Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Общи приказки и простотии !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как мина карането, Жоро

    Коментар


    • Аз лично се питам дали ще има фотографии от якото прекарване, щото 100% е било яко ))
      За това съм сигурен..
      [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
      [/FONT]________________________________________
      [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
      [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
      [/CENTER]
      [/CENTER]

      Коментар


      • Вчера покарахме 110 км до Стара Планина, после до Копринка и се върнахме по Тунджа. Общо взето карахме рали, но пък почвата беше много мека, имаше много кал, много хубаво носеше на задна гума и се изкефихме много. Бяхме аз, Митков, бат Дак, Ламята, Янчо, Жасмин и Иван (без Валя). Тръгнахме да прекосяваме Стара Планина, но камионите бяха направили коловози, пълни с лед, а карането не беше гот и се върнахме, че ни писна последните седмици от сняг! Човекът от Ню Мексико му се искаше да се помъчим по снега, но по билото щеше да има сняг над коляно и преценихме, че няма смисъл само да се блъскаме.
        Митков снима с неговата сапунерка и сигурно ще пусне снимки, но няма да са кой знае колко, тъй като повечето време карахме кросаджийската.
        След малко тръгвам за Троян, Митака да ми провери профилактично клапаните на CRF-a, че направих вече 500 км с него, а аз се грижа за моторите си по предписание
        Ендурото и сексът не са шега работа !
        -------------
        Животът се измерва с броят на издишванията !

        http://sixdayscrazyjob.com
        http://crazy-job.com

        Коментар


        • Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
          След малко тръгвам за Троян, Митака да ми провери профилактично клапаните на CRF-a, че направих вече 500 км с него, а аз се грижа за моторите си по предписание
          Така е , даже много си направил без да паднат в цилиндъра. Имам още гайки от КТМ може да я тунинговаш с тях.На Митков след като монтирахме специална гайка от КТМ,каза ,че мощноста на кавазакито се е вдигнала с над 10 коня и няма да го продава вече,с него щял да се състезава през новия сезон.Плюс това бил сигурен ,че ресурса на мотора се е увеличел с над 50%.Пожелавам му успех през новия сезон

          Коментар


          • янчо написа

            [/quote]Така е , даже много си направил без да паднат в цилиндъра. Имам още гайки от КТМ може да я тунинговаш с тях.На Митков след като монтирахме специална гайка от КТМ,каза ,че мощноста на кавазакито се е вдигнала с над 10 коня и няма да го продава вече,с него щял да се състезава през новия сезон.Плюс това бил сигурен ,че ресурса на мотора се е увеличел с над 50%.Пожелавам му успех през новия сезон

            [/quote]

            верно тъй беше
            мерси на янчо за гайката
            не знам за друго но на ктм гайките са много яки
            добре че беше данчо с яките клещи та успяхме да я сплескаме тая гайка и да "тунинговаме " скъсаното ми жило за газ
            направихме снимки но не са много че пак много километри ударихме и нямаше много време за почивки и снимки,накрая почти замръкнахме а аз бях без фар
            то и на другите фаровете светеха като некви кандилници
            црф а фара му свети колкото да се каже че има фар
            ктм мите пък бяха толкоз изкаляни че фара им не се виждаше въобще
            хубаво каране стана все пак макар и малко в стил рали рейд с елементи на ендуро
            е сега ще пусна нова тема със снимките

            Коментар


            • Блазя ви! Някои в тоя лед, където разправя Жорката...Не пада ли?

              Коментар


              • Първоначално публикуван от terziev
                Така е , даже много си направил без да паднат в цилиндъра. Имам още гайки от КТМ може да я тунинговаш с тях.
                Върнах се от Троян набързо, тъй като клапаните на CRF-a не бяха мръднали въобще, а двете отработени масла бяха като нови
                В замяна на това оставих при Митака едно "портокалче" с много яки гайки и съмнителен шум в двигателя. Майсторът каза, че бая зор ще види с тая ярмомелка.
                Ендурото и сексът не са шега работа !
                -------------
                Животът се измерва с броят на издишванията !

                http://sixdayscrazyjob.com
                http://crazy-job.com

                Коментар


                • Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
                  Върнах се от Троян набързо, тъй като клапаните на CRF-a не бяха мръднали въобще, а двете отработени масла бяха като нови
                  Все пак говориме за Honda

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от Петър Манолев
                    Все пак говориме за Honda
                    Хонда и Ямаха... може би това са единствените марки, които ме кефят най-най-най-много..
                    А на моя МЗ му оправих кросовата масурка, че искаше смазване.... и сега да видите само какъв крос прави, не е си истина..
                    [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                    [/FONT]________________________________________
                    [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                    [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                    [/CENTER]
                    [/CENTER]

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от mitkov
                      ....................... като ми е слаба връзката много забавя отварянето на страницте
                      а съм сигурен че и при други ползващи форума е така
                      Най-вече за клиентите на АИДАНЕТ в Харманли
                      2010 CRF 250 R

                      Коментар


                      • Най-вече за клиентите на АИДАНЕТ в Харманли
                        Споко, Димитре, в Карлово си имаме СатНет!

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от Димитър
                          Най-вече за клиентите на АИДАНЕТ в Харманли
                          Това АЙДАНЕТ ми звучи много на кючек!
                          Ендурото и сексът не са шега работа !
                          -------------
                          Животът се измерва с броят на издишванията !

                          http://sixdayscrazyjob.com
                          http://crazy-job.com

                          Коментар


                          • грешка - АИДАнет е
                            Аида е оня връх дето се виждаше на югозапад от старта на хасковското състезание
                            2010 CRF 250 R

                            Коментар


                            • Първоначално публикуван от Димитър
                              грешка - АИДАнет беше
                              Аида е оня връх дето се виждаше на югозапад от старта на хасковското състезание
                              Май и хотела в центъра на Хюстън (Хакию, Хасково) се казваше Аида ...
                              Път без препятствия обикновено не води до никъде.

                              Коментар


                              • Първоначално публикуван от Димитър
                                Аида е оня връх дето се виждаше на югозапад от старта на хасковското състезание
                                А-а, ударението е другаде, ясно!
                                То пък един връх ...
                                Ендурото и сексът не са шега работа !
                                -------------
                                Животът се измерва с броят на издишванията !

                                http://sixdayscrazyjob.com
                                http://crazy-job.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X