Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Риск клуб Габрово организирани разходки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

    Има още бая снимки и все убави....таман ги пратих на бате Жартони..дано качи още
    :eek::eek::eek:[SIGPIC][/SIGPIC]

    Коментар


    • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

      джартата не си облича новия екип да не го изцапа

      Коментар


      • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

        Здравейте и от мен ясно че Джартата пак се е запил или го мързи и затова пусна само малко снимки ама пък затова ме научи и мен да пускам, че да го отменям понакога.Знаете от къде започва всяко излизане първа спирка беше при Ненката на вр.Шипка




        От там слязохме в южна България и отцепихме към с. Тъжа спряхме на Единака да заредим моторите и нас



        Тръгнахме към х.Тъжа и оттам почнаха страхотните гледки със снимките пак неможе да се разбере колко е хубаво






        На върха се събрахме със една група от Севлиево скоро не сме карали с тях винаги сме в различни посоки



        Имам две снимки специално за Течо дано в Гърция да имат интернет и надявам се да го хване яд и да си дойде






        След 175 километра забележете как се пие бира
        [imghttp://store.picbg.net/pubpic/9C/52/eecf5335e2af9c52.jpg[/img]


        Само на Чопъра още му се кара

        Завършвам това беше просто супер като махнем гадния път от х.Тъжа до вр.Ботев но затова сме със кросаци който неиска да си купи пистов
        Последно редактирано от iva_kx; 08-09-08, 11:31.

        Коментар


        • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

          Браво на Митето..постарал се е доста...евала бате....поздравявам всички с неделното каране...особедно оня с ДИЕРАаааааа...
          :eek::eek::eek:[SIGPIC][/SIGPIC]

          Коментар


          • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

            Аре момчета...и аз се постарах...гледайте и се кефетеhttp://www.vbox7.com/play:8adad7ea искам коментари якоооооооо
            :eek::eek::eek:[SIGPIC][/SIGPIC]

            Коментар


            • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

              Хубави снимки Димитре, ама са огромни! 20 инчов монитор не ги лови.
              Джартов да вземе да те научи и да ги намаляваш!
              "Do not correct a fool, for he will hate you;
              Correct a wise man, for he will appreciate you."

              Коментар


              • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                Хубави снимки Димитре, ама са огромни! 20 инчов монитор не ги лови.
                Джартов да вземе да те научи и да ги намаляваш!
                Май да взема да науча жена му,тъкмо го е толкова страх от нея.

                Коментар


                • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                  ХУБАВИ СНИМКИ! Само където никой не ми е снимал конете.

                  Коментар


                  • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                    Първоначално публикуван от shumanski Преглед на мнение
                    решете кога и елате да ви изкараме по нашите пътеки.не че ги знам де. да се надяваме че ники ще ни изведе такава голяма група
                    Това е хубава идея ! Но трябва да го организира някой по сериозен ние сме малко вятарничеви. Затова предлагам една следваща неделя /защото габровци са по-свободни тогава/ да се разберем за маршрут,точен час за среща на групите и да тръгва ме.

                    Коментар


                    • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                      Първоначално публикуван от deniss Преглед на мнение
                      Това е хубава идея ! Но трябва да го организира някой по сериозен ние сме малко вятарничеви. Затова предлагам една следваща неделя /защото габровци са по-свободни тогава/ да се разберем за маршрут,точен час за среща на групите и да тръгва ме.
                      коментирахме го днес с Джартата каза че е навит. но идеята е да доидете с колесари защото ще ви доиде много. ще говоря с Николай. за някъква организация дали е съгласен.а и ми трябва малко време да обарна на ктм.
                      поздрави
                      crf450 supermoto

                      Коментар


                      • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                        Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                        Хубави снимки Димитре, ама са огромни! 20 инчов монитор не ги лови.
                        Джартов да вземе да те научи и да ги намаляваш!
                        Знаеш ли откога му казвам ама той все за пиене мисли и за жени и аз видях че съм се изложил ама чак като ги пуснах сори докато не покаже повече няма да го отменям за снимките де за друго може

                        Коментар


                        • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                          Петьо го прие много лично и веднага реагира проведе ми един бърз курс и сега ще пробвам кво ме е научил


                          Коментар


                          • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                            E ако всички схващаха като Митака щеше да се напълни света с професори.

                            Коментар


                            • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                              Първоначално публикуван от shumanski Преглед на мнение
                              коментирахме го днес с Джартата каза че е навит. но идеята е да доидете с колесари защото ще ви доиде много. ще говоря с Николай. за някъква организация дали е съгласен.а и ми трябва малко време да обарна на ктм.
                              поздрави
                              А те само като видят първите скали и половината ще останат долу да пият кафе и да ни чакат (шегичка)
                              Ще помагаме на когото му е трудно!
                              На мен лично ми се иска да минем през възможно най-трудните пътеки до горе!
                              Наистина с колесари и ремаркета до нашия край най-добре иначе мнооогооо зор!
                              Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                              Коментар


                              • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                                Еи момчета защо замървихте хубавата тема,утре ще покараме да понаправим трасето за нашето състезание, и да понаправим някоя снимка.Аиде да се постегнем.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X