Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Общи приказки и простотии !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Айде честита Баба Марта и от мен.

    Коментар


    • Честита баба марта и от мен!
      Да сте живи и здрави всички до един !
      Моторите да са ви 4исти като белия конец а джобовете почервенели от пари както сияе червения конец.. !
      [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
      [/FONT]________________________________________
      [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
      [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
      [/CENTER]
      [/CENTER]

      Коментар


      • Честита баба Марта! Да сте живи и здрави!

        Коментар


        • ЧЕСТИТА БАБА МАРТА НА ВСИЧКИ!!!
          "Опознай Родината за да я обикнеш"

          Коментар


          • Честита Баба Марта!
            Живи , здрави, щастливи, румени, засмени!

            Всичко хубаво, но защо в тази тема си честитите ?
            Живей за всеки дъх!

            Коментар


            • Първоначално публикуван от zara_girl
              Днес, минавайки след каране да пием по една бира през рокерския събор, многоуважаваните и от мен рокери ми откраднаха UFO ръкавиците, които бях оставил в каската! Яд ме е, че бяха в комплект с най-новият ми МХ екип.
              На всичко отгоре бях сред спонсорите!!!
              За догодина да го духат


              Абе,Жоро Хаджиев ли беше там или къвто и да си,само не разбрах с какво спонсорира събора.Съжалявам,че чак сега влязох в този сайт и видях какво си плюл.Та с какво точно спонсорира събора,с хамбургерите,които обеща за състезанието и не ги донесе,та се наложи ние да дойдем да си ги вземем и да си ги платим или 50 лв,които така и не ти се откъснаха от сърцето и не ги видяхме.
              А за ръкавиците: 1.Как до сега на никой нищо не са откраднали,а твоите грозни,омазани и скъсани ръкавици откраднаха,които уж са в комплект с новия ти екип.
              2.Да не говорим че не са били в каската,ами на земята пред бара.
              3.И пак т.н от вас "шкембеджии" ги вдигна и ги остави на бара.И така си останаха там,но нямаше кой да дойде и да си ги потърси,камо ли да попита най-човешки дали не са намерени.Ама как и да попиташ като си стоял не повече от час на събора,а и имайки в предвид горенаписаното от теб изглежда не ти е присъсщо да се държиш подобаващо.
              4.А нашата работа на събора не е да търсим замаяни от себелюбието си "хора",чиито вещи са намерени та да им ги връщаме.
              5.Не си прави илюзиите,че като се имаш за баровец,т.н рокери не могат да си позволят лукса да дадат 60 лв.(в София са толкова) за смотани ръкавици като твоите.Защото моите са малко по-скъпи от тях.Така,че другия път преди да се опиташ да обиждаш и обвиняваш когото и да било си направи равносметка и преценка на ситуацията и възможностите и ако някой трябва "да го духа",това си ти.Остани си със здраве и с високото си самочувствие без покритие,защото много от нас могат да те продадат и да те купят.
              Уважаема, zara_girl,
              съжалявам, че толкова късно отговарям, но тези дни бях извън града!
              Няма да споделя тона ти и искам да отговоря толерантно, като добре съзнавам, че и аз имам "заслуга" за това.
              Най-напред искам да се извиня за последния употребен от мен израз! Написал съм го в изблик на яд. Останалото за съжаление е така, както съм го казал.
              След като не намерих тогава ръкавиците си в каската, отидох да попитам момичетата на бара, но те отрекоха някой да им е предавал нещо. Цялата наша група бе свидетел на случая. Ако все пак някой е предал въпросните ръкавици, закупени преди няколко дни заедно с екипа, това е станало по-късно, явно под нечие влияние, тъй като всички наоколо разбраха за какво става въпрос.
              Друг вариант е да са намерени и предадени други ръкавици. На съборите са стотици моторджии и все с ръкавици! Така или иначе повече не ги видях.
              Няма значение дали те са 60 или повече лева, а разкомплектоването на целия екип и самият факт! Така както вие си имате символи, така и ние, от ендурото и държим на тях.
              Категоричен съм, че ръкавиците липсваха и някой ги беше взел, тъй като още като ги оставях в каската, ми мина такава мисъл през главата, но я отхвърлих.
              По въпроса със спонсорството.
              От две години по предложение на организаторите правим тази игра с хамбургерите. Миналата година прз деня не бях в града, тъй като карахме и се разбрахме да минат и да ги вземат. Предупредих изрично персонала за това. Преди малко направих справка в архива, смяната ги е описала като изписани, а не като закупени, така че съм бил винаги коректен в отношенията си с вашия клуб! Въпросът кой колко е дал мисля, че няма значение в случая. Важно е да се спазва уговорката. Ендурото също има мероприятия и там се самофинансираме изцяло с наши средства. Други, по-важни от нас - моторджиите групи в обществото също имат нужда от помощ, където "Принс Хамбургер" помага, но това е друга тема.
              Със всички момчета от "Zara boys" сме в прекрасни отношения и си помагаме и уважаваме. С много пичове от вашия клуб също се познаваме и разбираме. Както казват колегите, във всяко стадо си има мърша и тя е носител на негативите често за всички.
              За да бъда честен ще кажа, че аз се увличам от авантюристичния и състезателния характер на мотоциклетизма и рокерството не ме е превличало, но това е личен избор на всеки и всеки има право на такъв.
              Ако някога сме казвали нещо по адрес на рокерите, то е било винаги в кръга на шегата и мисля, че и те ни разбират и съответно се шегуват пък с нас.
              Не бих искал да подклаждам темата със спорове и приказки за това кой колко струва. Това бъдещето, както казва нашият колега ще докаже.
              Още веднъж се извинявам за изпуснатите думи в момент на афект !

              Жоро Хаджиев
              Ендурото и сексът не са шега работа !
              -------------
              Животът се измерва с броят на издишванията !

              http://sixdayscrazyjob.com
              http://crazy-job.com

              Коментар


              • Виж кво ма Zaro мазни неща има само при мазните бради сигурно се сещаш за коя прослоика става дума.А пък ЖОРО въобще не е нужно да се извиняваш за нищо.
                много разбирам !!!

                Коментар


                • аааа я стига оф топик приказки
                  темата е ОБЩИ ПРИКАЗКИ И ПРОСТОТИИ
                  а и ето и нещо по темата де
                  вижте кво става в таз софия
                  за една вечер бях там и две мадами ми скокнаха наведнъж ...бре

                  Коментар


                  • Ех тоя МИТКОВ бе плейбоя на ФОРУМА мадамите си ги бива направо говори за 1 пък колкото идим...



                    "Опознай Родината за да я обикнеш"

                    Коментар


                    • амии никъв плейбой не съм ами на софиянки много им е агресивен маркетингът

                      Коментар


                      • мммм и на мен ми се доходи до Шопия хих...да набарам некоя такава булка като тази от ДЯСНО ммммммм

                        Badgo in loveeeeee
                        "Опознай Родината за да я обикнеш"

                        Коментар


                        • Коментар


                          • Момчета, вече не съм карал от около месец и полудявам. Почвам да ровя и рия на място. Трябва да купя сега едно 2Т ендурце. Някои РМХ 250 ще ми пасне, предполагам! Като не карам мотор, тренирам барето на китарата, нали след година-две ще ставам бог на китарата, както Джими Хендрикс!

                            Коментар


                            • Първоначално публикуван от mitkov
                              на софиянки много им е агресивен маркетингът
                              горкото агънце и какви лоши били софиянки, добре, че не съм те засякла и като един истински рицар да се втурна да те спасявам

                              Коментар


                              • Първоначално публикуван от Софианитка
                                Първоначално публикуван от mitkov
                                на софиянки много им е агресивен маркетингът
                                горкото агънце и какви лоши били софиянки, добре, че не съм те засякла и като един истински рицар да се втурна да те спасявам
                                Де да имаше някой да иска и мене да спаси по тоя начин.. щях да си ударя г..а в тавана
                                [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                                [/FONT]________________________________________
                                [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                                [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                                [/CENTER]
                                [/CENTER]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 9 потребители онлайн. 0 потребители и 9 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X