


                Новия YZF.


                Ха ха ха,някой оди в трънти,и го чаках!!!


                И на Сити естественно.Обаче установих че фотоапарата не може да снима фронтално повече от трима човека от БКС-Реисинг.

                Много големи тея,няма място за мен,трябва да си купувам голям .........като на ЧИНЕЛА!


                Малко на чомпи бива.


                Ето на четирима не хваща,зор работа!!!


                Аиде със здраве и очаквайте нещо от далече.Рила,Родопи...........ама ше видим!

                Коментар


                • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

                  Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
                  Аиде със здраве и очаквайте нещо от далече.Рила,Родопи...........ама ше видим!
                  Обещаното си е обещано:http://www.offroad-bulgaria.com/show...=1#post1881198

                  Коментар


                  • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

                    Петьо, за всички нас беше удоволствие да се запознаем и да покараме заедно, вие сте страхотни пичове ! Поздрави на ВСИЧКИ !!!

                    Коментар


                    • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

                      За утре засега сме двама - 10.00 Лукойл, всички са добре дошли да се пораздвижим малко.
                      Последно редактирано от Chinela; 30-06-12, 06:56. Причина: Латиница.

                      Коментар


                      • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

                        Там съм!

                        Коментар


                        • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

                          Първоначално публикуван от Tedo23 Преглед на мнение
                          Там съм!
                          Само, че в неделя 9.30 на Лукойл,по желание който иска,ще бъде харт

                          Коментар


                          • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

                            В събота имах честта и удоволствието да се разходя до Шипка с Венко, Джартов и сина му. Мога да кажа, че са невероятни карачи и много добри приятели. Не ме изоставиха дори и след като напълно "окапах" на корените след Узана. Няколко бързи съвета от тяхна страна, онагледени с показно, дадоха отговор на въпроси за техниката, които съм си задавал от години. Съжалявам, че донякъде им провалих деня и ги превърнах в "учители по необходимост", но това, което те наричат "разходка", за мен беше приключение и ще го помня дълго време. Благодарен съм, че има такива хора, за да могат калпазаните като мен, да видят как изглежда истинското ендуро.

                            Снимки - не остана време, а и по-добре, защото често бях по гръб и по врат.....

                            Коментар


                            • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

                              Изчакали са те и са ти помогнали , това не е в стила на джартовтой се е променилбраво
                              [B]Първо трябва да се научим да падаме, а после да караме .[/B]

                              Коментар


                              • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

                                Първоначално публикуван от Цайтата Преглед на мнение
                                Изчакали са те и са ти помогнали , това не е в стила на джартовтой се е променилбраво
                                Е не с лошата , и на мен ми изкара мотора откъдето аз не можах.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X