Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Общи приказки и простотии !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Отивам да карам.
    То не се стои така в тая горещина!
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

    Коментар


    • да бе и тука е много топло а аз съм на работа до довечера до 8 вечерта

      Коментар


      • Тъй тъй, Жоро. Иди да те духне малко вятъра
        Спарихме се от седене бре Митков .....
        2010 CRF 250 R

        Коментар


        • а аз в неделя БАЯ покарах и вчера надвечер пак правих едни циркаджийски номера с кдх са
          разучих нов номер
          кръгове на място прав без да пускам крак и то сравнително бавно почти стоейки на едно място като тия от супермотото /само че те са с гладки гуми а аз с грайферна/- с яко въртене на задната гума мотора се върти с поднасяне можеш да го завъртиш много бързо с тая техника и без да спираш на тясно място,с пускане на крак е много лесно но прав без да пускаш крак се иска баланс и внимателно преразпределяне на тежестта както и яко работа със съединителя и газта
          наоколо става яки прахоляци
          целия квартал около гимназията бе много радостен
          добре че кдх са не вдига много шум

          Коментар


          • Ше та отстрелят някой ден бе младежо скайуокър
            2010 CRF 250 R

            Коментар


            • Днес, минавайки след каране да пием по една бира през рокерския събор, многоуважаваните и от мен рокери ми откраднаха UFO ръкавиците, които бях оставил в каската! Яд ме е, че бяха в комплект с най-новият ми МХ екип.
              На всичко отгоре бях сред спонсорите!!!
              За догодина да го духат


              Абе,Жоро Хаджиев ли беше там или къвто и да си,само не разбрах с какво спонсорира събора.Съжалявам,че чак сега влязох в този сайт и видях какво си плюл.Та с какво точно спонсорира събора,с хамбургерите,които обеща за състезанието и не ги донесе,та се наложи ние да дойдем да си ги вземем и да си ги платим или 50 лв,които така и не ти се откъснаха от сърцето и не ги видяхме.
              А за ръкавиците: 1.Как до сега на никой нищо не са откраднали,а твоите грозни,омазани и скъсани ръкавици откраднаха,които уж са в комплект с новия ти екип.
              2.Да не говорим че не са били в каската,ами на земята пред бара.
              3.И пак т.н от вас "шкембеджии" ги вдигна и ги остави на бара.И така си останаха там,но нямаше кой да дойде и да си ги потърси,камо ли да попита най-човешки дали не са намерени.Ама как и да попиташ като си стоял не повече от час на събора,а и имайки в предвид горенаписаното от теб изглежда не ти е присъсщо да се държиш подобаващо.
              4.А нашата работа на събора не е да търсим замаяни от себелюбието си "хора",чиито вещи са намерени та да им ги връщаме.
              5.Не си прави илюзиите,че като се имаш за баровец,т.н рокери не могат да си позволят лукса да дадат 60 лв.(в София са толкова) за смотани ръкавици като твоите.Защото моите са малко по-скъпи от тях.Така,че другия път преди да се опиташ да обиждаш и обвиняваш когото и да било си направи равносметка и преценка на ситуацията и възможностите и ако някой трябва "да го духа",това си ти.Остани си със здраве и с високото си самочувствие без покритие,защото много от нас могат да те продадат и да те купят.

              Коментар


              • Dido_DR Знам аз, повечето рокери са си тъпи парчета с големи шкембета
                Тъпото парче в случая си ти,защото както изглежда си с доста ограничено мислене и ограничен кръгозор.И само за протокола,едва ли ти е известно,че повечето рокери голяма част от тях са вишисти,занимаващи се в областа на право, икономика, митници, болници и много други висши институции.Затова,че коментара ти е доста пошличък(ако изобщо знаеш какво значи това).А и още нещо и шкембета много от тях намат-аз също

                Коментар


                • уважаеми/а зара
                  1 во -Добре дошъл/а във форума
                  2 ро мненията ти са наистина интересно написани

                  3 то никой от нас тук реално няма нещо против рокерите като цяло в това мога твърдо да те уверя

                  4 то много добре знам поне аз де че от рокерите има много вишисти и т.н. но също така и ти и аз много добре знаем че и от рокерите и от други социални групи винаги се намират и по някоя и друга черна овца

                  5 то за ръкавиците нищо не знам нека жоро отговори

                  6 то що се отнася до ДИДО ДР -обидата в случая е неуместна понеже дидо е един от 2 мата българи спечелил елитен световен конкурс по английски освен това е спечелил стипендия от 20 000 долара на година от американското правителство като се е явил на главозамайващи изпити по математика езици и кво ли не а момчето е още на около 17 години и вече е "привикано " във филаделфийският университет в щатите

                  7- като модератор във форума съм длъжен да те информирам че подобен език и обиди не се толерират от управата на форума все пак обаче от уважение към групата която заявяваш че защитаваш няма да изтрия постовете нека четящите сами преценят кой какъв е

                  8 - айде стига вече простотии
                  всички сме с "бензин в кръвта" нека не се настройваме
                  жоро а и всеки друг от нас често пъти казва какво ли не

                  Коментар


                  • За жалост не всеки мисли като теб и мен,че не бива да се делим най-малкото защото сме на две колела,с бензин в кръвта и с масло под ноктите.Никога не обиждам когото и да е било без той да си го е изпросил.В случая въпросния Дидо отправи като цяло обидата и мисля че разяснението за това,че във всяко стадо си има мърша би трябвало да се отправи към него.А иначе мога само да му кажа евала за това,което е постигнал и жалко че размишлява по този начин и гледа на хората кото на математика.Все пак те не са точна наука и един със друг не си приличат.А за Жоро,каквото и да казва на много хора им е все тая.Още повече за тези,които знаят за какво става въпрос.Не може да обвиняваш в нещо някой без да си сигурен в това.И другия път като се пише за спонсор да го докаже.Все пак се попълват договори за дарителство.Просто се е изказал неподготвен.И ако не беше това негово дръзко изказване,нямаше да има подобни нападки.А изказването ми не е само от мое име,а и от името на много други класифицирани като "рокери"

                    Коментар


                    • Първо, благодаря ти Митков за представянето...само да поправя че съм на 20 год. ако това има някакво значение


                      zara_girl,
                      Това което съм писал, беше преди доста време и естествено, че не е вярно за всички рокери. Чудя се защо се хващаш на такива хвърчащи твърдения, все едно, че много лично те засягат или те обиждат. Оборвайки по този начин твърдението разбрахме че си интелигентна(тен) рокер/ка без шкембе - поздравления за това! За ръкавиците - лошо ако са откраднати (за това и написах онова) и пак е лошо ако НЕ са откраднати, защото се обвиняват хора без причина.

                      И мен ме дразнят подобни твърдения от сорта "Американците са тъпи" или пък "Българите са мързеливи", защото винаги има изключения и то не малко на брой...така е с въпросните рокери. Но това все пак форум и аз съм споделил мое мнение, без да се обърна към конкретен човек.

                      Не изкам да влизам в дълбоки полемики по този въпрос и съжалявам, че такава твоя "визитка" подаде на хората във форума с тези остри коментари.

                      Dido_DR
                      No bike - no fun!

                      Коментар


                      • Дидо,връзвам се,защото аз се движа в тези среди,срещам се с тези хора,дори живея с тях и ги познавам много добре.И това въпросно твое изказване,наистина ме вбеси,защото е много сериозно и смело твърдение,което изглежда произлиза от непознаването на гореспоменатите.Надявам се ако не познаваш такива "рокери",скоро време да се запознаем и дано тогава си промениш мнението.
                        А за ръкавиците не са откраднати,по-горе мисля че на два пъти разясних ситуацията и за да не се повтарям прочети го.Само ще вметна,че ръкавиците му цяла зима стояха при багажа.И по пътя на логиката ако са били в каската му,който и да ще ги вземе с нея,а не само тях,защото те наистина са доста вехтички.Зотова,че мисля да не те занимавам повече с тях.Просто е абсурдно,особено неговото изказване,последвало със биенето му в гърдите за спонсорство .Твоят коментар беше просто капака на всичко,затова толкова му се вързахме,иначе най-вероятно не бихме обърнали внимание.Мисля да не обсъждаме повече тази тема.Надявам се си съгласен.

                        Коментар


                        • И в тая връзка - Честита Баба Марта на всички форумисти, ендуристи, мотористи и особено на тия категория "ка"!
                          Много здраве и малко падания!

                          Коментар


                          • сички рокери са отрепки, включително и аз

                            ЧЕСТИТА БАБА МАРТА !!!!
                            2010 CRF 250 R

                            Коментар


                            • Честита баба Марта!
                              Много здраве и късмет!

                              ***

                              Така или иначе не си струва карането - както е казал някой:
                              "По делата им ще ги познаеш" ... кой какво говори или говорят за него не е важно - истината ще излезе наяве някой ден
                              Път без препятствия обикновено не води до никъде.

                              Коментар


                              • Това за отрепките не че е истина, но хората гледат много филми и са им промити мозъците.
                                Карането на мотор се смята за хулиганска проява от повечето хора. Няма майтап.
                                2010 CRF 250 R

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X