Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

    Първоначално публикуван от ivo 3 Преглед на мнение
    Шипка нали в 10.00
    ееееееее,няма да съм самда в 10.00 на Лукоила,дано да има и други екстремисти
    [FONT=System][/FONT]

    Коментар


    • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

      Аз,май,пак ще изпращам само.Днес изпращах,утре пак.Само да не ми стане навик.То и от зяпачи има нужда,но като ти стои мотора в гаража ме засърбява здраво.И да се окаляте като за празник,нали женита ще перат.
      Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

      Коментар


      • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

        Малко грубо ще прозвучи, но утрешния ден 8-ми март ще изиграе лоша шега с моторджиите
        Но който обича да си кара мотора -ЩЕ СИ ГО КАРА'само дано не вали и аз съм кюпа
        ''Честит 8-ми март на всички жени''
        Прикачени файлове
        [SIGPIC][/SIGPIC]

        Коментар


        • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

          ако жените искат да почерпят за празника,може да го направят и след като се приберем.Дано да има и други желаещи да оставят жените си да си разберат от празникаЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ДАМИ
          [FONT=System][/FONT]

          Коментар


          • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

            ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ДАМИ И ОТ МЕН!

            Коментар


            • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

              Първоначално публикуван от Калоян Кашавелов Преглед на мнение
              ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ДАМИ И ОТ МЕН!
              Честит празник и от мен !Да са живи и здрави,и да ни радват все повече и повече.

              Коментар


              • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                Първоначално публикуван от The Infamous Преглед на мнение
                Колеги надявам се лесно сте намерили Плачковци и искам да попитам утре ще идвате ли на полигона в Трявна.
                Много ти благодаря за помоща.След тебе срещнахме едно младо момче с кросов мотор 22,което се отзова на нашата молба и ни помогна много бързо да стигнем до Плачковци.прекара ни по неговото трасе което беше много интересно -драснал съм го на ГПС.
                Утре продъжаваме търсенето на трасетата.
                Последно редактирано от Ненката; 08-03-09, 07:54.

                Коментар


                • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                  Коки хубаво каране сте направили пак аз вчера като ходих с Монката и Колев ме вадиха с либетката от едно дире и сега скарата ми е бая смазана такаче и ни покарахме добре.

                  Коментар


                  • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                    Тука е мястото за снимки от разходките :http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...167#post666167

                    Коментар


                    • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                      Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                      Тука е мястото за снимки от разходките :http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...167#post666167
                      Джарта,на всичките снимки само маси,ядене и асвалт бе ,днес моторите не сте ли ги каляли Добре, сте се снимали на поляната, че някой модератор да не сметне снимките за неподходящи за Форума , нали е офроуд
                      NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

                      Коментар


                      • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                        Ненка то аз съм с Хондата 22 И като идвате пак към Трявна да търсите тракове пиши.
                        Фантата

                        Коментар


                        • [quote=Смилен;663913]

                          Ямахите не искаха да се връщат, че ги бутахме

                          много кален бил и не можел да се гледа мръсен и него чакахме да се къпи в локвата

                          Имаше и КТМ ..ем..та които чакаха ред за да се измият

                          И искаха помощ да им придържат моторчето ,защото акумулатора въртял много силно и можел да обърне моторчето в рекичката


                          На 08.03.09 отидохме да разучаваме пътечки за ендуро кръга,но беше много трудно защото не познаваш района и все се набивахме на неподходящи места ,изоставени стари махлички но много красиви места и стари каменни зидове от дялън камък












                          Това е било махленската чешма


                          Последно редактирано от cveti; 02-04-09, 11:45.

                          Коментар


                          • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                            знаете ли че в неделя Францията и Бутански ще карат това трябва да се запише някъде

                            Коментар


                            • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                              Тази пътечка с камените къщи не е ли от село Турбалъжи

                              Коментар


                              • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                                Първоначално публикуван от moNe Преглед на мнение
                                Тази пътечка с камените къщи не е ли от село Турбалъжи
                                Това се намира на северо изток от Трявна.Там в планината навсякаде и ма пръснати такива махлички с по една две здрави къщи,всичко друго е в такъв вид

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X