Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

    Първоначално публикуван от Смилен Преглед на мнение
    Аааа Джарта ти ако си мислел, че ще качиш пътечката от 1-ят път значи екстремите на ЕШ ряпа да ядат пак добре, че стигнахме до там , ама тази седмица може да направим повторение
    Ще дойда пак да документирам аз.....дано ви върже този път..ако не пак ще сте в VBOX7 обещавам http://www.vbox7.com/play:90e3a68f Шипка теб те видяхме че от първия път я качи,така че няма нужда ))))))))
    :eek::eek::eek:[SIGPIC][/SIGPIC]

    Коментар


    • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

      И едно аматьорско участие може да има тази неделя да се тества едно КТМ 250 exc ..... А да попитам за тея тениски хора които неса от клуба могат ли да поручват?

      Коментар


      • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

        Първоначално публикуван от Amatior Преглед на мнение
        И едно аматьорско участие може да има тази неделя да се тества едно КТМ 250 exc ..... А да попитам за тея тениски хора които неса от клуба могат ли да поручват?
        Ти все идваш да караш,а още не сме те видели...а тениски има и в магазина...ако може мойта НЕНО да е черна тип MONSTER ..Аз тази седмица почивам,че бате не дава мотора,а мой чака ТУНИНГА
        Прикачени файлове
        :eek::eek::eek:[SIGPIC][/SIGPIC]

        Коментар


        • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

          Да ама сега сам с нова машина по като за мен то нече тая седмица аз ще идвам щее брат ми щото аз за съжаление съм в Банско по задачи и първият тест няма да го рпавя аз

          Коментар


          • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

            Първоначално публикуван от 4opara-gb Преглед на мнение
            ..Аз тази седмица почивам,че бате не дава мотора,а мой чака ТУНИНГА
            Тогава тази седмица само леки трасета, то като няма нищо документирано поне във VBOX 7 , няма смисъл да се мъчим
            NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

            Коментар


            • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

              Първоначално публикуван от Смилен Преглед на мнение
              Тогава тази седмица само леки трасета, то като няма нищо документирано поне във VBOX 7 , няма смисъл да се мъчим
              Намерете ми мотор и идвам...ама имам две условияДа не е КТМ или Хонда....че последното ми качване на Хонда беше на Пайнара,и от там съм казал че на Хонда не се качвам повечепредлагам да ми намерите тази машина дето съм я карал преди около 10години....Шипка не питай що е MZ 250 с Сузуки емблема.....
              Прикачени файлове
              :eek::eek::eek:[SIGPIC][/SIGPIC]

              Коментар


              • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                Първоначално публикуван от 4opara-gb Преглед на мнение
                Намерете ми мотор и идвам...ама имам две условияДа не е КТМ или Хонда....че последното ми качване на Хонда беше на Пайнара,и от там съм казал че на Хонда не се качвам повечепредлагам да ми намерите тази машина дето съм я карал преди около 10години....Шипка не питай що е MZ 250 с Сузуки емблема.....
                Не се е........вай със хондите че боли.
                [SIGPIC][/SIGPIC]

                Коментар


                • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                  Първоначално публикуван от 4opara-gb Преглед на мнение
                  Ти все идваш да караш,а още не сме те видели...а тениски има и в магазина...ако може мойта НЕНО да е черна тип MONSTER ..Аз тази седмица почивам,че бате не дава мотора,а мой чака ТУНИНГА
                  слагай корите на брат ти на твоя мотор и вземай неговия и гас
                  [SIGPIC][/SIGPIC]

                  Коментар


                  • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                    за неделя приемате ли атевисти в групата.

                    Коментар


                    • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                      Първоначално публикуван от rumen46 Преглед на мнение
                      за неделя приемате ли атевисти в групата.
                      Естесвенно!

                      Коментар


                      • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                        Първоначално публикуван от ИЛИЯН ТОТЕВ Преглед на мнение
                        слагай корите на брат ти на твоя мотор и вземай неговия и гас
                        АЛОООООО, май се обърка
                        Гаража е моят

                        Коментар


                        • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                          Първоначално публикуван от Iliya Minkov Преглед на мнение
                          АЛОООООО, май се обърка
                          Гаража е моят
                          Абе,Илийка давай му мотора да го ползва, а ти ползвай неговата през това време!Нали ти е брат.

                          Коментар


                          • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                            Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                            Абе,Илийка давай му мотора да го ползва, а ти ползвай неговата през това време!Нали ти е брат.
                            Лошо няма да го давам,ама той после не иска та си кара неговия/що ли/
                            И та няма да си го направи.
                            Апропо,ти не спиш ли
                            http://www.youtube.com/watch?v=slsvi-ogFWA

                            Коментар


                            • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                              Днес ходихме да закараме на Митко от Троян Кавасакито за леко ремонтче и като се върнахме Теодор вече имаше повод да почерпи, макар и с бонбони


                              ето и причината малко сменихме марката

                              зеленото вече не му харесвало най-хубавият цвят вече е червен

                              Илиянският демонстрира как се пали с ръка и с ударен пръст и Теодор каза: "ООО тоя бръмчи като твоя " ......


                              Имаше и исказвания от рода "Сега вече ще прескачаш баща ти по-баирите"
                              Така, че тази седмица няма оттървия, ще се кара задължително, само се чудел как ще заспи тази нощ
                              NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

                              Коментар


                              • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                                Днес петък 13 ти е щастлив ден за Теодорския.Нека безаварийно да си кара моторчето,а пък за баща му-ТОЙ СИ ЗНАЕ
                                [SIGPIC][/SIGPIC]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X