Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

    Koki me4o stanal golyam profesionalist vij go s 6einata kakvo pravi apak si predstavi s atv-to

    Коки мечо станал голям професионалист виж го с шейната какво прави, а пък си представи с АТВ-то
    Последно редактирано от cveti; 05-03-09, 16:36.

    Коментар


    • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

      E аз мотор нямам,но една фланелка можех да си направя.Нали все от някъде трябва да се почне.
      [SIGPIC][/SIGPIC]

      Коментар


      • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

        Първоначално публикуван от techito Преглед на мнение
        Koki me4o stanal golyam profesionalist vij go s 6einata kakvo pravi apak si predstavi s atv-to

        Коки мечо станал голям професионалист виж го с шейната какво прави, а пък си представи с АТВ-то
        Пиши на кирилица за да не те накажат МОДЕРАТОРИТЕ /Питай Бо Дебелия/

        Коментар


        • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

          Първоначално публикуван от mirka_sr Преглед на мнение
          E аз мотор нямам,но една фланелка можех да си направя.Нали все от някъде трябва да се почне.
          Eee приятел , ти се сети има няма след 2 седмици го реши най-после, ако продължаваш в същият дух така бързо с решенията след 5-10годинки и мотор може да си купиш
          NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

          Коментар


          • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

            Първоначално публикуван от Смилен Преглед на мнение
            Eee приятел , ти се сети има няма след 2 седмици го реши най-после, ако продължаваш в същият дух така бързо с решенията след 5-10годинки и мотор може да си купиш
            Аиде стига сте се задявали с момчето,той веднъж влязъл в форума, и вие веднага да го емнете!!

            Коментар


            • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

              Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
              Аиде стига сте се задявали с момчето,той веднъж влязъл в форума, и вие веднага да го емнете!!
              Че и до хубав мотор се е снимал
              NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

              Коментар


              • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                Да попитам ! За близките дни, някакво каране ще се заформили?

                Коментар


                • Първоначално публикуван от joro_kantara Преглед на мнение
                  Да попитам ! За близките дни, някакво каране ще се заформили?
                  ако не вали нещо от горе ще се окаляме малко в неделя
                  добре дошъл Жоре

                  Първоначално публикуван от Калоян Кашавелов Преглед на мнение
                  Неможе да се отрече габарската стойчица на Мечките!?
                  те не спят ли зимен сън мечките през зимата
                  или тая е спортист-не почива
                  Последно редактирано от cveti; 02-04-09, 11:47.
                  [SIGPIC][/SIGPIC]

                  Коментар


                  • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                    Вали, не вали, аз мисля да бедствам някаде из горите, зашото мотора ми стои в гаража вече 3 седмици и няма кой да го окаля!! И голям смях ще падне с мене докато се понауча, като видя баир и сам на земята, немога да си обясня ама щи работя по вапроса!

                    Коментар


                    • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                      Жоре ни мислим с Монката да покараме в събота, такаче ако искаш му звани и се разбери с него

                      Коментар


                      • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                        Утре 07.03.2009г. (Събота) в 10:00ч. на Лукойла, който иска да дойде с моторчето Ще търсим нови пътечки по Трявна
                        Последно редактирано от Smilen; 06-03-09, 14:30.
                        NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

                        Коментар


                        • Смилка ние днес покарахме яко,извиняваи някои караха а други браха гьби.

                          А по добрите,скромно казано ги тарсиха за снимка.
                          Прикачени файлове
                          Последно редактирано от cveti; 02-04-09, 11:46.

                          Коментар


                          • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                            Първоначално публикуван от 4opara-gb Преглед на мнение
                            Еми когато дойде нормално време за каране,тогава....че ми свиди да го изкарвам в тоя снягпък и цайтата трябва да ми сложи главата че оди на профилактика в Троян...съвтвам и теб да ти кажа.Ама споко,частите ги знам вече от каде се купуват.....Айде да се стопля че ми се развинтва гастаааааааааааааа
                            И аэ мисля да отида на профилактикаче нещо много оган взех да вадя

                            Коментар


                            • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                              Първоначално публикуван от Смилен Преглед на мнение
                              Утре 07.03.2009г. (Събота) в 10:00ч. на Лукойла, който иска да дойде с моторчето Ще търсим нови пътечки по Трявна
                              Лекичка разходка ще напавим екстремчета няма да има така,че идвайте без притеснения, че Неделята е малко 8 Март и може да се развали времето Нали все пак е женски празник
                              Голям кеф, вали яко дъжд, грам сняг няма да остане за утре само кал ще е да се кефим
                              Последно редактирано от Smilen; 06-03-09, 20:50.
                              NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

                              Коментар


                              • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                                Аз ще пропусна тази седмица,защото нямам нови масла и антифриз за RMZ-та.Смилене,да се вземеш в ръце и да помагаш с консумативите.С удоволствие смятам да се присъединя скоро към групата от нашия град.Дано още да приемате новобранци,ама мераклии.До скоро и приятни емоции към Трявна.
                                Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X